Namawianie do seksu..

Egoistka21

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
116
Punkty reakcji
0
Miasto
.północny wschód.
J.B nie przesadzaj. Dobrze zrobiła. Bo nie warto dawać się dla jakiegoś palanta w wieku 16 lat. Przynajmniej oszczędziła sobie płaczu i wyrzutów w stylu "ja poszłam z nim do łóżka a on mnie zostawił. dlaczego byłam taka głupia?! Mogłam jeszcze zaczekać."
 

Candyman666

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2007
Posty
265
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
Warszawa
moim zdaniem bardzo dobra decyzja..
gratuluje odwagi i zycze Ci zeby nastepny chlopak nie okazal sie takim zlamasem jak ten
 

stefaniaa

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2009
Posty
354
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Trójmiasto
Byłam dziś u niego. Siedzieliśmy jak zwykle w parku i rozmawialiśmy, jednak poprosiłam abyśmy poszli do domu. O dziwo się zgodził. Minęła chwila i jego rodzice pojechali do sklepu. Byliśmy sami. Położył mnie na łóżku i zaczął rozbierać...
Zerwałam z nim :(

czyli już zmądrzałaś i zmieniłaś zdanie na jego temat! No doszło (lepiej późno niż wcale). Słuszna decyzja


No fakt, może być dumna! I tak do 40ki :D

J.B

zauważ, że ona ma dopiero 16 lat... Na wszystko będzie miała czas.
 

LoLomat

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2009
Posty
46
Punkty reakcji
0
Tez jestem z dziewczyna na odleglosc i nigdy nie namawialem jej do seksu. Raczej to ona mnie <lol2>
Mysle ze Cie troche tym naleganiem przestraszyl. Ja jednaj uwazam, ze to nie jest nic strasznego o ile bedzie mila atmosfera W pustym DOMU i na WYGODNYM LOZKU !!
Jak czujesz ze to ten jedyny na cale zycie to mozesz zaryzykowac... Ja osobiscie jednak odradzam bo nie wiadomo co mu chodzi po glowie :p
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
No i bardzo dobrze postąpiłaś.
Nie myśl nawet,że jeśli byś to z nim zrobiła to by z Tobą był...
To nie ten facet, nie z takim chciałabyś to przeżyć - prawda?

J.B wiem ,że mało znasz sie na kobietach więc nie wypowiadaj sie w niektórych tematach.
Jeśli chcesz pomagać a nie przeszkadzać to chociaż pomilcz.
 

Superiorr

failure is not an option
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
2 159
Punkty reakcji
30
Wiek
39
Miasto
Poznań
J.B wiem ,że mało znasz sie na kobietach więc nie wypowiadaj sie w niektórych tematach.
Jeśli chcesz pomagać a nie przeszkadzać to chociaż pomilcz.

No wiadomo, że jestem wielkim trollem, nigdy nie wychodzę z domu, a kobiety widziałem tylko przez szybkę monitora :D

Jak mówię poważnie - źle
Ironizuje - źle
Robie sobie jaja - źle

Ahh te baby, wiecznie niedopieszczone, wy to musicie mieć p :cenzura: e życie :)

J.B
 

Kama91

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2009
Posty
51
Punkty reakcji
0
No z tym to może być problem, bo on jest prawdopodobnie prawiczkiem i chce już zamoczyć tak jak jego koledzy. Pech chciał, że padło na nią. On jest w takim wieku dla faceta, że ciężko mu będzie wytrzymać, więc jest ryzyko że wydyma inną na boku. Takie ryzyko czekania. Ale jeśli ona nie chce to ok. Ja za niego nie będe ręczyć, że będzie czekał. Zrywać z nią z tego powodu tez nie musi. Po prostu pójdzie do innej, która mu da. A ona się nie dowie, bo jak. Life is brutal.

J.B


Niekoniecznie ;)
Bylam z chlopakiem jakis czas temu on prawiczek (19) lat ja dziewica (16) i co tez na poczatku delikatnie nalegal ze chcialby juz to zrobic i wogole .. minelo 5 miesiecy zanim sie zdecydowalam na sex :)) i co poczekał az bede gotowa.:)
A i wydawal sie byc kolesiem ktory ma juz to dawno za soba ..cwany, wygadany i wogole w tych sprawach:)) Wiec nie zawsze jest tak jak mowisz ze 'wydyma' inna na boku jak ona mu sie nie odda .<_<
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Mój chłopak zawsze wydawał mi się nadętmy plejbojem. Minął rok zanim "raczyłam" z nim porozmawiać. I co? Okazało się, że nigdy nie miał dziewczyny.
Nie każdy facet jest świnią. Mój czeka pół roku, ale nie na seks. Na coś o wiele mniej zaawansowanego. Ale czeka. I tylko taki chłopak szanuje dziewczynę. Nigdy nie zrobić nic wbrew jej woli. Z takim warto być. A nie z takim, który za każdym spotkaniem ma nadzieję na seks.
 

suzi999

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2007
Posty
80
Punkty reakcji
2
Wiek
35
hmmm co za padalec no...nawet sie nie znacie a juz namawia cie do seksu...kazdy chyba zgodzi sie z tym co powiem- zalezy mu nie na tobie ale na seksie...
 
Do góry