Następni dewianci (transseksualiści) chcą tolerancji.

Status
Zamknięty.

Candy94

Nowicjusz
Dołączył
19 Maj 2009
Posty
23
Punkty reakcji
0
Miasto
Jarosław
Nie powiedziałam, że filia seksualna jest "gorsza". Powiedziałam że to coś innego.
Transwestyta czuje niemal od urodzenia czuje, że nie jest tym kim powinien. Nie ma to tak silnego związku z seksualnością, ale osobowością, właśnie psychiką. Niewielki procent transwestytów się przebiera, większość prowadzi dwa życia - codzienne, gdzie zachowują się tak by nie wzbudzać podejrzeń i w gronie osób zaufanych gdzie nie muszą udawać.

To, że jakaś grupa domaga się refundacji operacji w kraju którego nie stać na ufundowanie leków, nie oznacza, że każdy transwestyta ma ponosić za to odpowiedzialność.
Czy każdy z Was zgadza się z prezydentem/premierem? Wątpię. A przecież nas reprezentują.
Przynajmniej jedna mądra osoba...
@topic
Ja jestem jak najbardziej za tym żeby takie operacje były refundowane, to tak samo zagraża życiu człowieka jak rak czy inna choroba, pomyślcie co byście czuli jak to wy urodzilibyście się w ciele innej płci? Wiem że to nie możliwe, ale mówię czysto teoretycznie dla przykładu, pomyślcie jak byście się zachowywali gdyby teraz wasze ciało zamieniło się w ciało płci przeciwnej? Łatwo by wam było żyć? Zachowywaliście byście się tak jak do tej pory czy umieli byście się pogodzić z rzeczami narzucanymi wam przez społeczeństwo i żyć wbrew sobie i temu co czujecie? Zboczeńcy, dewianci? Nie wiecie co gadacie, to(oprócz transwestytyzmu fetyszystycznego) nie ma nic wspólnego z dewiacjami seksualnymi, tacy ludzie nie odczuwają przyjemności seksualnej czy podniecenia gdy ubierają się w stroje niby przeznaczone dla płci przeciwnej, po prostu tylko w ten sposób mogą czuć się sobą, a nie żyć w "niewoli". Transwestytów nie rozumiem do końca, ale transseksualiści po prostu mają złe ciało i nie mogą się z tym pogodzić, przez nietolerancyjne, zacofane społeczeństwo nie mogą być sobą i żyć tak jak chcą...
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
Przynajmniej jedna mądra osoba...
@topic
Ja jestem jak najbardziej za tym żeby takie operacje były refundowane, to tak samo zagraża życiu człowieka jak rak czy inna choroba, pomyślcie co byście czuli jak to wy urodzilibyście się w ciele innej płci?
Taa?? To od tego sie umiera? Kobieto nie zycze ci zebys kiedyś musiała leczyć się na tak poważne schorzenia jak np. nowotwór. Walnęłaś jak łysy grzywą o kant kuli. Może i nawet jest coś takiego, że są osoby, które rodzą się "z inną płcią", ale porównywanie tego i choroby nowotworowej to jakaś paranoja.

Wiem że to nie możliwe, ale mówię czysto teoretycznie dla przykładu, pomyślcie jak byście się zachowywali gdyby teraz wasze ciało zamieniło się w ciało płci przeciwnej? Łatwo by wam było żyć? Zachowywaliście byście się tak jak do tej pory czy umieli byście się pogodzić z rzeczami narzucanymi wam przez społeczeństwo i żyć wbrew sobie i temu co czujecie? Zboczeńcy, dewianci? Nie wiecie co gadacie, to(oprócz transwestytyzmu fetyszystycznego) nie ma nic wspólnego z dewiacjami seksualnymi, tacy ludzie nie odczuwają przyjemności seksualnej czy podniecenia gdy ubierają się w stroje niby przeznaczone dla płci przeciwnej, po prostu tylko w ten sposób mogą czuć się sobą, a nie żyć w "niewoli". Transwestytów nie rozumiem do końca, ale transseksualiści po prostu mają złe ciało i nie mogą się z tym pogodzić, przez nietolerancyjne, zacofane społeczeństwo nie mogą być sobą i żyć tak jak chcą...

