Najpiękniejsze miasto w Lubelskim

Iwoneczka001

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2008
Posty
82
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
okolice Lublina
nie to co piękne ale to co siękomu podoba
ja lubie je nie twierdze że jest piękne, nie ma czego zwiedzać, nie ma dużych imprez
ale można sobie w spokoju z przyjaciółmi nad sawami posiedzieć ,
 

Onnn21

Obserwuję Cię ...
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
3 099
Punkty reakcji
214
nie to co piękne ale to co siękomu podoba
ja lubie je nie twierdze że jest piękne, nie ma czego zwiedzać, nie ma dużych imprez
ale można sobie w spokoju z przyjaciółmi nad sawami posiedzieć ,
Po pierwsze, tam, nie ma zadnych imprez
a po drugie gdzie ty masz tam staw? To "coś" co jest wykopane z budką na srodku za ( obskurnym) dworcem PKS ?

:D :D :D
 
L

LadyLuna

Guest
w Kazimierzu nawet ładnie jest ale polecam Zamość który ostatnio robi wszystko by uprzyjemnić pobyt turystom BB)
nowe chodniki, remonty, ławeczki z takimi fajnymi drzewkami :eek:k: przynajmniej w okolicach starówki :)
 

Iwoneczka001

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2008
Posty
82
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
okolice Lublina
Nie.. tam gdzie są 3 stawy, jak się jedzie na Babin, Skręca się w taką boczną uliczkę ....
Widac że byłeś tu tylko chwilkę.
I jeszecze jeden plus tego maista , jest dobre połoczenie. co chwilke autobus...bus do Lublina
 

kathe92

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2008
Posty
126
Punkty reakcji
0
Miasto
Lublin
Kazimierz Dolny.... ehhh... jak ja kocham to miasto :zakochany: Jest tam taka "magia" .... Uwielbiam tam jezdzic.. Niestety teraz mam troche mało czasu... :( Zdecydowanie Kazimierz jest dla mnie najładniejszy :D

Ładny tez jest Zamosc, ale trzeba wiedziec w której częsci miasta :]
 

medoff

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2008
Posty
69
Punkty reakcji
0
Miasto
ZMC
Przede wszystkim KRASNOBRÓD !!!!! nie wiem czy ktoś tam bywał ale miasteczko piękne!! bo ja w nim mieszkam <skromny> :)) Zwierzyniec jest interesujący... no i oczywiście ZAMOŚĆ - "perła renesansu" :)) podoba mi sie rownież Biłgoraj :)
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
bywam na wakacjach w krasnobrodzie od lat kilku - lubie...
 

DodoJAA

Nowicjusz
Dołączył
20 Grudzień 2008
Posty
2
Punkty reakcji
0
Dla mnie najpiękniej jest 30 kilometrów pod Lublinem - ja tam urzęduje ;)

Btw:
Kto zgadnie gdzie mieszkam? Podpowiedź: na wsi ;)
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Kiedyś się jeździło do Kozłówki - ciekawe miejsce. Szczególnie pałac Zamoyskich i ogrody go okalające.
b.jpga.jpgc.jpg
e.jpg d.jpg
 

sikorzwp

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2009
Posty
36
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Przepraszam, czy poza Lublinem jest jakieś miasto w woj. lubelskim? :)
Hehe, świruję ;p

Ja czuję sentyment do mojego miasta- Chełma, ale obiektywnie nie można go uznać najwspanialszym w regionie. Jestem skłonny uznać za najciekawsze Kazimierz Dolny, Kozłówkę ( za pałac chyba jedynie ), Zamość. Jest jeszcze dużo ciekawych, ale trzeba byłoby się tam przejechać lub poczytać o nich :)
Btw, nie wiem po co tu jest Włodawa wspominana. Posta tego kto ciśnął po moim mieście nie będę dłużej komentował-"znam kilku ludzi, ogólnie tam sami p***e są". Jakbyś wpadł do I, II lub IV LO od razu byś się brał za te "p.....e" :) a może Ci smutno, bo chełmianki dały kosza? :( A wracając do Włodawy- mam tam trochę znajomych i mam o nich dobre zdanie, ale jeśli chodzi o miato- nothing interesting. Tak samo Biała Podlaska.
 

Zarzi

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2009
Posty
114
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraśnik
A mi tam podoba mi się moje miasto Kraśnik! :D No, ale Kazimierz Dolny czy Lublin też jest ładny! :D
 

karolik8

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2009
Posty
166
Punkty reakcji
0
Janów Podlaski ..kojarzy ktoś ?? wieś mająca z 3 tyś ludzi ..
Janów Podlaski słynie ze stadniny koni co roku odbywa się aukcja gdzie zjeżdzają się ludzie w różnych krajów ...
moim zdaniem najpiękniejsza miejscowość w lubelskim ..
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
janow ma klimat, chociaz aby byc obiektywnym ,rynek w centrum zdeczka szkaradny...
 
Do góry