Niepewna Ciąża

weronikaaa

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2005
Posty
27
Punkty reakcji
0
Witajcie nie jestem pewna czy jestem w ciąży okres spóźnia mi sie już 2 tygodnie choć zawsze jest dosyć regularny.Jestem bardzo młodą osobą mam dopiero 16 lat.Zrobiłam test ciążowy pare dni temu lecz wyszedł negatywny.Nie wiem co mam myśleć.Prosze pomóżcie mi :(
 

Wioolka

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2005
Posty
119
Punkty reakcji
0
Miasto
Ostrów City ;)
dokładni.. zgadzam sie z nns ;) ale w tym wieku to jest normalne że miesiączka się spóźna.. Nie tylko ok tygodnia, dwuch, a nawet do miesiąca i więcej...
 

weronikaaa

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2005
Posty
27
Punkty reakcji
0
Najlepsza byłaby wizyta u ginekologa..

no tak... ale chciałabym z tym jeszcze poczekać mój chłopak mówi że test był 99% więć małoprawdopodobne aby się pomylił.Chcemy zrobić jeszcze jeden test dla pewności.Sama niee wiem czy mogę być w ciązy... :( :(

dokładni.. zgadzam sie z nns ;) ale w tym wieku to jest normalne że miesiączka się spóźna.. Nie tylko ok tygodnia, dwuch, a nawet do miesiąca i więcej...


ciąża jest baaardzo prawdopodobna bo nie używamy wogóle zabezpieczenia (wiem ze to niee mądre) okres juz dawno mi się uregulował a teraz taka długa przerwa...często boli mnie brzuch mam zawroty głowy ale wynik testu był negatywny... <_<
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
ale w tym wieku to jest normalne że miesiączka się spóźna.. Nie tylko ok tygodnia, dwuch, a nawet do miesiąca i więcej...
dokładnie.
po stosunku też bywają spóźnienia..

no tak... ale chciałabym z tym jeszcze poczekać mój chłopak mówi że test był 99% więć małoprawdopodobne aby się pomylił.Chcemy zrobić jeszcze jeden test dla pewności.Sama niee wiem czy mogę być w ciązy...
to zróbcie jeszcze jeden test.
nie przejmuj się :*
mam nadzieje, że wsjo się ulozy.

ciąża jest baaardzo prawdopodobna bo nie używamy wogóle zabezpieczenia
To czemu kochacie się bez zabezpieczenia?
Rzeczywiście to jest głupie :/
Ale cuda się zdarzają..
Znam nawet dwa!
 

weronikaaa

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2005
Posty
27
Punkty reakcji
0
a jest jakaś różnica między tym czy test zrobi sie z samego rana czy też o innej porze dnia??
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
niepewna..
szczerze mówiąc nie jestem pewna.
na testach się nie znam, nie miałam z nimi nigdy do czynienia.
powinnaś zapytać farmaceutki, ona powinna Ci pomóc.
 

weronikaaa

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2005
Posty
27
Punkty reakcji
0
todziwne ale czasami mam wrażenie że ten dzidziuś jest tam pod moim serduszkiem,ale tłumaczę to sobie tym że poprostu to moja wyobraźnia działa...wydaje mi sie ze jestem za młoda na ciąże, ze to nie mozliwe ze wpadłam ale sama niee wiem co myślec...czasem czuje to dziecko i tak jakby mam objawy ciązy a test wyszedł negatywny...
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
wymiotowałaś od tamtego czasu..?
znam te obawy..
ale nie możesz tak mysleć.
musisz myślec, że wszystko jest w jak najlepszy porządku.
 

weronikaaa

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2005
Posty
27
Punkty reakcji
0
nie nie wymiotowałam.A jezeli chodzi o okres to wspóżżyję z moim chłopakiem juz dosyc dlugo i niegdy okres sie tak nie opóźniał(góra 3 dni) a teraz współzyliśmy w dni plodne ...
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
niepewna to zrób jest raz ten test, jeśli wyjdzie źle to idź do lekarza..
jesli dobrze to tym bardziej idź do niego.
 

weronikaaa

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2005
Posty
27
Punkty reakcji
0
postanowilismy z moim chłopakiem ze za tydzien powtórzymy test a jezeli wyjdzie negatywny a okresu nadal nie będzie to pójdę do lekarza
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
i dobrze zrobicie.
masz bardzo dobrego chłopaka.
tylko pozazdroscic.
dobrze, ze w takiej chwili jest przy Tobie.
 

weronikaaa

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2005
Posty
27
Punkty reakcji
0
tak wiem sama bym sobie nie poradziła on mnie wspiera mimo ze tez bardzo sie martwi ale powiedzial ze jeslu ten dzidzius bedzie to mnie nie zostawi i poradzimy sobie:)
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
pozdrów chlopaka :)
porządny jest.
no to nie martwcie się..
nie mysl o tym tylko upewnij się!
 

adxa

--- -... -.-. .-
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
1 597
Punkty reakcji
0
I prawidlowo..........a co bys zrobila jesli jednak okazaloby sie ze wpadliscie?
jak zareagowali by twoi rodzice??
 

weronikaaa

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2005
Posty
27
Punkty reakcji
0
moja mama jest bardzo wyrozumiala tata tez na początku bylby zly ale potem... mają mnie tylko jedną napewno potem cieszyliby sie z dzieciątka:) a my poradzilibysmy sobie mój chlopak skonczylby szkole ja bym przerwala po porodzie i zajela sie dzieckie mam nadzieje ze bedzie ok.:)
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
moja mama jest bardzo wyrozumiala tata tez na początku bylby zly ale potem... mają mnie tylko jedną napewno potem cieszyliby sie z dzieciątka:)
też jestem jedynaczką i moim też napewno by minelo :)
 

juhha

Nowicjusz
Dołączył
17 Wrzesień 2005
Posty
87
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Bielsko-Biała
Mam pytanie do niepewnej - dlaczego do jasnej anielki nie używacie zabezpieczeń?!?Wstydzicie się kupić w sklepie?!?
 
Do góry