New age, Maitreya i światowa religia

N

Naxxramas

Guest
Kaznodzieya
Boi się tylko nie jest tego świadoma.
Myślę, że to łatwo sprawdzić - skoro się czegoś boi to niech napisze jak się to objawia i dlaczego się tego boi ?

Poza tym Kaznodzieja jest całe mnóstwo rzeczy, których nie jesteś świadomy, że taki pierwszy lepszy przykład z brzegu Ci napiszę to taki, że w tej chwili co czytasz przeszywają/przenikają Cie miliardy milionów neutrin produkowanych w jądrach gwiazd. Lecą po Twoim ciele jak strumień.

Nie jesteś świadomy OOBE ani telekinzy. I skąd masz wiedzieć, że tybetańskie leczenie dźwiękiem to tak naprawdę tarcie powietrzem w wasze ciała - dla Ciebie to szatański obrządek. Fizycznie wygląda to tak, że specjalnie spreparowany dźwięk (tutaj dźwiek to specjalny układ powietrza) uderza o cząsteczki waszego ciała i powoduje wprawienie ich w inne drgania. Na bardzo niskim poziomie fizyki kwantowej wszystko drga, wszystko jest energią i wszystko jest materią (E=mc^2). Dźwiek to narzędzie do wywołania określonych zmian wibracji co od razu przekłada się na funkcjonowanie organizmu. W ok 2120 roku medycyna podobno zacznie doceniać "dostrajanie" dźwiękiem zamiast inwazyjną chemią do wewnątrz (lekarstwa to prymitywna forma leczenia).

Jest wiele rzeczy Kaznodzieja, którech nie jesteś świadomy na fizycznym planie tu na Ziemi a co dopiero na ezoterycznym wyżej skoro nawet nie umiesz wyjść z ciała xD
 
K

kate2

Guest
Naxxramas napisał:
Jak nie będziesz przestrzegać przykazań to pójdziesz do piekła a wszyscy panicznie boicie się śmierci
Przykazania wypełniam rozumnie i przyjmuję je, gdyż rozumiem, że Bogu na mnie zależy. Wyjasniłam to wczesniej. A Ty dalej próbujesz wepchnąć we mnie swoje tezy.
Jesli chodzi o śmierć: ja nie umrę. Jestem teraz w łonie. Niebawem narodzę się dla wiecznego życia: domu, dla którego zostałam stworzona.
 
N

Naxxramas

Guest
Kate2
ja nie umrę. Jestem teraz w łonie. Niebawem narodzę się dla wiecznego życia: domu, dla którego zostałam stworzona.
No wiesz cieszę się, że jesteś świadoma, że śmierć to narodziny gdzieś indziej - choć co do Twojego wiecznego życia w raju mam poważne wątpliwości. Choćby dlatego, że wiem dokładnie jak ten proces będzie odbywał się w Twoim przypadku. W końcu też mam boską świadomość - jak my wszyscy ^^.

Spotkałem wczoraj zapalonego katolika na jakimś wiecu, rozmawiał ze mną chyba z ok.1h. Miał swoją prawdę w którą święcie wierzył i wiesz co Kate2 - Ty i on tej prawdy doświadczycie - albo inaczej - zawsze będziecie jej doświadczać prawie i zawsze będziecie o krok od raju dotąd aż czegoś nie zrozumiecie, ale nie będę robił wam spoilerów bo w końcu bądź co bądź Jahwe też ma boską świadomość i chyba wie co robi xD

Aha i nie zapominaj jednej rzeczy. Skoro Bóg zezwala na istnienie Szatana najwidoczniej wie co robi - dlatego zastanów się najpierw nad sobą a potem obwiniaj Szatana, który jest tylko i wyłącznie waszym odbiciem i istnieje tylko dzięki waszej energii. To nie Szatan jest ten zły - to wy jesteście szatanami np: dla zwierząt rzeźnianych i doświadczalnych jesteście istotami demonicznymi a sami pragniecie raju - a prawie nikt z was na ten raj nie zasługuje.
 
K

kate2

Guest
Naxxramas napisał:
Skoro Bóg zezwala na istnienie Szatana najwidoczniej wie co robi
Tak, wie, co robi. Zezwala na jego istnienie i na jego działanie. Wieniec zwycięstwa włozy na głowę wojownik, nie leniwiec, dezerter i kolaborant. Cnota zawsze objawia się w przeciwnościach.

