Nighwish

..::Black::..

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
40
Punkty reakcji
0
Widze ze nie ma tematu wiec zarzucam...Myśle, ze sie przyda...Jestem ciekawa Waszych opini...Piszcie...
 

Gosh

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2006
Posty
53
Punkty reakcji
0
Wiek
36
ooj ja też lubie Nightwisha :) a własnie co z Tarją? Nie gra już w Nightwishu? Bo kiedyś coś czytałam że ją wywalili a potem długo, długo nic...


Widze że ktoś ma tu taki avatar jak ja :p
 

..::Black::..

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
40
Punkty reakcji
0
nom niestety to prawda...Tarja nie jest już w NW... :( :( :( Faceci postanowili zakonczyć współprace z nia bo uważali, ze jej zalezy tylko na pieniądzach a nie na sprawach zespołu...Ale mysle, ze jak zawsze wina leży po dwu stronach...Choc zawsze sercem byłam z Tarją i tak jest do dzis....Uważam, ze Ona takze ma racje mówiac, ze zycie z chłopakami było trudne...Kilka miesiecy temu miałam jeszcze nadzieję, na jej powrót...Teraz jednak widzę, ze szanse są znikome.... :( :( ale mimo wszystko nadal sa dl;a mnie bardzo wazni i czekam już na ich nastepną płyte....Tak samo jak śledzę początek solowej kariery Tarji.... :)
 

VBR

Nowicjusz
Dołączył
15 Kwiecień 2006
Posty
326
Punkty reakcji
0
VBR jak zawsze ironiczny
ja inaczej nie mogę jak widzę tą zakutą mordę na tym avatarze.

Nightwish nigdy mnie nie kręcił, mimo że naszywka tej kapeli oznacza bycie "trendy i cool".
 

Niklos

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
741
Punkty reakcji
0
Ja osobiście zdecydowanie wolę od NW ...Within Temptation...mają bardziej klimatyczne, imtymniejsze piosenki :)...
Jeżeli chodzi o Nighwish to najbardziej urzekła mnie piosenka Nemo ...praktycznie inne są dla mnie średniawe...
 

x_x

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2006
Posty
40
Punkty reakcji
0
Mnie najbardziej spodobała sie piosenka"Nemo", reszta jest już dla mnie srednia, ale zespół nawet, nawet...
 

serfer

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2006
Posty
148
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Masz Skawińskiego na avatarze i jarasz się Kombii. Nightwish jak najbardziej pasuje do tego setu.

Mysle ze Kombi jest zespolem duzo lepszym niz Nighwish bo przynajmniej nie sa pozerami
i nie probuja grac tego czego nie umieja :p :p
jak ktos chce sluchac takiej muzyki to lepiej niech slucha the gathering :p
wg mnie Nighwish to jest :cenzura: dla niedorozwoji emocjonalnych
i glupkowatych 14 latek i dla osob ktore sie nie znaja na muzyce :p :D
Przykro mi jesli kogos obrazilem ale to moje skromne zdanie :p
 

..::Black::..

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
40
Punkty reakcji
0
Serfer nawet nie wiem jak mozesz porównywć w tym momencie Kombi i Nightwish...Nie rozumiem tego...Nie słucham Kombi, bo ten zespół po prostu mi nie odpowiada, ale nie pisze zaraz takich bzdur jak Ty...To, że Ty tak uważasz nie znaczy że masz obrazać innych...Bo ja tak sie własnie przez chwilę poczułam...Uważam, ze NW jest wyjatkowym zespołem i wydaje mi sie ze Ty nawet nigdy nie usłyszałeś zadnej ich płyty w całosci...Moze sie myle...nie wiem, ale wydaje mi sie, ze nie wydaje sie takich opinii o żadnym zespole ani jego fanach, gdy sie ich tak na prawdę nie zna...Napisałes, ze NW jest pozerem i próbuje grac to, czego nie umie, tak??Ciekawa jestem na jakiej podstawie wydajesz taką opinię...Bo wg mnie są w tym co robą bardzo dobrzy...Sa po prostu sobą i śwetnie grają...Wiele o tym świadczy...Wsłuchhałeś sie kiedyś w tekst chociaż jednego utworu NW...Nie sadzę...A moze by Ci sie to przydało, bo takie słowa, jakie stamtąd płyną to rzadko można gdzieś spotkac...Wg mnie mają jedne z najpiękniejszych tekstów spośród wszystkich zespołów...Bo one płyną z głębi serca...I tyle...Wiec dla niedorozwojów raczej nie są przeznaczone, bo tego typu 14-latki zadowalaja sie raczej Tokio Hotel i innym badziewiem, które nie wymaga zadnego zaangażowania w ich muzykę...


Nio i trochę mi tego wyszło, tylko tak sie tym postem wkurzyłam i musiałam sie jakoś wyżyc!!! pzdr 4all!!
 

serfer

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2006
Posty
148
Punkty reakcji
0
Wiek
35
dla niedorozwojów raczej nie są przeznaczone, bo tego typu 14-latki zadowalaja sie raczej Tokio Hotel i innym badziewiem, które nie wymaga zadnego zaangażowania w ich muzykę...
I w tym poscie obrazilas mnie wielbiciela Tokio Hotel,
niezgodze sie z Toba ze nie wymaga ona zadnego zaangażowania :p


Ble ble ble I tak mozemy sie obrazac w nieskończonosc.
Przepraszam jesli Cie urazilem piszac w ten a nie inny sposob o NW.
Naprawde szczerze przepraszam
Pozdrawiam

P.S. sluchalem NW i to jest moje zdanie o tym zespole
niechcialem nikogo urazic choc napewno to tak wyglada

P.S. w tytule tematu jest napisane "piszcie co chcecie" :p :p
 

Syd

Traditional Grip
Dołączył
12 Sierpień 2006
Posty
1 048
Punkty reakcji
0
Nie jest najgorsze, aczkolwiek nie przepadam.
 

adamus47

Nowicjusz
Dołączył
21 Sierpień 2006
Posty
2
Punkty reakcji
0
Uwielbiam Nightwish i nie mam 14 lat i nie jestem dziewczynka:p Mam 30 latek i obracam sie w duzo ciezszej muzie ale Nightwish na full vocal to jest to, az mnie ciarki przechodza po plecach:)
 

DaMi

Ehre asher ehre
Dołączył
30 Lipiec 2006
Posty
1 233
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Nie uwielbiam, ale szczerzę lubię i poważnie się zmartwiłem, że NW stracił ten doskonały wokal.... :(. No nie wyobrażam sobie ich utworów bez NIEJ.

Pierwsza piosenka, jaką usłyszałem było "Nemo". To wystarczyło, bym się zainteresował.

A nie mam 14 lat :p .
 
Do góry