Napisz jaki masz problem z włosami...

pycia21

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2009
Posty
179
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Lubuskie
hejo,
od jakiegoś czasu trzymam się postanowienia odnosnie zapuszczania włosów max. na dlugosć sięgającą kawałek za łopatki. przede mną jeszcze jakies 5-8 cm ;) wziełam sie za nie tzn. szampony, balsamy, maski do włosów (WAX), tabletki - silica. i powiem że jako taki wygląd wlosów się poprawił - są błyszczące i zdrowiej wygladają. tylko ciagle mi wypadają, a najbardziej mnie drażni w nich to, że na drugi dzień po umyciu na głowie sterczy mi pelno takich krotkich włosów... jak mnie to denerwuje. nie wiem jak je ujarzmić - wygladzić. dodam że u nasady szybko się przetłuszczają. zastanawiam się nad jedwabiem bo jeszcze nie stosowałam ale wydaje mi sie ze on za bardzo obciaża wlosy? doradżcie coś ;) pozdrawiam
 

malajaa

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2010
Posty
31
Punkty reakcji
0
Wiek
32
mam problem z suchymi włosami.
ze względu na to, że są rozjaśnione a do tego jeszcze suszenie i prostowanie
sprawiło, że stały się strasznie suche i mają po rozdwajane końcówki.
Stosowałam już różne odzywki, milion szamponów i niestety nie było jakichś super efektów.
Chciałabym, żeby były ładne i gładkie ale nie wiem już co robić.
proszę o jakąś radę.
 

abricot

Hate hippies.
Dołączył
5 Lipiec 2009
Posty
789
Punkty reakcji
23
Wiek
35
Miasto
m3
Martuśka - jedwabiu na sterczące włoski nie polecałabym. Bo rozumiem, że te włoski to sterczą gdzieś w okolicach czubka głowy? Wtedy rzeczywiście jedwab obciąży, a co gorsza włosy będą wyglądały tak, że nic tylko łój wyczesywać. Spróbuj pianki do włosów, tylko wybierz jakąś dobrą, żeby nie sklejała włosów (polecam L'oreal). Albo po prostu myj włosy codziennie, bo pisałaś, że zaczynają sterczeć dopiero na drugi dzień. Problem solved ;)

Malajaa - co zrobić? Ogolić na pałę i już więcej nie rozjaśniać. Takie wysuszone tlenieniem włosy już się nie "odrodzą". Możesz używać setki szamponów nawilżających, odżywek i masek, ale dopóki całkiem włos nie odrośnie nie będzie już błyszczący i zdrowy.
 

malajaa

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2010
Posty
31
Punkty reakcji
0
Wiek
32
gdybym nie musiała to bym nie rozjaśniała. Po prostu zupełnie nie pasuje mi mój naturalny kolor włosów.
Ogólnie nie wyglądają jak jakieś siano czy coś, są suche na końcówkach. Podcinam je co jakiś czas jednak
chcę mieć długie i szkoda mi nawet tych 3cm;/

może jednak da się coś zrobić?
 

abricot

Hate hippies.
Dołączył
5 Lipiec 2009
Posty
789
Punkty reakcji
23
Wiek
35
Miasto
m3
To w takim razie pozostaje intensywne odżywianie. Mogę polecić maski od Elseve, są w takich pudełkach zakręcanych jak krem. Nakładasz na włosy, czekasz i spłukujesz. Stosować raz w tygodniu. Co prawda włosy są po niej jakby "ciężkie", ale zdecydowanie poprawia nawilżenie.
 

Lady...

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2009
Posty
205
Punkty reakcji
4
Mam bardzo suche włosy. Suche to mało powiedziane. Po prostu siano. Zniszczone stylizacją itp. Ścięłam już dość dużo. Jak je uratować?
 

Aryst

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
Pytanie:
Obecnie mam krótkie włosy w bardzo - bardzo jasnym, srebrzystym, popielatym kolorze - rozjaśniane. Jaki efekt mogę uzyskaĆ, nakładając na tak jasne włosy o wiele ciemniejszą farbę, w kolorze ciemnego brązu??
 

