Niepewna Ciąża

weronikaaa

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2005
Posty
27
Punkty reakcji
0
nie nie wstydzimy sie kupywać zabzpieczen poniewaz najpierw ich uzywalismy potem za kazdym razem tak jakos nam tak wychodzilo zebylo bez zabezpieczenia i wiem ze to głupie tak robic chyba liczylismy na szczescie i zrobilismy wielki bląd którego juz nie powtórzymy.A tak woją drogą to strasznie zaczęły mnie boleć piersi..mam taką dziwna przeczulice i mam pytanko czy to moze byc jakis objaw ciąży?? Prosze odpowiedzcie mi czekam... :niepewny: :niepewny:
 

Attachments

  • para12ut.jpeg
    para12ut.jpeg
    17,4 KB · Wyświetleń: 9

juhha

Nowicjusz
Dołączył
17 Wrzesień 2005
Posty
87
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Bielsko-Biała
Ból piersi jest oznaką ciąży.Z tego co piszesz może wynikać,że naprawdę w niej jesteś.Gratuluję mimo wszystko i życzę powodzenia.
 

waris

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2005
Posty
12
Punkty reakcji
0
niepewna... doskonale Cię rozumiem. aktualnie sama jestem w takiej sytuacji. pierwszy test wyszedł negatywny ale mimo wszystko zrobie następny za kilka dni dla pwności... miejmy nadzieje, ze tym razem nie będzie wpadki. dla pocieszenia dodam że też mam takie dziwne uczucie... że w moim brzuszku coś sie dzieje... 3maj się! wszystko będzie dobrze, tego należy się trzymać... jeśli nie to jakoś sobie poradzimy.
 

weronikaaa

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2005
Posty
27
Punkty reakcji
0
niepewna... doskonale Cię rozumiem. aktualnie sama jestem w takiej sytuacji. pierwszy test wyszedł negatywny ale mimo wszystko zrobie następny za kilka dni dla pwności... miejmy nadzieje, ze tym razem nie będzie wpadki. dla pocieszenia dodam że też mam takie dziwne uczucie... że w moim brzuszku coś sie dzieje... 3maj się! wszystko będzie dobrze, tego należy się trzymać... jeśli nie to jakoś sobie poradzimy.


no tak... ja tet zrobie dopiero w poniedzialek i napewno napisze co i jak.A ty mam nadzieje równiez podzielisz sie z nami tą informacją czy bedziesz miała dzidziusia czy nie.A mogę wiedziec ile masz lat??
pozdrawiam i zycze powodzenia aby tej wpadki jednak nie było :)

Ból piersi jest oznaką ciąży.Z tego co piszesz może wynikać,że naprawdę w niej jesteś.Gratuluję mimo wszystko i życzę powodzenia.

dziękuję...mimo wszystko jestem troszke przerazona na mysl ze mogę miec dzidziusia ale wierze ze jakos sie to ułoży...
 

weronikaaa

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2005
Posty
27
Punkty reakcji
0
hmmm.... mija kolejny dzień a ja nie mam okresu:( dziwnie sie czuje chwilami a ból piersi nie ustał i sa bardzo wrażliwe na dotyk... Jeżeli jestem w ciązy prosze napiszcie mi jak powinnam dbać o siebie i o dzidziusia(jeżeli wogóle jest) zanim pójde do ginekologa i zrobie kolejny test ciązowy aby się upewnić.Czekam na waszą odpowiedz i licze na pomoc!! :niepewny:
 

waris

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2005
Posty
12
Punkty reakcji
0
niepewna...
też mam szesnastke... chociaż niedługo już stuknie mi 17... jak tylko będę pewna odrazu napisze. a co do dbania o siebie i ciążę (o ile oczywiście będziesz) to najważniejsze są pierwsze miesiące. NIEnależy palić, pić ani się truć! musisz zdrowo sie odrzywiać i dbać o stan zdrowia czyli żeby nie doszło do przeziębień i osłabień organizmu... 3maj się! będzie dobrze!!
 

