noclegi w Krakowie

nonszalancja

Member
Punkty reakcji
0
jak będziesz potrzebować sprawdzonego noclegu to polecam się zatrzymać w jednym z tych hoteli http://www.rthotels.com.pl/będziesz sobie mogła wybrać, która lokalizacja najbardziej Ci odpowiada. W hotelach panuje bardzo miła i przyjazna atmosfera.

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Punkty reakcji
242
Miasto
Tychy
Bardzo pozytywne wrażenie wywarł na mnie hotel Rezydencja Klatt. Pokoje bardzo ładnie urządzone, a panowie w recepcji mili i zabawni :)

Urlennka

New Member
Punkty reakcji
0
W krk na ulicy Dolnych Młynów jest Good Bye Lenin Hostel - naprawdę fajne klimatyczne miejsce z bardzo fajnymi i czystymi pokojami, do tego przemiła obsługa która pomoże zaplanować trasę, my byliśmy w 3 osoby i naprawdę super, cenowo też ok.

Patryk Patrykowski

New Member
Punkty reakcji
0
W Krakowie, będąc nawet na weekend, trzeba zobaczyć jak najwięcej. A wielu turystów ogranicza się tylko do centrum i Kazimierza. Dlatego może warto trochę pobłądzić? A szukając noclegu na pewno warto zapoznać się z bazą RESTBOX. Oferta na każdą kieszeń i w każdym zakątku Polski.

michoone

Member
Punkty reakcji
0
Jak szukacie noclegu zlokalizowanego bardzo blisko centrum Krakowa, zobaczcie sobie Apartamenty Aurora. Według mnie, jeżeli podróżuje się większą grupą, to bardziej opłaca się wynająć taki apartament, niż pokój w hostelu.

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Punkty reakcji
242
Miasto
Tychy
Hostel New Retro też jest przyzwoity. Znajduje się zaraz obok Centrum Kongresowego ICE, więc jeśli idzie się tam np. na koncert, to niedrogi hostel jest bliziutko :)

Irgman_80

Member
Punkty reakcji
3
Ja w Krakowie mam takie miejsce gdzie można i wygodnie się przespać i dobrze zjeść Zajazd Srebrna Góra. W sumie chyba tylko raz nocowałem ta, gdzie indziej. W cenie pokoju jest od razu śniadanie i to takie porządne. No i plusem jest lokalizacja.

Do góry