Nie pedalska bluzka?

backspace

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2010
Posty
683
Punkty reakcji
1
Heh... ale pytanie ;-) Prawdę mówiąc widziałem bardziej pe..skie. Ta jest całkiem spoko. Gorzej jeśli byłaby różowa z takimi złotymi napisami. Wtedy może by i była, ale tak jest luz. Zresztą teraz jest chyba nawet moda na noszenie przez facetów t-shirtów w jasnych kolorach i z różnymi ozdobami. Więc nawet w różowej mógłbyś chodzić :D
 

patka93

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2010
Posty
9
Punkty reakcji
0
jest Ok :) nic w niej pedalskiego nie widzę :) Zgodzę się z osobą powyżej że jakby była różowa to tak .. ale nie czarna .. :) Spokojnie możesz ją założyć :D ;)
 

fenix212

Zbanowany
Dołączył
11 Październik 2009
Posty
449
Punkty reakcji
226
Odzywa się tu polska elita mody, tolerancji oraz świadomości i wiedzy o homoseksualistach. Nie raz poruszany temat w tym dziale. Różowa koszula bo zazwyczaj głównie to oferują sklepy dla mężczyzn, róż + facet = gej. :eek:k: Brawo za dojrzałe myślenie.
 

loopatka

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2010
Posty
302
Punkty reakcji
9
Wiek
38
Miasto
Warszawa
 polska mentalność ludzi ograniczonych dała o sobie znać w owym wątku, jedyne co mi pozostaje to postawić [*]  haha, przykre, że ludzie dorośli taką płycizną poglądowo-modową się charakteryzują   :) to co mam założyć, żeby być określona mianem lesbijki?  :D
 

Delete

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2009
Posty
52
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Wszystko dlatego za od niepamiętnych lat róż nosiły kobiety.
Najbardziej kojarzony kolor z kobietami.
I to wszystko dlatego...
Nie wyobrażam się abym kiedykolwiek ubrał różową koszulkę!
 

Small_HeaD

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2007
Posty
264
Punkty reakcji
3
Wiek
35
Miasto
R-ce
Czarny ze złotym spoko. Wzór mi się nie podoba.
Co do różowego to polówki są zaj****** kolega ma sweter tommego hilfingera i :cenzura: mi się podoba oczywiście mówię tylko o bladym jasnym różu jak dla mnie OK!!
 

RdK16

Nowicjusz
Dołączył
8 Czerwiec 2007
Posty
367
Punkty reakcji
7
Wiek
32
Nie rozumiem co ludzie mają z tym, że coś jest 'pedalskie', a coś nie. Odkąd pamiętam zawsze było damskie/ męskie (ewentualnie jeszcze dziecięce).
Teraz jest albo coś pedalskiego albo dres( i to jeszcze bardziej wkurza, że jak ktoś powie, że np. 'rurki są pedalskie' to riposta prawie zawsze ta sama- 'Bo Ty tylko w dresach chodzisz, na zachodzie rurki to normalka bla, bla, bla...').
Dlatego w Polsce jest mało ludzi ze swoim własnym stylem ('A, bo co inni powiedzą?')

Jeżeli dobrze czujesz się w tej koszulce to sobie noś, chyba Ty najlepiej wiesz, czy jesteś gejem, czy nie.
 

Miyazaki

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2010
Posty
40
Punkty reakcji
2
Wiek
30
Dokładnie, jeśli Ci się podoba i nie uważasz, że jest homoseksualistowska to noś śmiało.
 

polarnik

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2009
Posty
138
Punkty reakcji
1
Mnie ta bluza przypomina trochę kurtkę, którą chciał sobie kupić Ross z "Przyjaciół" ;) też były złote napisy - ostatecznie z niej zrezygnował. A szkoda...A co do różowych koszul, to sam mam kilka w szafie. Oczywiście zawsze powtarzam, że to nie róż tylko fioletowy, łososiowy itd...;D Ale czuję się w nich bardzo swobodnie - każdy z Was powinien taką mieć w garderobie.
 
K

kinga_sc

Guest
Nie uważam by była "pedalska", jest może trochę zbyt świecąca, ale to moja opinia. Wiem, że mój facet by takiej nie założył. Bo ubiór powinien pasować też do wieku, a nie wiem ile masz lat.

Osobiście nie uważam, by róż kojarzono tylko z kobietami. Jestem kobietą i nie mam w domu ani jednej różowej rzeczy, nawet bielizny, czy piżamy.
 

backspace

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2010
Posty
683
Punkty reakcji
1
Ludzie proszę czytajcie ze zrozumieniem. Nigdzie nie napisałem, że różowa koszula + facet = gej. Ale są ludzie, którzy tak myślą (najczęściej ci sami, którzy chętnie założyliby taką koszulkę, no ale co powiedzą koledzy ;-)) Sam mam t-shirt (co prawda nie różowy, tylko biały ale z dużym różowym napisem) a do tego noszę rurki i czuję się z tym świetnie :)
 

fenix212

Zbanowany
Dołączył
11 Październik 2009
Posty
449
Punkty reakcji
226
Niektórzy po prostu nie mają pojęcia skąd wywodzą się niektóre ciuchy, typy butów, ciemnych okularów i okazuje się, że wszystko co nie typowe to pedalskie albo emo.
 

strikemaster

Nowicjusz
Dołączył
7 Czerwiec 2009
Posty
190
Punkty reakcji
3
 polska mentalność ludzi ograniczonych dała o sobie znać w owym wątku, jedyne co mi pozostaje to postawić [*]  haha, przykre, że ludzie dorośli taką płycizną poglądowo-modową się charakteryzują   :) to co mam założyć, żeby być określona mianem lesbijki?  :D

Ten system kobiet nie dotyczy. Tylko mężczyźni są ograniczeni do kilku kolorów i krojów, a za wszelkie odstępstwa karani jesteśmy mianem geja. BTW ja bym takiej świecącej koszulki nie kupił, to nie mój styl.
 

loopatka

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2010
Posty
302
Punkty reakcji
9
Wiek
38
Miasto
Warszawa
 lepiej być określanym mianem geja, nawet jeśli się nim nie jest, (nie mylić mi tu z wysolaryzowanymi rożowo bialymi cekinowatymi chłoptasiami), i wyróżniać się z tłumu, niż być jednym z wielu sklonowanych modowo szaraczków  BB)
 

Warnesis

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2008
Posty
151
Punkty reakcji
1
Miasto
Bielawa
No w dzisiejszym świecie powoli właśnie te wasze rurki, "dopasowane" ubrania zaczynają być standardem tłumu. A jeśli miałbym się wyróżniać z tłumu będąc ubranym w obcisłe różowe rzeczy, równie dobrze mógłbym latać na golasa...
 

fenix212

Zbanowany
Dołączył
11 Październik 2009
Posty
449
Punkty reakcji
226
 lepiej być określanym mianem geja, nawet jeśli się nim nie jest, (nie mylić mi tu z wysolaryzowanymi rożowo bialymi cekinowatymi chłoptasiami), i wyróżniać się z tłumu, niż być jednym z wielu sklonowanych modowo szaraczków  BB)

W praktyce nie jest to tak proste... Chciałbym, żeby więcej osób było tak tolerancyjnych co do tego jak ty, niestety ja nie znam i nie znałem a sam jetem nietypowy.
 
Do góry