Nie moge dojsc

Madelaine87

Nowicjusz
Dołączył
9 Wrzesień 2009
Posty
49
Punkty reakcji
1
gdybyś od razu tak napisała, jeszcze tylko delikatnie wspomniała, że jesteś seksuologiem i się na tym znasz - dużo osób jeszcze na priv by ci zadało pytania. ale zrobiłaś sobie etykietkę "zimnej suki" (bez obrazy) - i wyszłaś tylko na zadufaną w sobie kobietę, która zapomniała jak to jest być młodym i niepewnym w łóżku. tak naprawdę od początku nie chodziło mi co napisałaś, tylko jak napisałaś.

ps bo w sumie, to nawet pocieszające, że kobietom potrzeba regularnego współżycia - teraz każdy facet ma pretekst, żeby zaciągnąć swoją dziewczynę do łóżka - "chodź muszę poćwiczyć, robimy to dla ciebie" :D
fakt, pretekst jest dobry i będzie miał niezly skutek ;) wiem, że wyszłam na zimną sukę, wiele razy się z tym spotykam. Btw nie jetsem aż tak stara a nawiązując do niepewności w łóżku: mała rada: niepewność w łóżku nie zawsze jest dobrym sygnałem, może świadczyć o braku gotowości do podjęcia dalszych kroków i ogólnie o dojrzałości psychoseksualnej. Jeśli ktoś jest gotowy nie odczuwa niepewności, nieśmiałości tylko bawi się seksem, sprawia mu on przyjemnośc a nie nie jest powodem wstydu, strachu itd odczuć.

Treaz ode mnie jako kobiety : :p jak ja zabierałams ię za seks z tego co pamiętam własnie bawiłam się nim, nie odczuwała żadnego wstydu bo byłam pewna tego co robię i tego chciałam. I najważniejsze: zapamiętajcie nie ma recepty na dobry seks, każdy jest inny i ma inne potrzeby.
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Należy się nim bawić, ale na pewno nie na początku. Dla mnie na początku musi być czule i romantycznie, czysto z miłość, a na zabawę przyjdzie czas później. Na początku seks oralny w moim przypadku był przepełniony romantyzmem, potem zaczęliśmy trochę szaleć, ale teraz hmmm, bardziej skupiamy się na mnie... Czy jestem na to dojrzała? Nie wiem. Na seks ten "właściwy" (nie znam określenia, szczerze mówiąc) na pewno nie. Jestem za młoda, nei przeżyłabym go odpowiednio. Ale na oralny myślę, że jestem gotowa. Tylko mam chyba ze sobą problem po prostu :/
 

neta1972

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2009
Posty
180
Punkty reakcji
1
Miasto
bardziej zachód niż wschód
madelaine

to był przykład z mojej strony aby pokazać i uświadomić jak ważne jest regularne współżycie w kwestii podwyższenia przyjemności. <_<
[/quote]

idąc tym tokiem rozumowania-prostytutki to muszą mieć orgazmy!jestem starsza od ciebie,więc nie wytykaj mi wieku,pani doktor.na każdym forum machasz tym swoim dyplomikiem,gdzie nie zajrzeć tam doktor sex,strach otwierać konserwy.a może umówi się pani na wizytę u kolegi z roku?dajmy na to psychologa?chociaż pewnie mechanik samochodowy też by pomógł. :eek:k:
 
Do góry