Nieustraszeni pogromcy chomików

Status
Zamknięty.

Qon

Eksperfekcjonista
VIP
Dołączył
21 Grudzień 2006
Posty
7 886
Punkty reakcji
184
Miasto
Alpha Centauri
-Dobra, huk z tym, przy kiepskim budżecie lepszy seans hentai w garści niż Miss Japonii na dachu. To co w końcu robimy, budujemy te stadiony, czy rozpizgujemy te co zostały?
 

albo_albo

Pan i Władca
Dołączył
20 Marzec 2009
Posty
2 757
Punkty reakcji
78
Wiek
43
Miasto
SKM Kraków
O majti Yapierdziu Gozanimasu a jak pokonamy wielką bandę Latosana która w garści dzierży te stadiony wszak oni się z Miro hasimo sanem dogadali że jakieś automaty będą mieli.
 

Qon

Eksperfekcjonista
VIP
Dołączył
21 Grudzień 2006
Posty
7 886
Punkty reakcji
184
Miasto
Alpha Centauri
-No nie wiem właśnie - Yapierdziu znów zmarkotniał - Polska to faktycznie dziki kraj - i masta rozmarzył się myśląc o niewielkich piersiach i średnio zaokrąglonym tyłku swojej kwitnącowiśniowej wybranki z ojczyzny (tylko takie tam zapodają niestety)
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
Srajdumasaru Dupanikawa się zbulwersował
- Kutwa, kwitne na rogu z jakimiś próbkami cosmtics w lewej ręce, ubrane gejsze plączą się przede mną (czy to gejsze, miały być nie do końca ubrane)
- Kutwa, to pewnie nie próbki, tylko chińskie podróbki, a te przede mną to nie gejsze a emerytki ze związku młodzieży socjalistycznej (te czerwone krawaty, na płaskich piersiach)
- Ty Reżyser, czuję się wmontowany!
- Mialem nadzieję zastosować technikę uu_j_e_b w światłach rampy, przed kamerą, a tak? nogi wrastają w asfalt...
 

Aralion

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2010
Posty
42
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Bytom
Dziwnym zbiegiem okoliczności pojawił się dziwny ów człowiek. Bredził znowu Kartoflach i Ziemniaczkach.
- Witam bardzo się ciesze że nie wiecie kim jestem. A tak z grzeczności jestem Oponkieniwicz z ul. cukierkowej. 9/99. Kurde, po co ja powiedziałem gdzie mieszkam. Jest tu jakiś bar z chabowymi i kartoflami? Troche się zgubiłem. Teściowa przyjechała do mojego domu. Nawet nie chciała ze swojej łaski przewrócić się na leżący na ziemi nóż...
 

bati999

Macierz Diagonalna
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
2 211
Punkty reakcji
18
Wiek
26
Miasto
Tarnobrzeg
Soku podszedł pod rozmawiających w poszarpanym stroju.
- Dobrze, że miałem jabola senzu, bo bym kitnął. - Przeciągnął się. - Ale rozciupałem go na małe kawałeczki, aż miło :) -
Popatrzył okiem na Dziwnego ów Człowieka...
- Heh, wiem jak to jest stary... Moja teściowa była królową płonącej góry. Spora kobitaaaaa... - Powiedział klepiąc go po ramieniu. - Schabowych i Kartofł.. Kartlofów... Kartołów... Kurde! Ziemniaków nie ma. Jest tylko bar z zupkami ramen. Chodźmy, stawiasz. -
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
-Reżyseeeer, kutwa po planie plączą się jacyś polscy nomadzi, co jest?
- mam grać, mam prać, czy dalej stać tutaj?
poczuł pewną frustrację, pomyślał:
- robie tu za gwiazdę, grałem w sławnym: "Łobij mu bok", "Głowami, nie gramy w kości" i megahicie "Oo jak cholernie przypierdu" i co?
 

