niska bardzo:(

maslorzechowe

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2008
Posty
32
Punkty reakcji
0
Miasto
PZN
Moi koledzy, a takze moj byly chlopak, maja wielka slabosc do malutkich (niziutkich) dziewczat
 

B3DNAR

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2008
Posty
599
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Łódź, Głowno
Mnie momentami to osobiście kręci, lubię takie małe drobne urocze kobietki. Także drogie panie to nie wada
 

kolony

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2008
Posty
41
Punkty reakcji
0
Wedlug mnie nie wazne jak czlowiek wyglada, tylko jaki jest z charakteru. To dotyczy zarowno kobiet jak i mezczyzn.
Moje kochanie ma 158 i czasem widze ze sie z tego powodu zle czuje, ale ja zawsze jej mowie, ze "u kobiet wzrost nie jest wazny i kocham ja taka jaka jest"
 

dawid3635

Nowicjusz
Dołączył
3 Czerwiec 2008
Posty
106
Punkty reakcji
0
Wiek
33
A ja lubię filigramowe ( niskie ) dziewczyny. Według mnie są ładniejsze od wysokich dziewczyn.
 

bajkaa

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2008
Posty
147
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
no tu gdzie patrzysz ;]
Jaaak ja wam zadroszcze dziewczętaaaa :(

Ja jestem wysoka, mam 172 cm wzrostu i mam 15 lat :( Mam szybką przemiane materii i waże zaledwie 50 kg, a to zle jak na moj wysoki wzrost. A do tego jestem szczupła, i mam dłuugie, chude nogi, patyki :( nie wspominając o małym biuście, jest lato a mi wstyd na basen iśc bo jak ja sie pokaze przed chlopakiem ? Ysz ... masakra .
 

barti4

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2007
Posty
37
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Wrocław
ach co do wzrostu to niskie dziewczyny zazwyczaj bardziej kręcą chłopaków :) Ale powiedzmy sobie szczerze, że bez dobrego charakteru nawet super wygląd jest niczym. Więc drogie panny luz :)
 

Dehlback

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2008
Posty
39
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Małe dziewczyny są śliczne :) Nigdy nie miałem dziewczyny wyższej, niż 165cm (sam mam 179cm i 17 lat)
Nie przejmuj się!! :>


EDIT:
A no i jest taki plusik, że małe dziewczyny są lekkie :) A ja uwielbiam nosić dziewczyny :p
 
Do góry