Nie pedalska bluzka?

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
Czarny ze złotym spoko. Wzór mi się nie podoba.
Co do różowego to polówki są zaj****** kolega ma sweter tommego hilfingera i :cenzura: mi się podoba oczywiście mówię tylko o bladym jasnym różu jak dla mnie OK!!

Ta koszulka mi sie nie podoba. Lipne sa wg mnie te swiecidelka. Ale to tylko moje zdanie.

Polówki? Jak najbardziej, jestem ich fanem. Tommy Hilfiger a nie Hilfinger, podejrzewam ze ten roz podoba ci sie przede wszystkim ze wzgledu na marke i jej cene bo do najtanszych nie nalezy.
 

scorp.ninety

Nowicjusz
Dołączył
2 Maj 2010
Posty
19
Punkty reakcji
0
różowa nie znaczy pedalska... Ja jestem poprostu zdania ze trzeba być bardzo męskim zeby nosić różową koszule np... bo jak założy ją jakis zniewieściały kolo ciotka taka itd to wyglada jeszcze bardziej ciotowato. Ale zadbany dobrze zbudowany facet z eleganckimi dodatkami wygląda fajnie. Sam nigdy nie miałem bo poprostu nie mialem okazji ani potrzeby takiej kupywać ale jeśli bym miał to czemu nie. A wracając do tematu co kto lubi ja naprzykład nie nawidze złotych napisów wole proste rzeczy... ale pedalska to nie jest
 

Lusjus

Klawiatury Muszkieter :)
Dołączył
5 Grudzień 2006
Posty
1 229
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Wolsztyn
zalezy dla kogo :p Każdy stopien pedalstwa okresla według siebie. Dla mnie ona jest lekko pedalska no ale to nie mój problem:p
 

bobi348

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2010
Posty
51
Punkty reakcji
1
spoko jest...Ty nie patrz jak inni mowia czy pisze pedalska nie pedalska.Jak wiesz ze nie jestes pedałem to mozesz taka nosic.Wiesz o co mi chodzi :) :sexy:
 

dwanascie

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2010
Posty
43
Punkty reakcji
5
Jak by był pedałem to nie mógłby nosić? Toż to rasizm!
 
Do góry