Naprawdę skuteczny dezodorant

meg17

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
223
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Wrocław
Adidas 3 (control- nie wiem ;p) różowy
Rexona for teens różowa
 

wifi

Nowicjusz
Dołączył
22 Luty 2007
Posty
64
Punkty reakcji
0
polecam rexone, bardzo duzy wybor dezodorantow dla roznych rodzajow skory i roznych problemow z potem:) ja nie mam szczegolnych problemow z nadpotliwoscia ale z podraznieniami i mam sztyft z serii skin care calming ktory moge z czystym sumieniem polecic
 

mada445

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2008
Posty
83
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Kraków
Najlepszy jaki tylko może być na INTENSYWNE pocenie się jest adidas for women intensive action 3 (kolor pomarańczowy) oczywiście w sprayu.
 

ssani

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2008
Posty
128
Punkty reakcji
0
Wiek
33
ja wole jednak w sztyfcie lub w kulce
wydaje mi sie ze są bardziej skuteczne niż te w sprayu
 

maharet1092

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2007
Posty
1 814
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
Głogów
Nivea
A jak ktoś ma problem z naprawdę intensywnym poceniem się to myślę, że powinien zwrócić się do lekarza, bo mogą być to zaburzenia hormonalne lub metabolizmu.Takie blokowanie gruczołow potowych to nic dobrego, szczegolnie używanie antyperspirantów na noc.,bo skora powinna się wtedy wypocić.
 

hellen

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2007
Posty
60
Punkty reakcji
0
dokladnie, tak samo jak w nocy nie ma sie na twarzy make upu, tak samo paszki powinny sobie pooddychac. nie ma co szalec w nocy. w dzien tez uzywam rexony, z serii skin care
 

Verkam

walking contradiction
Dołączył
17 Styczeń 2008
Posty
1 562
Punkty reakcji
1
Wiek
27
Miasto
Radzionków
Ja uzywam Rexony for teens cool green. Na mnie w ogóle nie działa. :( Więc tego nie polecam.
 

epsilon

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2008
Posty
9
Punkty reakcji
0
jak wyzej - rexona skin care, wersja calming. dobrze chroni i nie pdoraznia skory pod pachami:) a jak ktos sie czesto depiluje / goli to wie o jakie meki moze przyprawic byle jaki dezodorant:(
 

Supamolly

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2008
Posty
125
Punkty reakcji
0
Miasto
... i dokąd?
Rexona w kulce, taka crystal clear pure, śladów nie zostawia, a na noc antidral, ale teraz już sporadycznie :) o ile mi wiadomo to etiaxil trzeba mieć receptę, czy to prawda??
 

Tangerine

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2007
Posty
197
Punkty reakcji
0
Ale wszystkie antyperspiranty, które podajecie nie działają jeżeli ktoś ma naprawde poważny problem z poceniem się :(. Ja zaczynam kuracje etaxilem i zobacze czy coś da. Mam nadzieje...
 

Tangerine

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2007
Posty
197
Punkty reakcji
0
ale na mnie antidral nie działał tak dobrze poza tym dostawałam po nim uczulenia ;/
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Ja używam Rexona for teens, Nivea, Fa - próbowałam już niemal wszystkich rodzajów, pasują mi :)
 

edzik125

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2007
Posty
304
Punkty reakcji
0
Miasto
że znowu
Kupilam se Etiaxil i to byla najbardziej trafiona inwetycja. fakt jest drogi ale wystarczy 2 razy na tydzien i suchutko!!! Moge wreszcie nosic bluzki we wszystkich kolorach teczy ;p
 
Do góry