Nowe Forum

Ribana

Veritas vincit!!!
Dołączył
16 Maj 2005
Posty
2 019
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
wielkopolska
drodzy forumowicze,
jest mi bardzo przykro,tak mocno ze az płacze.Chyba moge powiedziec co mylse?Najwyzej mnie zbanujecie.
Przez tyle miesiecy tak pieczołowicie pisałam tutaj moje żąle,problemy,smutki i radości.Traktowałam to forum jak pamietnik,któremu moge sie wyzalic,a wy wszystko mi zburzyliscie.Dla mnie to było najlepsze forum pod słoncem,było,bo juz nie ejst.Przykro mi to mowic.Sądziłam ze bede na tym forum do konca swiata,ale teraz juz chyba nie.Nie moge nic znlaeźć tutaj.Przepraszam bardzo,ale jak pan administrator chciał takie zmiany,to mógł sobie nowe forum założyć,aale jego wola i jego forum.A ja myslałąm ze uzytkowicy tez maja cos do powiedzenia(i moderatorzy,cóz ci to nawet powiadomieni nie sa,ze stracili swoje funkcje).
Jest mi tak przykro,przez ostatnie tygodnie nic tylko rozkreklamowywałąm to forum wszedzie gdzie sie da.Wiem ze moi znajmoi tu wstąpili.Tearz nie wiem co robic i mylsec o tym.Nie chce mi sie pisac jzu tutaj,bo nawet nie wiem co i gdzie sie znajduje.Wszystko jets inne.Jest mi po prostu smutno,jakby straciła przyjaciela,bo to forum to dla mnie było jak przyjaciel.
Może się wrobię,może się połapię w tym wszystkim tutaj,może mi sie uda zaakceptowac zmiany,ale jakaś rysa pozostanie w moim sercu.
:( :( :( :(
 

HeX

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2005
Posty
951
Punkty reakcji
1
Oj Ribana...mi to forum też sie niezabardzo podoba...poprostu inny skin i dlatego...ale przyzwyczaisz sie...angel doda skiny bedzie fajnie zobaczysz...przynajmniej ja se tak móie...:D ale wierze że bedzie dobrze angel potrafi zadbac o forum a nie tak jak to robil piotr z czatem i radiem ktore mialo byc a niema...
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
Ja tez tu sie gubie, brak mi jest paru detali ktore byly wczesniej czyli ilosci nieprzeczytanych postow, szybkiej odpowiedzi, przyznam ze wolalam nasz stary wyglad forumowiska , teraz zanim sie polapie to rok minie
 

Ewka_:)

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
88
Punkty reakcji
0
Miasto
z Wenus :)
wiecie co mi tez sie juz tu nie pogoba wczesniej bylo o wiele łatwiej teraz takie zmiany nie moge sie wogole polapac...brrr..
 

irpe1809

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
111
Punkty reakcji
0
Miasto
Śląsk
Witam po przerwie :) i też muszę przyznać, że troszkę także zagubiona jestem :) Pozdrawiam serdecznie ;)
 

Ribana

Veritas vincit!!!
Dołączył
16 Maj 2005
Posty
2 019
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
wielkopolska
Po prostu ja jestem staroświecka i nie za bardzo lubie zmiany.Jak niedano były te style zmieniane,to ja sobie zrobiłam na dawniejszy,czyli subred,bo mi on odpowiadał,a teraz nie moge sobie zmienic.Po prostu czuje sie zagubiona.Tam mogłam na pamiec wszystko robic,a teraz nie.Zmiany sa potrzebne,ja to rozumiem,ale dla mnie za duze,nie moge sie połapac,czuje sie jak w labiryncie.
 

irpe1809

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
111
Punkty reakcji
0
Miasto
Śląsk
Ja też jestem staroświecka i nie za bardzo lubię zmiany, ale pożyjemy zobaczymy. A Ty Ribana jako ta, która tu jest już bardzo długo to w mig dasz sobie radę z tym wszystkim :D Tak śądzę, więc gówka do góry i bawić się dalej. Pozdrawiam cieplutko :)
 

Ribana

Veritas vincit!!!
Dołączył
16 Maj 2005
Posty
2 019
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
wielkopolska
Po prostu zrobiło mi sie przykro jak tutaj dzisiaj pierwszy raz zaglądłam i przezyłam mały szok,teraz jets troche lepiej.
Bo ja po prostu pokochałam te forum i nie tak łatwo by mi było sie z nim pożegnać.
A wiecie jak to jets jak wasz ukochany meżczyzna lub kobieta zmeinia sie cały i nie mozecie go poznac.
W głebi duszy jest taki sam,ale wygląd inny.
To takie porównanie,zebyscie zrozumieli moją miłosc do forum.
 