weronikaaa

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2005
Posty
27
Punkty reakcji
0
dzieki ci barzdo waris.Lepiej zaczne dbać o siebie bo lepiej zapobiegac niz leczyc ... a jak juz bede pewna to pójde do ginekologa bo chcialabym aby mój dzidzius(jesli jest) byl w pelni zdrowy... a ty masz jakies objawy ciązy?? ile spóźnia ci sie okres?? pozdrowionka i czekam na odpowiedź...
 

weronikaaa

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2005
Posty
27
Punkty reakcji
0
i jesze jesno pytanko.... czasami czuje sie faktycznie dziwnie tak jak bym byla w ciązy ale to tylko przez jakiś czas na dzień a czaasami czuje sie całkowicie normalnie i nie wiem co to moze oznaczac i jakie jest prawdopodobienstwoze jestem w ciązy?? licze na wasze odpowiedzi Pozdrawiam !~~
 

weronikaaa

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2005
Posty
27
Punkty reakcji
0
no więc to już koniec złudzeń.na caleszczescie nie jestem w ciązy a tak bardzo sie bałam...uff dziś dostałam okres ucieszylam sie z tego jak nigdy:) dziekuje wam za odpowiedzi i podtrzymywanie na duchu:) A tobie waris również życze powodzenia ja mialam szczescie bede tu zagladac wiec jak sie czegos dowiesz to daj znać mam nadzieje ze bedzie dobrze pozdrawiam gorąćo papa :papa: :p
 

waris

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2005
Posty
12
Punkty reakcji
0
a wiesz że możesz dostawac okresu przez kilka pierwszych miesięcy ciąży? to że masz miesiączke wcale nie oznacza 100% pewności, że nie będziesz mieć dzidziusia...
okres spóźnia mi się 6 dni... i mam mdłości ale to chyba ze strosu...
3maj się! buziaczki pa.
 

anka1992

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2005
Posty
402
Punkty reakcji
0
Wiek
24
jeśli za kilka miesięcy nadal będziecie chude to wtedy będziecie pewne :D hehe
 

weronikaaa

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2005
Posty
27
Punkty reakcji
0
hmmm... ale skoro pierwszy test wyszedl negatywny a teraz dostalam okres to chyba oznacza ze nie jestem w ciazy...to by sie zgadzalo a nie chce sie niepotrzebnie martwić.A ten okropny ból piersi to chyba przed okresem byl nadal mnie bolą ale loos chyba nie jesttem w ciązy nie chce sie martwic na zapas...bo po co wszystko sie zgadza najpierw negatywny wynik testu a teraz okres...i czym tu si emartwić poprostu nie jestem w ciązy...no chyba przyznacie mi racje???

a wiesz że możesz dostawac okresu przez kilka pierwszych miesięcy ciąży? to że masz miesiączke wcale nie oznacza 100% pewności, że nie będziesz mieć dzidziusia...
okres spóźnia mi się 6 dni... i mam mdłości ale to chyba ze strosu...
3maj się! buziaczki pa.

tobie spóxnia sie tylko 6 dni... ja myslalam ze osiwieje przez te dwa tygonie:) a kiedy robisz test?? pozdrowionka i buziaczki:)
 

Jusia17

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
2
Punkty reakcji
0
buuu.... boje sie że jestem w ciąży...:( co mam myslec??nie wiem... :(
Doradzcie mi co mam robic!!!prosze
jest tak mam 17 lat..no prawie 18 a moj chlopak prawie 20 ...pare dni temu uprawialam sex z nim..bez zabezpieczenia niestety,...wiem ze jestesmy glupi..no ale tak juz wyszlo...i ostatnio on powiedzial ze nie jest pewny czy doszedl..no wiecie o co mi chodzi...i ze sie boi o mnie... :( :( :( jejka nie myslalam o tym,ale on mowi o tym coraz wiecej i na serio mi zle...nie wiem co robic!!!!!!!!!!! :( :( :(
 

