Nocka u dziewczyny - i problem z rodzicami :/

Maax

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2007
Posty
166
Punkty reakcji
0
Witam
w sumie nie wiem od czego zaczac hmm... moja dziewczyna chce abym w piatek spal u niej i w sobote bym wrocil jej rodzice sa spoko i pozwolili zebym spal u niej ja mam 16 lat a ona 17, w tym wieku duzo moich znajomych wlasnie robi nocki u kogos i jakos rodzice im pozwalaja umnie jakos nigdy mi nic nie pozwalali tzn tata nie pozwalal mowil "nie, bo nie !" i zaczyna sie klutnia a jak cos mu sie nie spodoba to mowi " dobra idz ale nie wracaj do domu bo i tak cie nie wpuszcze" i na tym konczy sie klutnia. wkurza mnie to ze mi nie pozwala bo pomiedzy mna a dziewczyna dzieli nas okolo 15Km(niby blisko ale miezkamy na wsi wiec ciezkie dojazdy sa) i chce z nia spedzic troche wiecej czasu a nie tylko pare spotkan w tygodniu :(( pomozcie mi co ja mam mojemu tatowi pow zeby mi wkoncu pozwolil :(( on zawsze na malo rzeczy mi pozwalal a nie sprawiam problemow jestem grzeczny nie rozrabiam wiec tym bardziej powinnien mi pozwalic ehh :/
 

Lisa

grzeczny aniołek ;)
Dołączył
11 Styczeń 2007
Posty
1 213
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
otchłani smutku :(
To najpierw porozmawiaj delikatnie z mamą, powiedz, że w twoim wieku to już normalne. Podaj argumenty, że zawsze jesteś grzeczny i nie rorabiasz, więc można ci zaufać, bo jesteś odpowiedzialny i żadnego głupstwa nie zrobisz. dodaj, że jej rodzice będą w domu ( co oznacza, ze w jakimś sensu, będą was pilnować). Jak zdołasz przekonać mamę to porozmawiaj razem z nią z tatą. Pamietaj wszystko spokojnie, bez podnoszenia głosu.
 

sloneczko_neo15

Wariatka z głową w chmurach ^^
Dołączył
17 Luty 2007
Posty
595
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Opole
Zapytaj sie co masz zrobić, aby Ci zaufał i pozwolił nocować u niej. Pokaż, ze Ci na tym zależy np, wykonujac dodatkowe prace domowe (sprzątnia itd.) ;)
 

Lady_Nikt

w rzeczy samej.
Dołączył
13 Luty 2007
Posty
2 298
Punkty reakcji
0
Wiek
18
Miasto
Warszawa
Może zapytaj wprost czy ci ufają i czy w ogóle dałeś im kiedykolwiek powód żeby to zaufanie stracili (mam nadzieje że nie). Pewnie trochę ich ruszy sumie i nieco zmiękną.
 

Maax

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2007
Posty
166
Punkty reakcji
0
Zapytaj sie co masz zrobić, aby Ci zaufał i pozwolił nocować u niej. Pokaż, ze Ci na tym zależy np, wykonujac dodatkowe prace domowe (sprzątnia itd.) ;)


ja pomagam tacie prawie ze codziennie nie dawno sie przeporwadzilem i dom nie skonczony jest wiec bardzo duzo pomagam mu, z pomaganiem to nawet az za nadto ;p
 

Maax

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2007
Posty
166
Punkty reakcji
0
wykorzystaj to, w końcu nie pracuje się na darmo xD

tia kiedys chcialem to wykorzystac i dostalem odp w stylu " jak nie sprztasz to nie mieszkasz" xD
w sumie jestem zmuszany to takich robotek bo inaczej klutnia jest i to jaka :|
 

Lady_Nikt

w rzeczy samej.
Dołączył
13 Luty 2007
Posty
2 298
Punkty reakcji
0
Wiek
18
Miasto
Warszawa
hm, może wykorzysta to jako bycie posłusznym i pomocnym synem, obiecaj że jeśli puszczą cię do dziewczyny to na pewno się nie zawiodą, bo jesteś dobrym chłopakiem. ^^
 