Margolka

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2006
Posty
404
Punkty reakcji
0
Miasto
nie pamietam...
to może teraz ja :p

otóż, mam bardzo cienkie włosy i niestety jest ich szalenie mało :( to jest problem nr 1.
problem 2. u nasady są tłuste, przetłuszczaja sie niesamowicie, musze myć codziennie, czasem zdarza sie, że końce sa bardzo suche i stercza jak wióry...
problem 3. wypadją w dużych ilościach

a poza tym sa lśniące, nie rozdwajają się i wszelkie odzywki typu "repair" czy nawilżanie to dla mnie koszmar!! tłuszcz, tłuszcz i jeszcze raz TŁUSZCZ...

jakies rady ?:p

p.s. używam szamponu z pokrzywy, czasem żeń-szenia, chmielu i inne takie roślinne cuchnące bzdury...
a odzywke mam z serii Radical
 

duzia_baczek

Nowicjusz
Dołączył
22 Lipiec 2010
Posty
160
Punkty reakcji
10
Wiek
31
Miasto
Gorzów Wielkopolski
Też mam pytanko ;)
Otóż mam dość długie włosy, prawie do pasa. Po umyciu zawsze mi się strasznie kręcą i nie chcą się ułożyć, więc muszę je prostować. Baardzo długo prostować, bo są dość grube, i dwoma pociągnięciami nic nie zdziałam. No ale ja nie o tym :) Chodzi o to, że są strasznie puszyste. Trochę mi to jednak przeszkadza, bo powstaje efekt siana, i wygląda to niezbyt ładnie. I nie pomaga nic - żaden płyn do układania, lakier. Ostatnio używam szamponu Garnier Fructis, i efekt jest trochę mniejszy, ale ciągle nie taki jakbym chciała. Stąd moje pytanie. Co robić? Może jakaś odżywka, albo jakiś inny szampon? Używałam już wielu szamponów, i żaden mnie nie zadowolił, ale to może dlatego, że używałam samego szamponu, bez odżywki.
 

miss.sunshine

pusta dziewczynka
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
1 250
Punkty reakcji
24
Wiek
33
Też mam pytanko ;)
Otóż mam dość długie włosy, prawie do pasa. Po umyciu zawsze mi się strasznie kręcą i nie chcą się ułożyć, więc muszę je prostować. Baardzo długo prostować, bo są dość grube, i dwoma pociągnięciami nic nie zdziałam. No ale ja nie o tym :) Chodzi o to, że są strasznie puszyste. Trochę mi to jednak przeszkadza, bo powstaje efekt siana, i wygląda to niezbyt ładnie. I nie pomaga nic - żaden płyn do układania, lakier. Ostatnio używam szamponu Garnier Fructis, i efekt jest trochę mniejszy, ale ciągle nie taki jakbym chciała. Stąd moje pytanie. Co robić? Może jakaś odżywka, albo jakiś inny szampon? Używałam już wielu szamponów, i żaden mnie nie zadowolił, ale to może dlatego, że używałam samego szamponu, bez odżywki.

Może jedwabiu do włosów spróbuj..
Jak nie zadziała to polecam produkt Loreal Proffesionell do prostowania włosów, drogi ale bardzo wydajny w małym pojemniczku z pompką. Nie pamiętam nazwy, dopiszę ją później
 

winyloo7

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2010
Posty
49
Punkty reakcji
0
Nigdy nie sądziłam, że tu napiszę;/ ale cóż.. moje włosy wiele wycierpiały. Ciągłe obcinanie itd. aż teraz obcięłam (fryzjer, żeby nie było :lol: ) je na długość przed ramiona mniej-więcej powiedzmy + prosta grzywka gratis;/ teraz co? No co? Żałuję oczywiście! BŁAGAM POMÓŻCIE! Wiem, że włosy rosną swoim 'tempem', ale może jakieś odżywki, żeby im pomóc troszkę wystartować? Cokolwiek. Kiedyś miałam włosy do pasa i obcięłam.. No nie mogę :bag:
 