Qon

Eksperfekcjonista
VIP
Dołączył
21 Grudzień 2006
Posty
7 886
Punkty reakcji
184
Miasto
Alpha Centauri
- Pamiętajcie, jedyna kobieta, która nigdy nie zawiedzie samuraja, to jego katana. Dawajcie tego reżysera, utniemy mu łeb
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
- kutwa moja żona mnie (chyba) nie zawiodła, katany nie mam, ale ja tu robie w sztuce bicia i aktorskiej jako gwiazda filmu akcji Srajdumasaru Dupanikawa
- od biedy mogę porobić w sztuce bicia piany, a co mi tam, utalentowany jestem!
 

albo_albo

Pan i Władca
Dołączył
20 Marzec 2009
Posty
2 757
Punkty reakcji
78
Wiek
43
Miasto
SKM Kraków
To statyści nie chcieliśmy ich ale dawali gratis w pakiecie więc wzięliśmy wiadomo taniej a na coś się przydadzą ... a budżet kuleje niczym ZUS, Pani Zosiu kawę poproszę i dalej akcja przyp. reżysera
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
- a ta kawa to limitowana? zbożowa? czy wprost przeciwnie
- jeśli nie ma limitów i dobra, to ja też bym poprosił (o ile budżet to wytrzyma)
- aaaaa, mam dalej tak stac? z tymi próbkami/podróbkami?
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
- to ja ogłaszam strajk, oflaguję się!
- ogłaszam się niniejszym przewodniczącym związku zawodowego gwiazd kina kopanego
- pierwszym rządaniem, wniosku jest: kawa dla przewodniczącego prawem człowieka!
 

albo_albo

Pan i Władca
Dołączył
20 Marzec 2009
Posty
2 757
Punkty reakcji
78
Wiek
43
Miasto
SKM Kraków
jeszcze przewodniczący nie został wybrany Chico zdjął/a sandał podrzucił/a figlarnie w górę po czym wykonał/a salto mortale - taka tam mała gimnastyka wó-dżitsu
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
-tyyyyy, podważasz mą władzę w 1 osobowym związku zawodowym?
- jeszcze cię nie przyjąłem, i nie przyjmę (foch)
 

Qon

Eksperfekcjonista
VIP
Dołączył
21 Grudzień 2006
Posty
7 886
Punkty reakcji
184
Miasto
Alpha Centauri
- To ja się piszę na skarbnika związku. Proponuję żebyśmy sobie od razu zagwarantowali apanaże na miarę związkowców KGHMu i potem już możemy leżeć do góry brzuchem i nigdy więcej nie zhańbić się pracą ani karate.
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
- ale kto będzie płacił składki?
- trzeba zająć się marketingiem - ktoś chętny?
 

Qon

Eksperfekcjonista
VIP
Dołączył
21 Grudzień 2006
Posty
7 886
Punkty reakcji
184
Miasto
Alpha Centauri
- Wylobbujemy w Brukseli, żeby wprowadzili nową dyrektywą zobowiązującą każdego obywatela w wieku 3 lata i więcej do płacenia składek na nasz związek. Dobra, zmęczyłem się tym myśleniem, chodźmy rozwalić jakiś stadion. Albo nie, jak już jesteśmy nad Wisła, to zróbmy zadymę stadionową, to podobno tutejsza specjalność.
 

Aralion

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2010
Posty
42
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Bytom
Dopiero teraz do nie to dotarło...

-NIIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Kartofle beeeeeeeeeheheheheehehe, buuuu. A co to ramen???
Poza tym nie odróżniasz suptelnej różnicy między ziemniaczkami i kartoflami.

Co to zadyma?? Odmiana Pyrka?
 

bati999

Macierz Diagonalna
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
2 211
Punkty reakcji
18
Wiek
26
Miasto
Tarnobrzeg
- To my gramy w filmie? Kutwa... - Powiedział zamieniając się w super-sayajina przy okazji rozwalając całe studio filmowe.
Złapał wszystkich i krzyknął:
- Lecimy na azjo 2012!!!! -
Teleportowali się wprost na paradę równości. Gon Soku wmieszał się w tłum.
 
Status
Zamknięty.
Do góry