Proste to wszystko by było gdybyśmy żyli w kraju gdzie każdy sam sobie finansuje opiekę zdrowotną, ale nie żyjemy. Dopóki mamy wspólny i ograniczony worek pod nazwą NFZ przeznaczony na opiekę nad chorymi to są pewne priorytety. Gdyby w kraju gdzie ludzie mają problemy z refundacją leków na ciężkie czy nawet śmiertelne choroby wprowadzono refundacje przyszycia/ucięcia pindola to ci transseksualiści skazali by się na społeczną nienawiść. I to nie całkiem bez uzasadnienia bo do cholery są ważniejsze sprawy niż ich wydumane potrzeby.

Jeśli chodzi o ten przykład - gdyby coś takiego mi się stało to:
A - pogodziłbym się z tym
B - sam bym sobie zebrał kasę na operację a nie żądał refundacji czegoś co życiu nie zagraża.

Bez obrazy bo może jesteś pod wpływem jakiś silnych psychotropów albo masz po prostu gorszy dzień ale jak czytam takie posty to jakkolwiek jestem przeciwnikiem rozrostu państwa wydaje mi się że dostęp do internetu powinien być reglamentowany.
 

Codreanu

Zaściankowiec
Dołączył
22 Luty 2009
Posty
1 875
Punkty reakcji
3
Wiek
38
Miasto
znienacka :)
Przedmówca mnie już wyręczył ale dodam coś od siebie.
Candy ile ty masz lat 15? Bo chyba spałaś na lekcjach. Wysuwam ten wniosek z oczywistych bzdur jakie wypisujesz.
Takich bredni dawno nie widziałem. Aż strach bierze na moment kiedy pierwszy raz pójdziesz zagłosować.
Poczytaj trochę zanim się wypowiesz.
Pozdrowienia od nietolerancyjnego i zacofanego społeczeństwa. :)
 

Candy94

Nowicjusz
Dołączył
19 Maj 2009
Posty
23
Punkty reakcji
0
Miasto
Jarosław
Taa?? To od tego sie umiera? Kobieto nie zycze ci zebys kiedyś musiała leczyć się na tak poważne schorzenia jak np. nowotwór. Walnęłaś jak łysy grzywą o kant kuli. Może i nawet jest coś takiego, że są osoby, które rodzą się "z inną płcią", ale porównywanie tego i choroby nowotworowej to jakaś paranoja.
Tak, zagraża życiu, bo skoro takie osoby nie mogą normalnie żyć i być szczęśliwymi to mogą sobie coś zrobić, co niestety często się zdarza.
Proste to wszystko by było gdybyśmy żyli w kraju gdzie każdy sam sobie finansuje opiekę zdrowotną, ale nie żyjemy. Dopóki mamy wspólny i ograniczony worek pod nazwą NFZ przeznaczony na opiekę nad chorymi to są pewne priorytety. Gdyby w kraju gdzie ludzie mają problemy z refundacją leków na ciężkie czy nawet śmiertelne choroby wprowadzono refundacje przyszycia/ucięcia pindola to ci transseksualiści skazali by się na społeczną nienawiść. I to nie całkiem bez uzasadnienia bo do cholery są ważniejsze sprawy niż ich wydumane potrzeby.
Wydumane potrzeby? Teraz udowodniłeś że nie masz pojęcia o czym piszesz...
Jeśli chodzi o ten przykład - gdyby coś takiego mi się stało to:
A - pogodziłbym się z tym
B - sam bym sobie zebrał kasę na operację a nie żądał refundacji czegoś co życiu nie zagraża.
A - uwierz mi, nie pogodził byś się z tym...
B - nie każdy może wyłożyć 8 tysięcy zł (w bardzo optymistycznej wersji) lub ok. 20 (w bardziej realnej). A w tym przypadku zbierani kasy pół życia mija się z celem i jeszcze bardziej zaczyna mu zagrażać... W każdym normalnym kraju taka operacja jest refundowana, choć by u naszych zachodnich sąsiadów. Zdaje sobie sprawę że Polska jest biedna, nie pochodzę z bogatej rodziny, wręcz przeciwnie, nie jestem kimś kto nie ma o tym pojęcia, moja matka jest dość poważnie chora i nie ma pieniędzy na leki, ani operację, na którą nie musiała by bardzo długo czekać, ale to nie zmienia mojego zdania co do tej sytuacji...
Przedmówca mnie już wyręczył ale dodam coś od siebie.
Candy ile ty masz lat 15? Bo chyba spałaś na lekcjach. Wysuwam ten wniosek z oczywistych bzdur jakie wypisujesz.
Takich bredni dawno nie widziałem. Aż strach bierze na moment kiedy pierwszy raz pójdziesz zagłosować.
Poczytaj trochę zanim się wypowiesz.
Pozdrowienia od nietolerancyjnego i zacofanego społeczeństwa. :)
Co jest bzdurnego w mojej wypowiedzi? Piszę bzdury bo nie zgadzam się z Tobą? Co mam poczytać? Jak na razie to ty udowodniłeś że nie masz pojęcia o problemie i nie wiesz czym jest transseksualizm? Btw. dlaczego strach Cię bierze kiedy myślisz o momencie kiedy pójdę zagłosować? Czyżby dlatego że nigdy nie zagłosuję na LPR czy im podobnych?
 