Zamyślona

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2006
Posty
1 507
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Tak szczerze to ja też się nie dziwie Twoim rozicom, bo sama na ich miejscu podejrzewam, że postąpiłabym podobnie...
 

polly

Zbanowany
Dołączył
29 Kwiecień 2006
Posty
812
Punkty reakcji
0
bez kitu... 16 lat i nocowac u dziewczyny.. tez bym sie nie zgodziła będąc rodzicem. ja mam 20 lat i takie rzeczy nie wchodzą w grę.
 

marko200

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2007
Posty
245
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Z lasu
hm, może wykorzysta to jako bycie posłusznym i pomocnym synem, obiecaj że jeśli puszczą cię do dziewczyny to na pewno się nie zawiodą, bo jesteś dobrym chłopakiem. ^^
ano pewnie, że to wykorzysta; upojna noc we dwoje
za parę dni dziewczyna będzie w ciąży, a za 9 miesięcy mamo tatku jesteście dziadkami
sama radość, nie ma to tamto
do autora weź sobie zdjęcie i ze zdjęciem śpij tak będzie najbezpieczniej BB)
:papa:
 

Leszczyn

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2007
Posty
237
Punkty reakcji
8
...
obiecaj że jeśli puszczą cię do dziewczyny to na pewno się nie zawiodą, bo jesteś dobrym chłopakiem. ^^

zrobisz im wspaniałego wnuczka, na pewno się nie zawiodą BB) ...

...tak na marginesie,
piszesz ze wiele osób w Twojej okolicy to robi
i jest to znane zjawisko we wsi <_<
super...
ale czy musisz robić to co inni?
po co Ci noc? będziecie spać a w domu będą jej rodzice,
już lepiej chłopaku weź się wyśpij u siebie
a w niedziele zabierz ją gdzieś na cały dzień
np. piknik - przygotuj wszystko sam, bo
jeśli rodzice nie pozwalają (mają racje) to troszkę własnej inwencji
i osiągniesz więcej niż podczas całej nocy, no rodziców na piknik nie weźmie

pomyśl...
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
tez bym sie nie zgodzil bedac rodzicem. w dzisiejszych czasach dzieciakom sie za przeproszeniem we lbach poprzewracalo...
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
no dorosli to nie jestescie i na 100% nie pozwolilabym na nocki, nie uwazasz ze rodzice boja sie ze szybko zaczniecie wspolzyc i nie daj Boze bedzie wpadka? ja bym sie nie zgodzila w tym wieku
 

karolinek2

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2008
Posty
58
Punkty reakcji
0
miałam to samo,
ja mówiłam ze ide i tyle ,nieraz komórke wyłaczałam
teraz jest "jedziesz do niego??kiedy wrocisz?"albo"bedziesz jutro bo bysmy poszły dom miasta?"oni Ci nie zmakną na klucz specjalnie tak mówią.a w taka noc sie nic nie dzieje, poprostu poogladamy telewizje ,poprzytulamy sie i pójdziemy nyny.
 
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
2 390
Punkty reakcji
91
Wiek
38
Twoi rodzice postępują mądrze. To, że rodzice tej dziewczyny zgodzili się na Waszą wspólna noc to wcale nie znaczy że i wszyscy mają się z tego cieszyć i na to dawać przyzwolenie.
Bardziej mnie dziwi zgoda właśnie tamtych rodziców...
A tak na marginesie to nie warto naśladować znajomych we wszystkim...
Jak znajomi zostaną rodzicami w wieku nastu lat to tez zrobisz sobie dzieciaka w imię solidarności z nimi?
 

Jastin18

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2006
Posty
323
Punkty reakcji
1
Moj brat ma 27 lat i jak powiedzial ze jedzie na tydz do laski to co sie dzialo, moi rodzice sa starej daty i nie preferuja czegos takiego. Moim skromnym zdaniem powinni puszczac bo trzeba wyprobowac sie przed slubem czy sie wytrzyma z kims kilka dni. Ale nie w wieku 16 lat, to jest przegiecie totalne jak chcesz nocowac u dziewczyny. A rodzice i tak nic nie zrobia bo jak mlodzi beda chceli wspolzyc to zakazy nie pomoga i tak.
 
Do góry