Napisy czy lektor?

gurtos91

Pospolity Troll
Dołączył
24 Czerwiec 2008
Posty
1 282
Punkty reakcji
9
Wiek
32
Miasto
kuj-pom
Słyszał ktoś angielski dubbing w Haruhi? Masakra po prostu
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Payqe0ybYrg[/youtube]
 

Ah My Goddess

Nowicjusz
Dołączył
1 Czerwiec 2007
Posty
279
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Kuj-Pomorskie
Zdecydowanie napisy. Nie wazne czy ktos za oknem Ci wlaczy mlot pneumatyczny czy sasiad nagle zacznie grac na gitarze elektrycznej, i tak wszystko wiemy=)
Czasem lektor w filmach jest tak cichy ze nic nie sluchac a nie mozna podgloscic bo wtedy muzyka w tle jest za glosno-.-

Napisy sa lepciejsze:p
ALE TYLKO JESLI NP SA BIALE NA CZARNYM TLE a nie anime w mrocznych klimatach a ktos sobie czarna czcionke do tego jakas tribalowa xdd
 

Ah My Goddess

Nowicjusz
Dołączył
1 Czerwiec 2007
Posty
279
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Kuj-Pomorskie
Ogladasz sobie film, i nagle slyszysz jak Ci halasuja za oknem-pytanie czy przerwiesz film w polowie?
Jesli masz lektora no to jestes niejako do tego zmuszony, ale jak masz napisy to nie widze przeszkod by dalej ogladac:)

Z tego co widze kazdy woli napisy, a mowia ze w Polsce zanika czytanie xD
 

gurtos91

Pospolity Troll
Dołączył
24 Czerwiec 2008
Posty
1 282
Punkty reakcji
9
Wiek
32
Miasto
kuj-pom
Ogladasz sobie film, i nagle slyszysz jak Ci halasuja za oknem-pytanie czy przerwiesz film w polowie?
Zależy. Czy hałas zapowiada się zostać dłużej oraz ile % filmu obejrzałem (pod koniec raczej obejrzę do końca, na początku przerwę)
 

-MEFISTO-

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2010
Posty
42
Punkty reakcji
0
Miasto
Włoszczowa
ja wole napisy bo w klimat można się wczuć.A przy lektorze to takie puste słowa :niepewny:
 

Szkarłatna

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2009
Posty
198
Punkty reakcji
3
Wiek
28
Miasto
Toruń - okolice
Gdy usłyszałam polski dubbing Naruto na Jetix to wystrzegam się jakiegokolwiek kontaktu z dubbingiem w anime :p

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=4BIW0x_3C4o[/youtube]

Oglądam z napisami, brat to we mnie zaszczepił
 

veaj

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2010
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Tylko i wyłącznie napisy! Bez zmiennie i nawet nie próbujcie oglądać anime z dubbingiem lub lektorem!!!
 

Keyvee

Nowicjusz
Dołączył
17 Sierpień 2010
Posty
131
Punkty reakcji
4
ani napisy ani lektor, oba mnie wkurzaja, TYLKO oryginalny dzwięk, no oczywście trzeba znać język :D
 

wilk_szary

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2010
Posty
139
Punkty reakcji
2
Wiek
35
Miasto
Tarnów
Oczywiście, że napisy jeśli to wersja z japońskim audio. Jeśli to wersja angielska, czy jakaś inna, to jest mi to obojętne.
 

Hendoslaw

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2011
Posty
112
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Gdynia
Wsumie mi to obojętne, ale zawsze lepsze są napisy. Angielski dub odpada. Ze wzgledów klimatycznych.
 

Czesiek022

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2011
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Świat sennych marzeń..
Lektor czy dubbing po prostu zabija klimat. Nie ma takiej opcji aby, ktoś zmusił mnie do oglądania anime z lektorem/dub. To mi się nie mieści w głowie. Zdecydowanie napisy :) .
 

Flos

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2011
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
27
Napisy. Lektor psuje całą magię anime.
 
Do góry