Co do reszty: nie będę tego komentować. Nie warto. Uczyniłeś siebie samego bogiem i wyrocznią i wydaje Ci się, że Twoje wyroki są światłe i celne.
Żyj sobie zatem w swoim matriksie.
 
N

Naxxramas

Guest
kate2
Żyj sobie zatem w swoim matriksie
Skoro żyję w takim Matrixie to możesz mi wytłumaczyć czy pójdę do piekła i czy jest dla mnie nadzieja ?: )

Tak, wie, co robi. Zezwala na jego istnienie i na jego działanie.
Więc przestań obwiniać Szatana bo negując Szatana to tak jakbyś zanegowała polecenie samego Boga. To Ty mordujesz zwierzeta w rzeźni (płacąc za mięso) i to Ty korzystasz z produktów testowanych na zwierzętach (np: leki, kosmetyki). Jezus kiedyś powiedział, że drzazgę w oku bliźniego swego zobaczysz, ale belki w swoim to już nie: )
 
K

kate2

Guest
Naxxramas napisał:
Więc przestań obwiniać Szatana bo negując Szatana to tak jakbyś zanegowała polecenie samego Boga.
Ja nigdzie nie zanegowałam szatana. Masz halucynacje?

I skończ z tym mordowaniem zwierząt :przewraca: Musisz zrozumieć, że nie jesteś dla mnie wyznacznikiem słusznego postępowania. To, co Ci się wydaje, dalej pozostaje tym, co ci się wydaje :)

Szukaj swojej chwały i splendoru w realu, co? Co? Nie masz odwagi? tu raczej też nie znajdziesz sprzymierzeńców i swoich wielbicieli :)
 
N

Naxxramas

Guest
Kate2
Ja nigdzie nie zanegowałam szatana
Chodzi o obwinianie go za kuszenie i zwodzenie ludzkości.

Musisz zrozumieć, że nie jesteś dla mnie wyznacznikiem słusznego postępowania
Doskonale to rozumiem tylko skończ pisać, że jesteś dobra i rozumiesz czym jest miłość bo w rzeźni ani w mordowaniu - miłości nie ma - chyba że fałszywa miłość, której jesteś wyznawczynią.

Szukaj swojej chwały i splendoru w realu, co? Co? Nie masz odwagi?
Tak nie mam odwagi. Jakbym trafił na taką jak Ty to pewnie od razu bym dostał zawału serca ze zdziwienia ^^. Poza tym spotkania w realu są dla takich jak Ty co utrzymują hierarchię finansowo. Mnie nie są potrzebne splendor ani chwała, ani pieniądze ani wyznawcy - nauczam każdego za darmo, kto chce świadomie umrzeć a można to robić przez internet. Odległość to tylko iluzja dla takich nieświadomych istotek jak Ty Kate2: )
 

Kaznodzieya

Kaznodzieya
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
10 124
Punkty reakcji
98
Naxxramas napisał:
Kaznodzieya
Boi się tylko nie jest tego świadoma.
Myślę, że to łatwo sprawdzić - skoro się czegoś boi to niech napisze jak się to objawia i dlaczego się tego boi ?

Poza tym Kaznodzieja jest całe mnóstwo rzeczy, których nie jesteś świadomy, że taki pierwszy lepszy przykład z brzegu Ci napiszę to taki, że w tej chwili co czytasz przeszywają/przenikają Cie miliardy milionów neutrin produkowanych w jądrach gwiazd. Lecą po Twoim ciele jak strumień.
Tak ale wiedz a tym podobnie jak o tym co na ogół piszesz nie jest mi osobiście do niczego potrzebna. Zwykłe zawracanie głowy i mącenie w dziale religia jakie nie mają wpływu na jakość mojego życia oraz innych.
Naxxramas napisał:
... dla Ciebie to szatański obrządek.
Nie masz podstawy aby tak mnie oceniać. Nie znasz ani mnie anie tego o czym piszę. To arogancja w czystym wydaniu żeby nie rzec głupota. Jak wyżej napisałem nie ma to wpływu na jakość mojego życia i nie powinno.
Poza tym tobie ta wiedza potrzebna jest jak powietrze gdyż tak karmi się pychę.
 