esende__166

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2008
Posty
40
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Kraków
Wie mam takie pytanie. Po umyciu wlosow czy po wyprostowaniu strasznie pusza mi sie wlosy juz duzo ludzi doradzalo mi rozne sposoby ale to nic nie daje. nie wiem co robic chce chodzi w rozpuszczonych wlosach ale nie puszystych ;/;/
 

pastelaa_

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
Bardzo dobrze zrobiłaś, że założyłaś to forum . :eek:k:
Mam pytanie, nie jest to jakiś poważny problem ale nie wiem jak się obciąć. :bag:
Jestem blondynką lubiącą hip hop i cały ten styl. Wiesz niski krok bluzy adidasy i wgl.
Doradzisz ?
 

Vanality

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2010
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Zachodniopomorskie
No to i ja zadam pytanie.
Codziennie myję włosy ponieważ strasznie mi się przetłuszczają. Tu pierwsze pytanie - mozna cos zrobic żeby się tak nie przetłuszczały??
Mam słabe włosy - dużo ich wypada, myślę, że to przez to, że je codziennie prostowałam. Teraz staram się to robic rzadziej, żeby ich tak nie niszczyc ale chcialabym się dowiedziec jak mogę je pielęgnowac aby bylo `zdrowsze` ;)
Z góry dziękuję za odpowiedź.
Pozdrawiam.
 

katja22

...
Dołączył
29 Październik 2008
Posty
2 434
Punkty reakcji
68
Miasto
far far away... Jurassic Park
esende__166 a próbowałaś odżywek z jedwabiem? Stosowałam kiedyś i muszę przyznać, że włosy po takiej odżywce były proste, gładkie, łatwiejsze w rozczesywaniu, nie elektryzowały się i nie puszyły a efekt widoczny od razu po użyciu. Nie pamiętam teraz nazwy tej, którą ja stosowałam, ale może wypróbuj coś takiego :)

pastelaa_ trudno mi doradzać, bo nie wiem jak wyglądasz :) może zajrzyj np. tutaj -> http://wirtualnyfryzjer.onet.pl/ i sama coś dla siebie dobierz :)

Vanality może tu -> http://wdziek.info/przetluszczajace_sie_wlosy.html i http://www.stylistka.pl/przetluszczajace-sie-i-oklapniete-wlosy-pielegnacja/ znajdziesz jakiś sposób na przetłuszczające się włosy :)


edit.
link do tematu o sposobach na zniszczone włosy -> http://www.forumowisko.pl/topic/100905-zniszczone-wlosy/
 

duzia_baczek

Nowicjusz
Dołączył
22 Lipiec 2010
Posty
160
Punkty reakcji
10
Wiek
31
Miasto
Gorzów Wielkopolski
Może jedwabiu do włosów spróbuj..
Jak nie zadziała to polecam produkt Loreal Proffesionell do prostowania włosów, drogi ale bardzo wydajny w małym pojemniczku z pompką. Nie pamiętam nazwy, dopiszę ją później

Jaki jedwab byś poleciła? ;>
Patrzałam po różnych sklepach, i począwszy od najtańszych firmy Loton, jest on ponoć jako jedwab słaby, nadaje się tylko ewentualnie jako perfumy do włosów.. W Naturze też widziałam jakiś w małej puszeczce, ale nie zapamiętałam nazwy ;> No ale nie chce kupować pierwszego lepszego, lepiej najpierw zapytam :)
 

lasiczka_poznan

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2009
Posty
404
Punkty reakcji
0
moj problem to wypadanie wlosow. przetstowalam wiele szamponow. nie wiem czy to stres czy cos innego. w kazdym razie moze macie jakis pomysl?
 

Mniszka83

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2010
Posty
9
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Polska
Moja znajoma ma problem z kręconymi włosami. Puszą się, są sianowate, nie kręcą się tak jak by chciała.
Stosuje szampony i odżywki do włosów kręconych i nic.
Co z tym zrobić?
 
Do góry