niska bardzo:(

Malusiolka

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2008
Posty
254
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Olsztyn
Ja mam 20 lat i 159 wzrostu i mi jakoś to nie przeszkadza.

malutka1818, pamiętaj: "Małe jest piękne" :)
 

Emka12

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2007
Posty
86
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Teletubbyland
A ja 13 latek i 170 cm :/
Eeeeh to jest dopiero problem :p wy to przynajmniej sie nie wyrozniacie z tlumu a wysokie czlowieki wrecz przeciwnie :(
 

Ajkiorka

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2008
Posty
588
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Podkarpacie :P
A ja 13 latek i 170 cm :/
Eeeeh to jest dopiero problem :p wy to przynajmniej sie nie wyrozniacie z tlumu a wysokie czlowieki wrecz przeciwnie :(
Ależ wyróżnianie się z tłumu, to zaleta! ;) Ja przynajmniej zawsze coś takiego robię. Na koncertach krzyczę najgłośniej, w szkole, kiedy wprowadzali nam mundurki, musiałam sobie go roszkę zdeformować, wiele by pisać :D
 

justice

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2008
Posty
30
Punkty reakcji
0
ja gustuje w niskich dziewczynach ... mam ponad 1.9m a lubie kobiete co ma 160 cm
 

@małpka

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2007
Posty
12
Punkty reakcji
0
nie przejmuj się. mam kilka koleżanek, które mają 25 lat i mają ok 150 cm wzrostu, zresztą sama nie jestem wysoka (160 cm). to w "niczym" nie przeszkadza, więc nie zawracaj sobie tym głowy.
 

Shojo_606

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2007
Posty
181
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
...Utopia... <szkoda, że nie istnieje>
witaj w klubie ja też mam 18 lat i ledwie ponad metr piećdziesiąt, bez szpilek sie nie ruszam, a ostatio mój kumpel zażartował, ze jak idzie obok mnie to ludzie go mają za pedofila... Nie przejmuj się... Ja teraz biorę to za swój atut i mam w nosie to, że jestem malutka. To nawet i lepiej bo bycie takim jak wszyscy nie jest wcale takie fajne. =)
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Właśnie to jest fajnuśne. Ja wiem ,że widze więcej + :) Chłopcy lubią mniejsze dziewczynki od...tych większych. Zawsze w szpileczkach wygląda sie uwodzicielsko, tak niewinnie ale z pazurkiem, i wogóle takie dziewczyny są fajne ;)
 

Gaażyna

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2008
Posty
208
Punkty reakcji
0
Wiek
35
To przeciez zaden problem- zawsze mozna zalozyc szpilki i juz-pamietaj, ze Twoje wyzsze kolezanki w szpilkach wygladaja jak wiezowce ;)
Mialam w klasie kolezanki Twojego wzrostu, ale nikt na to nie zwracal uwagi, no moze jeden chlopak jednej z niech zaczal dokuczac, nabijal sie z jej wzrostu... Jednak na koniec zostali para :D
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
rotfl uwielbiam niskie laski ! ;p moja miss ma 153-154 cm ;p (ja 183cm) ona czasem mi mowi ze jestem za wysoki ale ja uwielbiam niziutkie laski ;pp
 

Benjamin Linus

Nowicjusz
Dołączył
5 Czerwiec 2008
Posty
244
Punkty reakcji
0
Wiek
114
Miasto
Poland
Jeśli mam być szczery to trochę mnie wkurzają takie małe dziewczyny, nigdy do końca nie wiem ile mają lat. Jak się do nich zwracać, jak do dziecka czy dorosłej dziewczyny.
 

przemko

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2008
Posty
94
Punkty reakcji
0
Miasto
wrocław
moja pierwsza miała 158 cm i 18 lat i powiem że od tamtej pory tylko niskie mi w głowie :) uwielbiam takie dziewczyny są energiczne, pełne życia, zawsze uświechnięte i co najwazniejsze świetnie sie z nimi czuje :) ja mam 186 cm i wydaje mi sie malo jak na faceta
 

effciaa16

monotonia życia.
Dołączył
11 Maj 2007
Posty
1 272
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
somewhere.
ja mam 158 i w sumie to nie jestem z tego za bardzo zadowolona, no ale nic z tym nie zrobię...Wydaje mi się, że chłopacy aż tak bardzo przecież na wzrost nie patrzą :D
 

paczek1262

w ryj?
Dołączył
3 Wrzesień 2007
Posty
912
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Łódź
Ja wole niskie dziewczyny ;)

takie ok 160 cm, moze dlatego ze sam jestem niezbyt wysoki (177cm)
 

Ravix_9

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2008
Posty
35
Punkty reakcji
0
Miasto
Keczupowo!
Nie trzeba być wielkim, wygrywali mali!

Dużo osób patrzy się dziwnie na niskie osoby, ale to w końcu urok nas ludzi. Jak ktoś się wyróżnia w jakikolwiek sposób to jest narażony na dziwne spojrzenia. Czy jest się wysokim, niskim, pulchniejszym lub chudszym niż reszta. Czasem bez powodu można być wyśmianym. Dlatego polecał uśmiechnąć się i pójść dalej, przecież wszystkich nie zadowolimy : )

mam 173 cm, jak na chłopaka to podobnież mało, ale się tym nie przejmuję. Mam wysokie koleżanki (ponad 185 cm) jak i niskie (160 cm) i w towarzystwie jednych jak i drugich czuję się wspaniale : ) trzeba zapomnieć o różnicach i cieszyć się, a nie zawracać sobie głowę czymś, co jest mało istotne : ))
 

anonimka

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2008
Posty
5
Punkty reakcji
0
Miałam sora od wf-u troszkę ponad 150cm, i jego wytłumaczeniem było to, że stał w kolejce po rozum a nie po wzrost;)
 
Do góry