Sunray

Bywalec
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
3 574
Punkty reakcji
60
Wiek
34
Miasto
pomorskie
Same problemy z tymi dewiantami :)
A ja bym chciał super komputer, Kałasznikowa w szafie, dostać ładne wpisy do indeksu i mieć zwrot kosztów za stancję od państwa.
Czemu nikt mnie nie wysłucha :/
:p
Tak, zagraża życiu, bo skoro takie osoby nie mogą normalnie żyć i być szczęśliwymi to mogą sobie coś zrobić, co niestety często się zdarza.
Nie jest to takie zagrożenie, o jakim mówimy w przypadku chorób nowotworowych i innych ciężkich- ale problem z psychiką! I nie ma żadnego bezpośredniego zagrożenia życia i nic, co można przewidzieć.

B - nie każdy może wyłożyć 8 tysięcy zł (w bardzo optymistycznej wersji) lub ok. 20 (w bardziej realnej). A w tym przypadku zbierani kasy pół życia mija się z celem i jeszcze bardziej zaczyna mu zagrażać... W każdym normalnym kraju taka operacja jest refundowana, choć by u naszych zachodnich sąsiadów.
Co to jest osiem patyków, jeżeli odkłada się na spełnienie swojego najważniejszego marzenia, które przesłania inne problemy życiowe? To nie osiemdziesiąt tysięcy, ale osiem. Parę średnich krajowych.
 

Codreanu

Zaściankowiec
Dołączył
22 Luty 2009
Posty
1 875
Punkty reakcji
3
Wiek
38
Miasto
znienacka :)
Tak, zagraża życiu, bo skoro takie osoby nie mogą normalnie żyć i być szczęśliwymi to mogą sobie coś zrobić, co niestety często się zdarza.

Wydumane potrzeby? Teraz udowodniłeś że nie masz pojęcia o czym piszesz...

A - uwierz mi, nie pogodził byś się z tym...
B - nie każdy może wyłożyć 8 tysięcy zł (w bardzo optymistycznej wersji) lub ok. 20 (w bardziej realnej). A w tym przypadku zbierani kasy pół życia mija się z celem i jeszcze bardziej zaczyna mu zagrażać... W każdym normalnym kraju taka operacja jest refundowana, choć by u naszych zachodnich sąsiadów. Zdaje sobie sprawę że Polska jest biedna, nie pochodzę z bogatej rodziny, wręcz przeciwnie, nie jestem kimś kto nie ma o tym pojęcia, moja matka jest dość poważnie chora i nie ma pieniędzy na leki, ani operację, na którą nie musiała by bardzo długo czekać, ale to nie zmienia mojego zdania co do tej sytuacji...