Ribana

Veritas vincit!!!
Dołączył
16 Maj 2005
Posty
2 019
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
wielkopolska
Ale juz zaczyna nabierac rumienców to forum.Widac ze angel cały czas działa,bo co chwile cos nowego sie tworzy.
hehe,nie taki diabeł straszny jak go maluja.
 

Dorunia

Zobaczymy :D
Dołączył
23 Maj 2005
Posty
1 437
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
z błękitu nieba z żaru serc :*:*
witajcie ja tez przezylam lekki szok, cos mi tu brakuje ale to nic , tak jak Ribana pisala wczesniej nawet nie wiedzialam ze zostalam tak jak inni zreszta tez mozna powiedziec wywalona z funkcji moderatora , wiec co tu duzo mowic :(
 

Psychedelic

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2005
Posty
445
Punkty reakcji
0
WTF?! :blink:
Dlaczego opcja "pokaż swoje posty" została usunięta? Bez sensu...
Żeby się doszukać jednego czy kilku tematów trzeba przebrnąć przez całe forum i jeszcze sobie przypominać gdzie się napisało poprzedniego posta...
Apeluję do admina o dodanie funkcji "pokaż swoje posty"!
 

Ribana

Veritas vincit!!!
Dołączył
16 Maj 2005
Posty
2 019
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
wielkopolska
Mój brat uwaza,ze admin dobrze robi iz zmienia forum,bo moze ktos za duzo rył i musiał porzadke zrobić.Ok,on tu rządzi,my się słuchamy grzecznie.
Posłuchałam brata jak grzeczna dziewczynka,bo on sie zna na kompach i tych bajerach i te forum jets super.Wazne bezpieczenstwo.
 

michx

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2005
Posty
176
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Kielce
a mnie sie podoba nowy skin widzialem go nie raz na innych forach, ale gubie sie a najlepsze bylo to jak mi sie wyswietlil komunikat ze nie mam uprawnien zeby zmienic zdjecie osobiste :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :blink: dobre to bylo ale angel caly czas pracuje i wierze ze wszystko bedzie normalnie poki co chce zeby mu zglaszac bledy to poprawi a co do modow to pisac do niego na pw jaki dzial byl pod twoja opieka a on ci przywroci ten status
 

michx

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2005
Posty
176
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Kielce
michx napisał:
a mnie sie podoba nowy skin widzialem go nie raz na innych forach, ale gubie sie a najlepsze bylo to jak mi sie wyswietlil komunikat ze nie mam uprawnien zeby zmienic zdjecie osobiste :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :blink: dobre to bylo ale angel caly czas pracuje i wierze ze wszystko bedzie normalnie poki co chce zeby mu zglaszac bledy to poprawi a co do modow to pisac do niego na pw jaki dzial byl pod twoja opieka a on ci przywroci ten status
[snapback]62762[/snapback]​
nareszcie jest cytowanie selektywne, dobrze angel czekamy na bloga i czat
p.s. no nareszcie ustawilem...nie smiac sie prosze :p :D
 

michx

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2005
Posty
176
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Kielce
Napotkane błędy:

Załadowanie pliku nie powiodło się. Skontaktuj się z zespołem moderującym aby rozwiązać problem
help!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! cos trakiego mi wyskoczylo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

papillon

guru
Dołączył
5 Lipiec 2005
Posty
2 418
Punkty reakcji
0
A ja zanim się tu połapię o co tu biega,minie chyba rok.
Nie wiem gdzie cytowanie selektywne,brak mi wyświetlenia moich postów.
Nic nie mogę tu znależć.Ech...
 
Do góry