Nieobecności.

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Nie jestem w stanie opisywać, wymaga to trochę czasu zarezerwowanego na myślenie, a podobnie jak poprzednicy, praca zaliczeniowa, i jutro druga poprawka w tym semestrze już...
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Wybaczcie, moment kulminacyjny sesji, dwie noce nie spałem, wczoraj nie byłem w stanie już myśleć by coś odpisać. Reszta przedmiotów to egzaminy tylko, jeden ciężki, dwa co luzem chyba się zaliczy, więc można powiedzieć, prawie po sesji jestem.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Muszę do egzaminu się przygotować, tak więc w poniedziałek wracam, a teraz jadę na wieś w spokoju się pouczyć :)
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
skończyła mi się sesja, wyjeżdżam jutro, wracam w sobotę i potem znów na parę dni wyjeżdżam
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
dzisiaj zniszczony jestem, odpiszę wszędzie jutro po południ zanim wyjadę z miasta.
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
wracam we wtorek i wtedy wszystko odpiszę ponownie, wtedy też poznacie jak żyje kolonia w domu handlowym :)
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
odpisuje już dziś, ale chyba muszę się wycofać za jakiś czas. zacząłem nowy semestr i pierwszy tydzień zwala z nóg, 4 projektowe przedmioty w tym jeden ponad miarę ostry, drugi z kolesiem porównywanym do dr housa, trzeci z jeszcze innym dziwakiem, co pewnie nieźle nas oleje, plus wrzesień z byłym dziekanem już zamówiony (pół roku się załapało) szykuje mi się ostra jazda, i już obawiam się nocowania na polibudzie xD tak więc nie wiem jakie mam szanse by jeszcze dać sobie radę z pbfami. póki co jak się powyjaśnia wszystko, będzie jakby trochę luzu, ale już w kwietniu mam pierwsze projekty oddać. A w tym tygodniu łaziłem na zajęcia trzech grup, żeby sobie poustawiać, więc trochę mnie nie było.
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
dziś wieczorem wyjeżdżam, wracam w środę, jeszcze do wieczora postaram się odpisać w Wysłannikach czy u mnie a potem znikam.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
a ja już mówię, że pod koniec kwietnia mnie nie będzie tydzień w Polsce i będę bez dostępu do neta, mam nadzieję, że z postaci co do tego czasu dożyją przez tydzień żadna nie zginie :)
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
odpiszę jutro, niedawno wróciłem do bazy i pójdę spać :)
 
Do góry