Co jest bzdurnego w mojej wypowiedzi? Piszę bzdury bo nie zgadzam się z Tobą? Co mam poczytać? Jak na razie to ty udowodniłeś że nie masz pojęcia o problemie i nie wiesz czym jest transseksualizm? Btw. dlaczego strach Cię bierze kiedy myślisz o momencie kiedy pójdę zagłosować? Czyżby dlatego że nigdy nie zagłosuję na LPR czy im podobnych?

hmm udowodniłaś że dalej piszesz brednie, nie chodzi o to że się nie zgadzasz ze mną tylko o to że piszesz bzdury.
8 do 20 tysięcy można zdobyć - chociażby wziąć kredyt a nie żebrać od państwa.
To że mogą sobie coś zrobić bo im się nie podoba to za duże przypuszczenie, sa ludzie nie zadowoleni ze swojego wyglądu czy im też mamy dopłacać do operacji plastycznych?
Wyobraź sobie sytuacje gdzie twoja mama czeka w kolejce na operacje a pieniędzy na operacje nie ma bo spełniamy Zebrać 20 tysia przez pół życia? Naprawdę Ci trans muszą być mało przedsiębiorczy.
Udowodnij mi że nie znam się na problemie bo najwyraźniej tobie brakuje wiedzy, chociażby w kwestiach finansowych.
Nie chce być niemiły ale naprawdę musisz się dokształcić.
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
Tak, zagraża życiu, bo skoro takie osoby nie mogą normalnie żyć i być szczęśliwymi to mogą sobie coś zrobić, co niestety często się zdarza.
Snujesz jakieś przypuszczenia. Ktoś może powiedzieć że ma nie taki kolor oczu, nie taki wzrost itd. i co takie coś te ma być refundowane? Bo jeszcze cos sobie zrobi?
Wydumane potrzeby? Teraz udowodniłeś że nie masz pojęcia o czym piszesz...
Tak to są wydumane potrzeby, obiektywnie rzecz biorąc. Z ich punktu widzenia może to być dramat, kto wie, ale są ważniejsze sprawy np. ludzie na prawdę chorzy.
A - uwierz mi, nie pogodził byś się z tym...
Skąd wiesz. Nie znasz mnie nie gadaj bzdur. Jakbym nie miał wyjścia to bym się pogodził.

B - nie każdy może wyłożyć 8 tysięcy zł (w bardzo optymistycznej wersji) lub ok. 20 (w bardziej realnej). A w tym przypadku zbierani kasy pół życia mija się z celem i jeszcze bardziej zaczyna mu zagrażać...
O czym ty bredzisz? Nawet te 20 tyś. to nie jest jakas wygórowana kwota. Wiadomo że może nie każdy Polak ma tyle w portfelu ale to nie są wcale takie duże pieniądze. Można je oszczędzić, albo wziąć kredyt. Już nie gadaj że to są takie niebotyczne kwoty.
W każdym normalnym kraju taka operacja jest refundowana, choć by u naszych zachodnich sąsiadów. Zdaje sobie sprawę że Polska jest biedna, nie pochodzę z bogatej rodziny, wręcz przeciwnie, nie jestem kimś kto nie ma o tym pojęcia, moja matka jest dość poważnie chora i nie ma pieniędzy na leki, ani operację, na którą nie musiała by bardzo długo czekać, ale to nie zmienia mojego zdania co do tej sytuacji...
Powiem ci szczerze że jakaś dziwna jesteś...
 

Codreanu

Zaściankowiec
Dołączył
22 Luty 2009
Posty
1 875
Punkty reakcji
3
Wiek
38
Miasto
znienacka :)
Tu jeszcze coś na wesoło :
Fragmenty najnowszego south parka, które idealnie w temat trafiły i pokazują absurdalną logikę niektórych.
Chociaż w sumie ojciec Kyla wyłożył pieniądze z własnej kieszeni tym się różni od naszych dewiantów :)
1---> www.tnij.org/delfin1
2--->www.tnij.org/delfin2
 

Walt_Kowalski

Nowicjusz
Dołączył
27 Luty 2009
Posty
386
Punkty reakcji
1
Kozackie fragmenty głupotę trzeba piętnować. Nie rozumiem czemu nagle tacy odmieńcy nagle wyłażą z szafy i czegoś żądają od normalnej części społeczeństwa dodatkowych praw, pieniędzy z budżetu.
 

