Nienormalni

weroncia

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2006
Posty
129
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
wieje wiatr???
Jak dla mnie nie ma ludzi normalnych i nienormalnych- są tylko tacy, którzy pojmują świat inaczej niż reszta stanowiąca większość i tych nazywa się nienormalnymi stwierdzenie można kojażyć z "Weroniką" Paulo Coelho
 

withblueeyes

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2008
Posty
71
Punkty reakcji
0
Czy ja wiem....
normalna to ja nie jestem :przewraca: :przewraca:

chociaz w dziesiejszych czasach gdzie wsio ustało na głowie to co jest normą wydaje się być wykroczeniem i takim sposobem ludzi normalnych postrzega się jako wariatów.
I tyle.

Wystarczy ze odstajesz od otoczenia. Masz inne poglądy, ideologię itp. ;P
 

klaudiakp

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2008
Posty
932
Punkty reakcji
0
Czy ja wiem....
normalna to ja nie jestem :przewraca: :przewraca:

chociaz w dziesiejszych czasach gdzie wsio ustało na głowie to co jest normą wydaje się być wykroczeniem i takim sposobem ludzi normalnych postrzega się jako wariatów.
I tyle.

Wystarczy ze odstajesz od otoczenia. Masz inne poglądy, ideologię itp. ;P

Popieram ;]
 

Przemax

Zabójca Czasu
Dołączył
19 Styczeń 2008
Posty
3 269
Punkty reakcji
55
Wiek
39
Miasto
Białystok
"kazdy jest wariatem a najbardziej ten co o tym nie wie" pseudonormalni sa najmniej normalni. wole juz byc nienormalny.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
zbierze się kilku nienormalnych, i nawet nie zauważą że razem dla siebie są normalni
 

espilo

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2007
Posty
179
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
Świetny temat :)

Co to wogole za słowo normalność?!Normalność to termin stworzony przez kolektywistyczne,konformistyczne spoleczenstwo.
Na jakiej podstawie mozemy określić,ze ktoś jest normalny?
Otóż na podstawie statystyki.
Jeżeli w stadzie,w ktorym znajduje sie 100 baranów tylko jeden z posrod nich posiada trzeci róg to
oczywiste jest to,ze nie z nimi jest problem tylko z nim,napewno jest inny(w tym wypadku znaczy gorszy)wiec to nie oni sa nienormalni tylko on.Dlaczego nie moga stwierdzic,ze ani z nimi,ani z nim nie ma zadnego problemu??!!
Normalność nie jest przecież kwestia statystyki,natomiast "normalność"-tak

Takim trzecim rogiem moga być np. kręcone włosy(mam kolegow ktorzy tez maja ale chodza krotko scieci,a gdy pytalem dlaczego/przeciez rzadko mozna spotkac osobe z kreconymi włosami?/tlumacza sie tym ze takie włosy sa "pedalskie"-to oczywiscie opinia wiekszosci),krzywe nogi,otyłosc,ubranie z lumpexu,status spoleczny,orientacja sexualna,ideologia,poglady,temperament,osobowosc czy rasa.
Niestety nie mozna wylamywac sie spod schematu.Konczymy szkole,dostajemy sie do pracy,bierzemy ślub,mamy trójke dzieci,samochod,dom,jestesmy szczesliwi,umieramy,idziemy do nieba tak jak nam mowila mama i ksiadz.Musisz wyjsc na zewnatrz i zobaczyc jak ludzie sie ubierają,jak przemierzaja ulice z posepnymi twarzami,zajeci swoimi sprawami,jaki maja chod,ile gozikow w marynarce,jak sa uczesani(oczywiscie wszystko jest zalezne od wieku)
Widzisz jacy sa normalni?jak idealnie tworza ten monolit zwany spoleczenstwem?
Czasem zauwazysz gdzies kolesia z zielonymi włosami to idiota albo agresor lub anarchista(tacy sa najbardziej niebezpieczni)chociaz moze byc jeszcze pedalem,wredny pedał...skopać go.Gdzie niegdzie
zobaczysz murzyna... dobze,ze masz zatkany nos(wstrety murzyn po co sie pcha nie do swojego kraju,bambus jeden?!).myślisz sobie "Dobze ze jestem bialy,mam ladny samochod,zone,dwie kochanki i konto w banku(wszystko na swoim miejscu)...podobnie jak kazdy szanowany sie czlowiek...a panowie policjanci maja nad wszystkim oko....uf...Jestem normaly"

Wole byc tym innym,tym nienormalnym,wole myslec samodzielnie nizeli zbiorowo,ukrywajac sie za zdaniem wiekszosci.
 

wyznaczona

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2009
Posty
180
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Gdzieś daaleko
wyróżniam się napewno. moje czarne wdzianko glany i długie włosy rzucaja sie w oczy ludziom xD
nieraz sie na mnie patrza na ulicy... dziwnie tak.

"Wolę byc nienawidzony za to kim jestem, niż kochany za to kim nie jestem"
 

Qua

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2008
Posty
126
Punkty reakcji
3
Hihi jestem nienormalny, ostry krejzol ze mnie :D . A tak na poważnie - z całą pewnością nie jestem taki jak 9/10 ludzi, więc pewnie łapię się do grona "nienormalnych". Zarówno pod względem zachowania jak i wyglądu. A kiedy słyszę jakieś złośliwe komentarze na mój temat ze strony dresów, itd. to tylko się uśmiecham z politowaniem i cieszę się, że nie jestem taki jak oni. Zwłaszcza, że fani techno z reguły nie odróżniają punka, metala czy nawet... emo.
 

KasieniaC

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2011
Posty
39
Punkty reakcji
0
Miasto
Bydgoszcz
Wyróżniam się i mi to nie przeszkadza stoję z kumpelami na dworcu pks i kupuje bilety odchodzę od kasy i tekst "ej wy też dostałyście tylko paragon?" a one w śmiech okazało się że paragon jest biletem ;D
 

Grabaz5

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2011
Posty
187
Punkty reakcji
6
Tak naprawdę nikt z nas nie jest normalny i jest to faktem.
 
Do góry