Nienawidze chłopaka z mojej nowej klasy!

anna_987

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2011
Posty
41
Punkty reakcji
0
to jest katastrofa ! miałam kilka dni spokoju od niego a dzisiaj on od nowa i gada gorsze rzeczy ! normalnie aż mi się do tej szkoły nie chce łazić ;// nie chcę wymieniać tych rzeczy co on gada, bo od razu słabo mi sie robi a w szkole nie moge wytrzymać ! pomóżcie ! proszęęę !
 

Tiwaz

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2007
Posty
650
Punkty reakcji
4
Wiek
34
Miasto
Kielce
a może po prostu nie zwracaj na niego uwagi, niech sobie gada co Ciebie to interesuje, pokaż że wogóle Cię to nie rusza to da sobie spokój. I przede wszystkim to co Ci pisałem nie odpowiadaj mu, nie rozdrażniaj go bardziej.
 

yesmer

Nowicjusz
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
350
Punkty reakcji
17
Może jednak jakaś reakcje systemowa by się przydała?:> Powtarzam -> powiedz rodzicom -> pedagog -> a jak nie pomoże to zapewniam, że w takiej sytuacji na pewno pomogą Ci policjanci. Zwykła rozmowa ustawi do pionu kolesia.
 

artemis00

I feed on AnimeFilia
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 655
Punkty reakcji
26
Wiek
30
Miasto
mwo
Ja proponuję jednak kopa w jaja :D
Wątpię żeby dzieciak odważył się uderzyć dziewczynę.
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
Ja proponuję jednak kopa w jaja :D
Wątpię żeby dzieciak odważył się uderzyć dziewczynę.
Szczerze ? To dobry pomysł. najlepiej tak, aby widziała nauczycielka. w efekcie całej akcji pojawią sie rodzice i będziesz miała okazję wykrzyczeć to i owo, a rodzice tego gówniarza też usłysza jakiego patologicznego synalka wychowują
 

yesmer

Nowicjusz
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
350
Punkty reakcji
17
nie no, nie przesadzajmy. to nie jest aż taka sytuacja,w której potrzebna jest policja.
Policja to nie tylko, kajdanki, pałki, gaz łzawiący i trzepanie kieszeni zakapturzonym blokersom. To też, prewencja i profilaktyka. I cześć policjantów zajmuje się właśnie dokładnie takimi problemami. Warto z tego korzystać, bo mają doświadczenie i z reguły przynosi to efekt. Natomiast z punktu widzenia prawa ten czyn wyczerpuje znamiona artykułu 190a czy tzw. stalkingu, jest to przestępstwo zagrożone kara pozbawienia wolności do lat trzech.
 

jagoda-k

Nowicjusz
Dołączył
7 Czerwiec 2007
Posty
46
Punkty reakcji
0
Hej :)
Nie możesz dawać się obrażać takiemu dziecku!W gimnazjum wiadomo,że to jeszcze dzieci(bez obrazy;).Chłopcy poza tym dojrzewają dwa lata później niż dziewczyny..
Musisz sobie uświadomić,że on nie chce Cię obrazić..chodzi mi o to,że chce się tylko popisać..tak na pewno jest,innym dziewczynom tez przecież dokucza/dokuczał..ja bym mu odpowiadała na każde jego zaczepki :

,,kiedy ty dorośniesz?nie mam ochoty ci odpowiadać,bo nie zadaję się z dzieciakami''

,,jesteś bystry jak woda w kiblu''

,,nigdzie z tobą nie pójdę,musisz dzisiaj przecież obejrzeć dobranockę''

A gdyby coś Ci jeszcze gadał po prostu go zignoruj..nie wiem,przejdź obojętnie,wlep wzrok w zeszyt,i gdyby coś mówił,to powiedz na cały głos:czy wy tez słyszycie jakieś brzęczenie?nic nie słyszę!
Albo po prostu ignoruj..ja mam teraz 20 lat..w gimnazjum był chłopak,który mi dokuczał..mówił takie rzeczy:jesteś ze wsi,śmiał się z mojego nazwiska..nie pamiętam dokładnie,bo nie ma co pamiętać,to było żałosne..czasem mu odpowiedziałam tak,gdy coś mówił na temat mojego wyglądu:a ty daj mi swoje zdjęcie,bo mi krowa nie chce zdechnąć! pamiętam,że cała klasa się z tego śmiała..wszyscy się śmieją nie z Ciebie,ale z tego,co się akurat dzieje..

czasem mu odpowiadałam,a czasem w ogóle nie patrzyłam na niego,tak jakby go w ogóle nie było..nic nie słyszałam..miałam to gdzieś,bo wiedziałam,że się popisuje tylko :p


Takie zachowanie jest po prostu bezczelne..kurde,musisz nauczyć się radzić z takimi kretynami :) on chce być po prostu w centrum zainteresowania..
Rozumiem też to,że możesz być nieśmiała,lub boisz się odpowiedzieć..ale pomyśl,że on nie jest wcale lepszy od Ciebie,wręcz przeciwnie..to powinno pomóc..jeśli nie wiesz co powiedzieć,to odwróć się od niego,nie patrz na niego..u mnie to działało..

Powodzenia!
 

ulkakulka

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2011
Posty
9
Punkty reakcji
1
Powiedz mu, że za wysokie progi jak dla niego ;p Jak mu pokarzesz gdzie jego miejsce to istnieje szansa, że inne dziewczyny też uratujesz przed jego gnębieniem Btw. jak rozwinęła się sytuacja? :daibel2:
 

anna_987

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2011
Posty
41
Punkty reakcji
0
a on dalej tak gada, ale już się nie przejmuje tym, bo on tak do wszystkich gada, po prostu taki jest. na początku się przejmowałam bo on tylko tak do mnie i się dziewczyny śmiałły z tej sytuacji ale jak on gada to do nich to one wiedzą że on już taki jest i to jest normalne, ale chyba długo z nim nie pochodzę do klasy bo on jest taki tępy, że masakra ..;P
 

ulkakulka

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2011
Posty
9
Punkty reakcji
1
Typowe przyszedł do gimnazjum i zachciało mu się szpanować. Moi kumple mieli tak samo tylko zamiast głupich tekstów to umawiali się na ustawki... nie wiem co gorsze :eek:czko:
 

anna_987

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2011
Posty
41
Punkty reakcji
0
no niestety są taki chłopcy, a szkoda, a jego mama tak fajna jest a on taki żałosny ..
 
Do góry