Candy94

Nowicjusz
Dołączył
19 Maj 2009
Posty
23
Punkty reakcji
0
Miasto
Jarosław
Snujesz jakieś przypuszczenia. Ktoś może powiedzieć że ma nie taki kolor oczu, nie taki wzrost itd. i co takie coś te ma być refundowane? Bo jeszcze cos sobie zrobi?
To wytłumacz mi dlaczego rządy większości krajów jak i większość lekarzy uważa że refundacja takich operacji jest potrzebna, a UE wyraziła "głębokie zaniepokojenie" tym że w Polsce takie operacje nie są refundowane(tylko błagam nie palnij zaraz że UE to drugi ZSSR, nie znam twoich poglądów politycznych, ale wnioskując po niektórych twoich wypowiedziach możesz tak sądzić)? Z mojej strony to chyba tyle, bo widać że wam nic nie da się wytłumaczyć bo nie wiecie co czują takie osoby i nie chcecie/nie potraficie sobie tego wyobrazić, przez co pewnie zaraz zrobi się offtop ;/ Trudno, Polska to Polska, jeszcze długo będzie odstawać o 20~ lat od reszty Europy ;f
 

Codreanu

Zaściankowiec
Dołączył
22 Luty 2009
Posty
1 875
Punkty reakcji
3
Wiek
38
Miasto
znienacka :)
Podaj mi jakąś listę "większości krajów" bo nie chce mi się wierzyć w to że większość krajów jest za dewiantami.
Oczywiście pominęłaś niewygodne przykłady, które podałem byle by tylko wyszło na twoje?
Wszyscy coś czują ale nie do każdego państwo powinno dopłacać.
 

Walt_Kowalski

Nowicjusz
Dołączył
27 Luty 2009
Posty
386
Punkty reakcji
1
To wytłumacz mi dlaczego rządy większości krajów jak i większość lekarzy uważa że refundacja takich operacji jest potrzebna, a UE wyraziła "głębokie zaniepokojenie" tym że w Polsce takie operacje nie są refundowane(
Masz coś na poparcie tej tezy bo ja sobie mogę napisać że większość psychologów uważa że transwestyci to dewianci.

Trudno, Polska to Polska, jeszcze długo będzie odstawać o 20~ lat od reszty Europy ;f

Jak przez czołówkę uważasz standardy Szweckie itp. to ja się cieszę że Polska jest w tyle.
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
To wytłumacz mi dlaczego rządy większości krajów jak i większość lekarzy uważa że refundacja takich operacji jest potrzebna,
Jakich krajów? Coś na potwierdzenie tych danych?

a UE wyraziła "głębokie zaniepokojenie" tym że w Polsce takie operacje nie są refundowane(tylko błagam nie palnij zaraz że UE to drugi ZSSR, nie znam twoich poglądów politycznych, ale wnioskując po niektórych twoich wypowiedziach możesz tak sądzić)?
"Głębokie zaniepokojenie" UE mam głęboko w ... poważaniu.
Z mojej strony to chyba tyle, bo widać że wam nic nie da się wytłumaczyć bo nie wiecie co czują takie osoby i nie chcecie/nie potraficie sobie tego wyobrazić, przez co pewnie zaraz zrobi się offtop ;/ Trudno, Polska to Polska, jeszcze długo będzie odstawać o 20~ lat od reszty Europy ;f
Fakt skończ bo omijasz część wypowiedzi. Nie odnosisz się do całości więc generowanie OT może tutaj rzeczywiście zajść.
 

