Nieobecności.

DaMi

Ehre asher ehre
Dołączył
30 Lipiec 2006
Posty
1 233
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Jak sama nazwa tematu wskazuje.

Wszyscy wiemy jak to czasami bywa - sesja stoi kilka dni w bezruchu bo jeden gracz miał akurat wyjazd rodzinny i nikogo o tym nie poinformował. Do tego służyć będzie ten temat - do informowania. Nie możesz grać przez dłuższy okres czasu (niż jeden, dwa dni) ? Napisz tu. My Ci nie pomożemy, ale przynajmniej będziemy wiedzieć :).
 

DaMi

Ehre asher ehre
Dołączył
30 Lipiec 2006
Posty
1 233
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Romawialiśmy już na gg, Kath, więc powtórzę tylko publicznie: nie przyjmuję Twojej nieobecności do wiadomości. I czekam na kolejne odcinki "Listów z przeszłości" :).
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Draken, jeśli nie wiesz o co chodzi to się łaskawie nie odzywaj.
 

DaMi

Ehre asher ehre
Dołączył
30 Lipiec 2006
Posty
1 233
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Oczywiście że nie. Sęk w tym że temat ten powstał po to, by pisać w nim o nieobecnościach a nie o wolności słowa na forumowisku. Więc jeśli nie chcecie powiedzieć czegoś związanego z tym-konkretnym tematem... zamilknijcie. I nie róbcie offtopa oraz problemu z niczego.
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
Draken widocznie ma jakiś powód o którym nie wiesz. I skończ to bezsensowne nabijanie postów.

- Dokładnie :) / dop. DaMi
 

Kaththea

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2006
Posty
1 262
Punkty reakcji
0
Rozstania i powroty robi się telenowela forumowa … Wróciłam :p powiedzmy że specjalnie dla Ciebie Draken xD xP
Moja sesja dalej żyje :p będą miała tylko mniej czasu na odpisywanie bo się ferie skończyły i mam duuuuuzio nauki… :( Ale jestem i nie uciekam :p Jak mnie znowu co najdzie że idę sobie to napisze :p Nie bójcie się :p
 

Kaththea

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2006
Posty
1 262
Punkty reakcji
0
"Nie róbmy"? To ktoś jeszcze oprócz mnie mu niby robi?
Zazdrośniku okropny. ;]
Znowu się offtop robi xP
 

DaMi

Ehre asher ehre
Dołączył
30 Lipiec 2006
Posty
1 233
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Nosił wilk razy kilka....

Teraz kolej na moją nieobecność. Wiem, że umawiałem się z Guminiem i G.F. -V. na grę w weekend, ale nie będę w stanie dotrzymać terminu w tę sobotę. I sam jestem winien tej sytuacji bo zapomniałem że mam przecież teraz studniówkę :D. Taki mały szczegół :p. Przepraszam!

Ps. oczywiście piszcie normalnie - ja w miarę możliwości będę odpisywał jak do tej pory.
 

DaMi

Ehre asher ehre
Dołączył
30 Lipiec 2006
Posty
1 233
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Mam wiadomość (dla Kaththei w zasadzie tylko) o kolejnej nieobecności.

Mianowicie Draken poprosił mnie bym w jego imieniu poinformował o jego nieobecności trwającej aż do 13.02.2007. Nasz Pan (coś tam) Mroku ma zakaz na pisanie postów do tego czasu :). Musiał pożądnie sobie u kogoś prze...chlapać :p.
 

Kaththea

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2006
Posty
1 262
Punkty reakcji
0
O jaki peszek! :p
Ja tak tylko zerkam co się dzieje i nie bardzo mam czas odpisywać na posty nie gniewajcie się na mnie ;)
Jak już mówiłam mam ogrom nauki, do tego fekusz szkolny (aktorka i reżyser w jednym :D), konkurs historyczny, i coś jeszcze ;)
Postaram się odpisywać w miarę możliwości.
 

G.F.-V.

Nowicjusz
Dołączył
7 Czerwiec 2005
Posty
190
Punkty reakcji
0
Wiek
116
Miasto
Nowy Chaos...
Em...ten, teges...Niestety ja też muszę zgłosić brak swojej osoby najprawdopodobniej do przyszłego poniedziałku...
Więc przepraszam i żegnam na te parę dni :(
 

Ameno

Mistrz papryczki chilli
Dołączył
27 Grudzień 2006
Posty
1 124
Punkty reakcji
0
Wiek
113
Miasto
Gdzieś tam
Może nie być i mnie
Bo nie widze ani Kath ani Drakena
Więc pozwalam sobie wziąść urlop
 

G.F.-V.

Nowicjusz
Dołączył
7 Czerwiec 2005
Posty
190
Punkty reakcji
0
Wiek
116
Miasto
Nowy Chaos...
Hm...no i znowu muszę zgłosić swoją nieobecność prawdopodobnie do 26 lutego...z góry przepraszam :(

EDIT: Łeh, wróciłam wcześniej. ^^
 

DaMi

Ehre asher ehre
Dołączył
30 Lipiec 2006
Posty
1 233
Punkty reakcji
1
Wiek
35
A jednak nie :(.

G.F. -V. poprosiła mnie (przez kom, jakby kto pytał) aby poinformować o jej nieobecności na czas (jak to ujęła) "nieokreślony". Ma jakieś problemy z Netem. Tak więc, Guminio, sesja stoi w miejscu jak ta, nie przymierzając, krówka na pastwisku :/. Na czas nieokreślony.
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Uff... Widząc, że DaMi napisałeś tu posta przestraszyłem się że to Ty znikasz na jakiś czas :D A było by szkoda bo spontaniczna się rozwija :)
 
Do góry