Nienawiść

Kubica94

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2009
Posty
13
Punkty reakcji
0
Miasto
California
Mam pewien problem. W mojej klasie jest taka dziewczyna (nazwijmy ją X) której szczerze nienawidzę. Wszystko byłoby ok jakby nie jeden szczegół, ona jest najlepsza przyjaciółką dziewczyny(nazwijmy ją Z) w której się zakochałem. X też nie darzy mnie jakąś sympatią, czasem mi dogaduje, teraz nasiliło się to jeszcze bardziej. Ja ją mam gdzieś tak naprawdę, ale po części jestem na nią skazany. I jeszcze jakby miała się czym pochwalić, lecz niestety ani nie jest zbyt inteligenta, a o wyglądzie lepiej nie wspominać, bo niektórzy mogą jeść w tym momencie. Staram się ją ignorować, ale sama prosi się o to żeby ją tak zbeształ, że będzie płakała przez następny tydzień. A nie chcę tego robić bo to by przekreśliło moją osobę w oczach Z. Prosiłbym o jakieś rady co teraz zrobić.
Z góry dziękiję
 

avalanche100

Nowicjusz
Dołączył
22 Wrzesień 2009
Posty
75
Punkty reakcji
1
Miasto
wszędzie, czyli nigdzie
to troche trudne
jak bedziesz sie kłocil z ta X i ja wyzywał to o na moze nastawiac Z przeciwko Tobie i Z nie bedzie chciała cie znac
bo sa takie osoby ze zrobia wszystko zeby komus uprzykrzyc zycie...
 
W

wroneczki4

Guest
Może pogadaj na spokojnie w cztery oczy z tą dziewczyną która się Ciebie czepia.
Tylko nie możesz jej wtedy ubliżać ani się unosić. Normalna rozmowa na poziomie. 0 nerwów.
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
Rozmowa bez Z, tylko z X. Co z tego że jest brzydka itd.? Ona może doszczętnie ci wszystko spaprać.

Niestety tak jest, że jak panna ma koleżanki które cię znają, to musisz zrobić tak, żeby podobać im się tak bardzo jak dziewczynie do której startujesz. Powiedz tej X, że: 'to głupie tak sobie docinać, nie jesteśmy małymi dziećmi, skończmy tą żenadę' itd. Nie klnij, nie mieszaj z błotem. Pełna kultura. Rozumiem że będzie ciężko, ale postaraj się bo stawką jest panna Z.

USSJ
 
N

Nieprzenikniona

Guest
A o co się zwykle kłócicie, co ma do Ciebie? Konflikty się wyjaśnia. Nie skaczcie sobie do oczu, bo to jest bardzo dziecinne .
 

sed4fg

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2009
Posty
817
Punkty reakcji
19
gimnazjum jeszcze?

Po pierwsze nie zakochałem tylko zauroczyłem, powiem jeszcze tyle jeśli nie nawiążesz kontaktu z X której nienawidzisz to masz po zawodach. Więc albo będziesz miły i wszystkie zaczepki lekceważył albo możesz zapomnieć o tej Z.
 

palcek

spOOky
Dołączył
3 Styczeń 2009
Posty
738
Punkty reakcji
42
Mam pewien problem. W mojej klasie jest taka dziewczyna (nazwijmy ją X) której szczerze nienawidzę. Wszystko byłoby ok jakby nie jeden szczegół, ona jest najlepsza przyjaciółką dziewczyny(nazwijmy ją Z) w której się zakochałem. X też nie darzy mnie jakąś sympatią, czasem mi dogaduje, teraz nasiliło się to jeszcze bardziej. Ja ją mam gdzieś tak naprawdę, ale po części jestem na nią skazany. I jeszcze jakby miała się czym pochwalić, lecz niestety ani nie jest zbyt inteligenta, a o wyglądzie lepiej nie wspominać, bo niektórzy mogą jeść w tym momencie. Staram się ją ignorować, ale sama prosi się o to żeby ją tak zbeształ, że będzie płakała przez następny tydzień. A nie chcę tego robić bo to by przekreśliło moją osobę w oczach Z. Prosiłbym o jakieś rady co teraz zrobić.
Z góry dziękiję
Podrzuć jej C4 do plecaka :)
 

jESUS

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2009
Posty
18
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
śląsk
strzel X hedszota!

a tak na poważnie:
-powiedz Z co czujesz
-powiedz Z jak wygląda sprawa z X
-wyrób sobie taką opinię w oczach Z, abyś mógł zabić X i aby to nie miało znaczenia ;)

pozdrawiam :)
 

evily

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
97
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
tu i teraz
miałam podobną sytuację, z tym że to ja byłam taką sobie X, stąd wiem, że jeśli odpowiednio zbajerujesz pannę Z, to nie będzie się przejmowała niechęcią twoją i koleżanki X, a nawet będzie próbowała was do siebie przekonać
na chwilę obecną radzę ci delikatnie zbywać i ignorować X oraz spotykać się, rozmawiać jak najczęściej się da 'w cztery oczy' z panną Z ;)
 

Jan50

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2009
Posty
85
Punkty reakcji
1
Jak ona jest chamska wobec ciebie - odbijaj to , olewaj , czasem bądz dla niej miły - będziesz zbierał plusy u laski która sie interesujesz :)
 

Kubica94

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2009
Posty
13
Punkty reakcji
0
Miasto
California
Dzięki za wszystkie odpowiedzi.

C4 i headshot są bardzo kuszące. Ale niestety chyba będę musiał z nią pogadać, może się uda. Trzymajcie kciuki.
 
Do góry