waris

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2005
Posty
12
Punkty reakcji
0
buuu.... boje sie że jestem w ciąży...:( co mam myslec??nie wiem... :(
Doradzcie mi co mam robic!!!prosze
jest tak mam 17 lat..no prawie 18 a moj chlopak prawie 20 ...pare dni temu uprawialam sex z nim..bez zabezpieczenia niestety,...wiem ze jestesmy glupi..no ale tak juz wyszlo...i ostatnio on powiedzial ze nie jest pewny czy doszedl..no wiecie o co mi chodzi...i ze sie boi o mnie... :( :( :( jejka nie myslalam o tym,ale on mowi o tym coraz wiecej i na serio mi zle...nie wiem co robic!!!!!!!!!!! :( :( :(
nie jesteście głupi... tylko poniosły was emocje i impuls. wiem coś o tym. po 6 dniach możesz kupić teścik który kosztuje koło 15 złotych. zrobisz i będziesz miała już pewniejsza sytuację... nie przejmuj się, teraz to nie ma sensu. w razie "W" będziesz martwić się później.. stres w tym momencie moze Ci jeszcze zaszkodzić np opóźniając miesiączkę. mam nadzieje że Twój chłopak pomoże Ci przetrwać tą niepewność i że będzie z Tobą na dobre i na złe! 3maj się!
 

Jusia17

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
2
Punkty reakcji
0
nie jesteście głupi... tylko poniosły was emocje i impuls. wiem coś o tym. po 6 dniach możesz kupić teścik który kosztuje koło 15 złotych. zrobisz i będziesz miała już pewniejsza sytuację... nie przejmuj się, teraz to nie ma sensu. w razie "W" będziesz martwić się później.. stres w tym momencie moze Ci jeszcze zaszkodzić np opóźniając miesiączkę. mam nadzieje że Twój chłopak pomoże Ci przetrwać tą niepewność i że będzie z Tobą na dobre i na złe! 3maj się!





DZieki bardzo za wiadomosc:) ciesze sie ze ktos mi odpisal.... :eek:k: mam nadzieje ze wszystko bedzie oki a jesli chodzi o chlopaka.... to on pomaga mi we wszystkich problemach i jest bedzo wyrozumialy!!!!wiec o niego sie nie martwie...ale ciekawe jak to bedzie ze mna...
 

Attachments

  • tapety_new099.jpg
    tapety_new099.jpg
    146,5 KB · Wyświetleń: 38

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
niepewna - tez tak miałam a wszystko przez ten STRES :) Skoro masz miesiaczke, test wyszedł NEGATYWNIE a ty czujesz sie lepiej (??) to nie martw sie ale na przyszłośc nigdy wiece BEZ ZABEZPIECZENIA :)

Pozdrawiam
 

kaaska6

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2005
Posty
703
Punkty reakcji
0
Wiek
39
czasami spóźnia sie z braku odpowiedniej diety, z powodu stresu (właśnie przed ciążą) i wiesz,jest mnustwo powodów dla których może Ci się spóźniać:) Głowa do góy, jestem z Tobą.
www.nastolatek.pl
 

Patrycja_117

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2005
Posty
4
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
Nio ale ja jak bym miala taka sytuacje to nie czekalabym tydzien na nastepny test tylko zaraz bym kupila nastepny...
I gratuluje chlopaka... Jest bardzo odpowiedzielny...
Zycze powodzenia!!!!
 

Turban

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2005
Posty
39
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Kraków
I gratuluje chlopaka... Jest bardzo odpowiedzielny...
No faktycznie odpowiedzialny ...
Po przeczytaniu tego tematu zastanawiam się gdzie sie podziała edukacja sexualna w szkole czy też w domu? :) Jak można sie bzykać bez zabezpieczenia - czyli robić sobie dziecko - a później panikować ze sie jest w ciąży? Toż to zakrawa o marną parodie :) Jak można być tak nieodpowiedzialnym??!! Dzieci nie powinny sie w sex bawić dopóki nie dorosną ...
 

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
a tak na marginesie "niepewna" - złamałas juz w tym temacie pare razy regulamin :/ .... NIE PISZ POST POD POSTEM!!

Ostrzeżenie

PS: takie posty będą KASOWANE
 
Do góry