N

Naxxramas

Guest
Kaznodzieya
Tak ale wiedz a tym podobnie jak o tym co na ogół piszesz nie jest mi osobiście do niczego potrzebna.
Zgadza się. Lepiej być ignorantem tak żyje się łatwiej: )

Kaznodzieya
"Poza tym tobie ta wiedza potrzebna jest jak powietrze gdyż tak karmi się pychę."
Aha - leczenie ludzi dźwiękiem (bo o tym mowa w cytacie) potrzebne jest jak powietrze. Coraz lepiej.

Już Ci pisałem, żebyś sprawdzał znaczenie słów (pycha) przed użyciem tak jak ja to robiłem by móc z wami dyskutować. Cytuję "Człowiek pyszny
ma nadmiernie wysoką samoocenę oraz mniemanie o sobie."
https://pl.wikipedia.org/wiki/Pycha

To naprawdę żenujące pisać 3x to samo, że nie czuję się ani lepszy od Ciebie ani od karalucha ani mądrzejszy od szympansa. Doświadczam po prostu czegoś innego. Nawet pieniądze, które mi z łatwością przychodzą budzą we mnie uśmiech - to o nie się zabijacie ? o kawałki papieru ? Jak lwy i jak krokodydle. Zamiast patrzeć na korzyść całej populacji patrzycie tylko na siebie.

Nie masz podstawy aby tak mnie oceniać.
Oczywiście, że mam. Tacy jak Ty ukrzyżowali Jezusa i tacy jak Ty i Kate2 palili czarownice na stosie. Dodatkowo gdyby Jahwe kazał wam wymordować własne matki też byście to zrobili bo jesteście f a n a t y c z n i.

PS: Jezusa nie ukrzyżowano, ale to temat ponad nawet dla wielu ezoteryków. Dlatego zgodnie z prawdą barionową potwierdzoną historycznie tak napisałem.
 
K

kate2

Guest
Naxxramas napisał:
To naprawdę żenujące pisać 3x to samo, że nie czuję się ani lepszy od Ciebie ani od karalucha ani mądrzejszy od szympansa. Doświadczam po prostu czegoś innego
To żenujące po raz kolejny pisać, iż po prostu nie jesteś świadomy swojej pychy i niezrównoważenia psychicznego. Tacy jak Ty już dawno siedzą w kaftanie gdyż mysleli, że są wybrani i mają ludzkości objawić wielkie prawdy.

Apeluję o rozwagę w podejmowaniu dialogu z użytkownikiem Naxxramas.
 

Kaznodzieya

Kaznodzieya
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
10 124
Punkty reakcji
98
Takie wykształcił sobie alter ego. Ostatni bastion.
Stąd też taka ściana o którą się wszystko odbije.
 
N

Naxxramas

Guest
Kate2
Tacy jak Ty już dawno siedzą w kaftanie

W takim razie wytłumacz mi o wielka oświecona znawczynio 15tu wymiarów dlaczego ja nie siedzę w kaftanie ?
 

Kaznodzieya

Kaznodzieya
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
10 124
Punkty reakcji
98
Sorry że się wtryniam ale po co było te 15 wymiarów w zdaniu ?

Ujrzyj w końcu jak sam siebie adyfikujesz w prawie każdej wypowiedzi. Budujesz sztucznie takimi tekstami własny autorytet na własne potrzeby.
 
K

kate2

Guest
Kaznodzieya napisał:
Ujrzyj w końcu jak sam siebie adyfikujesz w prawie każdej wypowiedzi. Budujesz sztucznie takimi tekstami własny autorytet na własne potrzeby.
Naxowi jego własny autorytet jest potrzebny do życia jak tlen :) Mnie już opadły ręce.....a nawet nogi :)
 
N

Naxxramas

Guest
Kate2
Tacy jak Ty już dawno siedzą w kaftanie

No słucham, czemu nie siedzę w kaftanie skoro tacy jak ja siedzą: ) Jahwe mnie błogosławi najwidoczniej : )
 
N

Naxxramas

Guest
Przecież to jest właśnie real. Nie jestem anonimowy - gdybym robił coś niezgodnego z prawem to zajęłyby się tym odpowiednie służby moja droga więc argument jest naprawdę słaby. Nie miałaś jak się wyżyć: P ja np: wiem, że żyjesz na kompletnej nieświadomce ale nie myślę, że powinnaś być w kaftanie - no chyba, że jesteś podobna do innych wyznawców swojej sekty co lubią dzieci - wtedy może i tak: )
 
Do góry