Candy94

Nowicjusz
Dołączył
19 Maj 2009
Posty
23
Punkty reakcji
0
Miasto
Jarosław
Podaj mi jakąś listę "większości krajów" bo nie chce mi się wierzyć w to że większość krajów jest za dewiantami.
Oczywiście pominęłaś niewygodne przykłady, które podałem byle by tylko wyszło na twoje?
Wszyscy coś czują ale nie do każdego państwo powinno dopłacać.
Złe wyrażenie, sorry, na pewno nie większość krajów, ale chodziło mi o cywilizowane kraje, jak np. Niemcy, Szwecja, Holandia, Islandia itp. Nie wszystkie ale kilka.
Nie wiem o jakie niewygodne przykłady Ci chodzi, ale jeśli np. o to że jeśli coś nie podoba Ci się w swoim wyglądzie, a państwo ma refundować operacje plastyczną, to jestem za tym żeby zrobić tak jak w Niemczech; jeśli wykażesz że jakaś wada w twoim wyglądzie negatywnie wpływa na twoje samopoczucie, to państwo przyzna Ci pieniądze na operacje. Nie wiem na 100% czy tam tak jest, ale obiło mi się to o uszy.
Jak przez czołówkę uważasz standardy Szweckie itp. to ja się cieszę że Polska jest w tyle.
A co Ci się nie podoba w Szwecji, to że w tym kraju ludzie są na prawdę wolni i nie zniewoleni przez kościół czy faszystów w stylu NOP'u, UPR'u czy MW? Po za tym Szwecja jest wyżej od Polski we wskaźniku rozwoju społecznego, więc wolność działa na ludzi korzystnie a nie niekorzystnie, państwo, które jest zacofane nie rozwija się... Wolność to podstawowe prawo każdego człowieka, a "zapluta kato-prawica" dąży do tego żeby zniewolić ludzi, przy okazji wmawiając im że tylko dzięki ich ideałom będą wolni, imo to chore bo zniewolenie człowieka na pewno nie sprawi że będzie czuł się wolny... Nie wiem czy bliskie są Ci prawicowe ideały, ale wnioskuje to po tym co piszesz...
Masz coś na poparcie tej tezy bo ja sobie mogę napisać że większość psychologów uważa że transwestyci to dewianci.
Tu akurat nie będę się upierać bo nie mam dowodów, nie mogę znaleźć tych wypowiedzi, które doprowadziły mnie do takiego twierdzenia.
"Głębokie zaniepokojenie" UE mam głęboko w ... poważaniu.
Fakt skończ bo omijasz część wypowiedzi. Nie odnosisz się do całości więc generowanie OT może tutaj rzeczywiście zajść.
O jakie konkretnie części wypowiedzi konkretnie Ci chodzi? Chyba wszystko co ważne dla dyskusji zostało uwzględnione w moich wypowiedziach. A jeśli chodzi o zaniepokojenie UE, jest to tylko dowodem na wielkie zacofanie Polski...
 

Codreanu

Zaściankowiec
Dołączył
22 Luty 2009
Posty
1 875
Punkty reakcji
3
Wiek
38
Miasto
znienacka :)
Złe wyrażenie, sorry, na pewno nie większość krajów, ale chodziło mi o cywilizowane kraje, jak np. Niemcy, Szwecja, Holandia, Islandia itp.
Najpierw piszesz większość później piszesz cywilizowane. A Stany Zjednoczone nie są cywilizowane? Tam nie refundują takich pierdół. W Islandii się załamała gospodarka więc tam też nie będą pierdół refundować.
Reszta twojego posta to zupełne brednie...
Nie odniosłaś się do mojej tezy że kwotę od 8 do 20 tys zł można łatwo zdobyć, wystarczy chcieć. Na siłę dziecko chcesz mieć rację.
Jak jakaś wada w twoim wyglądzie sprawia że masz złe samopoczucie to albo sama sobie zapracuj na operacje albo weź idź się powieś... proste :)
NOP czy MW Cie zniewalają? UPR Cię zniewala?! W jaki sposób? Opowiedz o swoich odczuciach. Bo ludzie w Szwecji są zniewoleni przez podatki, no i tam opieka społeczna może dzieci zabierać rodzicom za byle błahostkę :)
UE zakazała używania zwrotów pan i pani swoich instytucjach bo uznała to za seksistowskie ---> pomysł bzdurny ---> wniosek że nie wszystko co robi UE jest dobre. UE nie ma monopolu na rację, dorośniesz przejrzysz na oczy.
Pozdrawiam.
 

