noclegi w Krakowie

M

michaltour

Guest
Sprawdzone miejsce w Krakowie to Pokoje Trzy Kafki
Z czystym sumieniem polecam. Byłem już dwukrotnie i nie zdarzyło się nic, co by spowodowało, żebym tak kiedyś jeszcze nie wrócił ;)
 

mentliczek

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2011
Posty
10
Punkty reakcji
0
Ja w Krakowie zaczynałam od noclegu na kazimierzu w apartamencie 9 a teraz zakochałam się w tym mieście i już na stałe jestem :) http://noclegnakazimierzu.pl/apartament9.html
 

Turystka_ja

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2012
Posty
21
Punkty reakcji
0
Szukającym noclegu w Krakowie z pewnością pomoże portal Poltrip.pl. Tak jak ktoś już wspomniał, można tam znaleźć również obiekty, na które rzadko trafimy bezpośrednio w internecie.
http://www.poltrip.pl/szukaj/?query=Krak%C3%B3w&region=&category=&no_term=on&online=on&question=on
 

PrzemekKrk

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2012
Posty
7
Punkty reakcji
0
Zatrzymałem się niedawno w nowym krakowskim hotelu Park Inn i muszę powiedzieć, że jestem zauroczony. Bardzo ciekawy wystrój, obsługa na poziomie oraz ten widok. Z każdego pokoju jest widok na Stare Miasto. Wstając centralnie przed oczami miałem Wawel. Ceny mają bardzo sprawiedliwe i wszędzie od nich blisko. Jak ktoś szuka hotelu w Krakowie to polecam rozważenie ich oferty.
 

uszy_slonia

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2007
Posty
9
Punkty reakcji
0
Jeszcze przed przeprowadzką tutaj korzystałam z odkryjkrakow.pl bardzo duży wybór apartamentów w różnych częściach Krakowa. Ceny też przyzwoite, no i jeszcze polecam hostel Patria czy jakoś tak na Limanowskiego. Dla studentów nocleg+śniadanie 50 zł
 

luomo

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2010
Posty
336
Punkty reakcji
1
w Krakowie raczej nie trudno o to, żeby gdzieś znaleźć nocleg. Tylko się trzeba zastanowić, gdzie chcemy nocować i co nam najbardziej odpowiada. Mnie ostatnio zauroczył hotel Niebieski na Salwatorze, piękne widoki, niedaleko Wisła, świetna restauracja. Moim zdaniem bardzo fajne miejsce na romantyczny weekend.
 

kiero.1975

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2012
Posty
6
Punkty reakcji
0
ja nie lubię hosteli, tanio jest jak się śpi w pkojach wieloosobowych, a trafiałam tyle ze za granicą na niezłych chrapaczy W polsce to w takiej samej cenie mozńa znaleźć normalny pokój dwuosobowy, za 35 zł spokojnie, spałam na takiej kwaterze Na Brogach tutaj jest ich strona, pokój mały ale bardzo czysto tanio i cicho Takich kwater jest w necie pełno, no chyba ze ktos lubi większe towarzystwo
 

myszkamiki3103

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
358
Punkty reakcji
1
wiecie też trochę zależy od tego, czego oczekujemy od hotelu u miejsca, gdzie się chcemy zatrzymać. Mnie się marzy pobyt eleganckim Hotelu. jak Niebieski, piękny z cudowną obsługą.
 

Edith Jubre

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2014
Posty
13
Punkty reakcji
0
Ja znalazłam niezły nocleg na fajnenoce pl
Polecam - świetne warunki, blisko rynku i komfortowo :) Ja nie preferuję żadnych hosteli i obskurnych hotelików, także nie poleciłabym byle czego. Pozdrawiam
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Niedawno byłam ze znajomymi w Krakowie, zatrzymaliśmy się w hostelu Trzy Kafki. Pokoje mają pogrupowane w studia, czyli takie osobne mieszkania, w których znajdują się 2-4 pokoje ze wspólną łazienką. Wrażenia jak najbardziej pozytywne, ceny nie są wygórowane.
 
P

perelka1000

Guest
Schronisko Młodzierżowe na ul Oleandry jest też dobrym miejscem noclegowym.
Blisko rynku, niskie ceny za pokój, łazienki i wnętrze czyste.
Można skorzystać z hostelowej stołówki (my np braliśmy zawsze śniadania). Dla studentów mają spore zniżki.
 

madzia_a

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2012
Posty
178
Punkty reakcji
10
Wiek
38
My chcemy pod koniec września pojechać na weekend do Krakowa ze znajomymi. Taki wypad na zwiedzanie i imprezowanie :D I szukamy właśnie czegoś w rozsądnych cenach. Z tego co tu piszecie to najlepiej jakiś hostel ?
 

Peach

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2010
Posty
148
Punkty reakcji
5
dobre hostele są fajne i niedrogie. Bo masz taniej niż w hotelu a standard wcale nie uważam że gorszy (no to oczywiście zależy od hotelu). Poszukaj sobie hostelu Green Dragon w necie i zobacz czy Ci się widzi. My byliśmy podczas wakacji na kilka dni. Parking był darmowy, ceny ok, do centrum był kawałek ale nam to nie przeszkadzało.
Aaa no i można było fajnie pogrillować ;)
 

Podroze po Polsce

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2013
Posty
11
Punkty reakcji
0
Za niewiele ponad 100 zł można komfortowo przenocować w hotelu novum niepołomice (Grunwaldzka 15, hotelnovum.pl) - do Krakowa jest dobra komunikacja, a standard i osługa - moje najwyższe uznanie. Polecam jeśli cenisz sobie komfort w przystępnej cenie
 
I

iwonka88

Guest
z fajnych obiektów to jeszcze efekt express. Nie w samym centrum, ale dobry dojazd, a sam hotel bardzo fajny
 

Sylwia35

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2015
Posty
1
Punkty reakcji
0
Z mężem jedziemy na imprezę karnawałową do Krakowa. Szukamy komfortowego noclegu. Nie chcemy jednak w ciemno jechać. Miał ktoś może styczność z antique apartments ? W galerii na stronie bardzo ładnie wygląda. Cena 200 zł. Może macie coś w podobnej cenie. Proszę o opinie:)
 
Do góry