Walt_Kowalski

Nowicjusz
Dołączył
27 Luty 2009
Posty
386
Punkty reakcji
1
A co Ci się nie podoba w Szwecji, to że w tym kraju ludzie są na prawdę wolni i nie zniewoleni przez kościół czy faszystów w stylu NOP'u, UPR'u czy MW? Po za tym Szwecja jest wyżej od Polski we wskaźniku rozwoju społecznego, więc wolność działa na ludzi korzystnie a nie niekorzystnie, państwo, które jest zacofane nie rozwija się...
W Polsce czuję się bardziej wolny niż to jest w Szwecji, bo tutaj państwo nie może tak po prostu wejść mi do domu i zabrać dziecka bo coś tam, tu mnie nikt nie prześladuje za niewłaściwe poglądy bo nie popieram dewiantów.
Wolność to podstawowe prawo każdego człowieka, a "zapluta kato-prawica" dąży do tego żeby zniewolić ludzi, przy okazji wmawiając im że tylko dzięki ich ideałom będą wolni, imo to chore bo zniewolenie człowieka na pewno nie sprawi że będzie czuł się wolny... Nie wiem czy bliskie są Ci prawicowe ideały, ale wnioskuje to po tym co piszesz...
Ideały prawicowe są bardzo mi bliskie i wolę "katoli"(nie z pod znaku Rydzyka oczywiści) niż tęczowych pederastów.
Tu akurat nie będę się upierać bo nie mam dowodów, nie mogę znaleźć tych wypowiedzi, które doprowadziły mnie do takiego twierdzenia.
Szkoda...
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
O jakie konkretnie części wypowiedzi konkretnie Ci chodzi? Chyba wszystko co ważne dla dyskusji zostało uwzględnione w moich wypowiedziach. A jeśli chodzi o zaniepokojenie UE, jest to tylko dowodem na wielkie zacofanie Polski...
Codreanu już mnie wyręczył w kwestii przytoczenia tego do czego się nie odniosłaś.

Zaniepokojenie UE to wyraz tego, że zajmują się bzdetami. Struktura o takich ambicjach trzęsie gaciami kiedy Rosja zakręci kurek, ale "problemy" jakiś transseksualistów ją "głęboko niepokoją". Trochę to śmieszne. Inna sprawa to to że nie za bardzo rozumiem dlaczego ich niepokoje mają wyznaczać to że Polska jest zacofana? Nas nie stać na takie ekstrawagancje. Tutaj są ludzie chorzy którzy nie mają się za co leczyć. Problemy transseksualistów przy tym to jakaś błahostka.
 

Przemax

Zabójca Czasu
Dołączył
19 Styczeń 2008
Posty
3 269
Punkty reakcji
55
Wiek
39
Miasto
Białystok
powiedzcie ze snie.... jak czytam sobie ze Socjalistyczne Europejskie republiki moga mnie straszyc ,dlatego ze nie funduje obciecia penisa, to wolalbym by ktos mnie wpierw uszczypnal.
 

Codreanu

Zaściankowiec
Dołączył
22 Luty 2009
Posty
1 875
Punkty reakcji
3
Wiek
38
Miasto
znienacka :)
Dla niektórych to co powie UE to dogmat nienaruszalny, nie wiem skąd ta 14 latka to wzięła. W Bravo teraz o UE piszą?
Sprawa jest prosta. chcą operacji niech płacą.
 

przecajo

ja tetryk
Dołączył
22 Kwiecień 2009
Posty
3 329
Punkty reakcji
91
Wiek
64
Miasto
wielkamałopolska
UE wyraziła "głębokie zaniepokojenie" tym że w Polsce
Dopiero co wyrażali zaniepokojenie brakiem lekarstw przeciw swińskiej grypie we wszystkich szpitalach.

Oglądałem kiedyś film dok. o kobiecie która nie mogła patrzeć na swoje nogi, żądając ich usunięcia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry