Najpiękniejsze miasto w Lubelskim

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
Które miasto uznajecie za najpiękniejsze i za najbardziej malownicze? ;)
Jak dla mnie Kazimierz Dolny byłem nie jeden raz ale ciągle lubię tam jeździć ;)
 
A

arkovianin

Guest
Warto ;) Dla każdego kto przyjeżdża do Włodawy to warto a dla mnie mieszkańca tego miasta nie ma tam nic godnego uwagi :D
 
A

arkovianin

Guest
Chełm to jest miasto nocników i debili:)Sory bardzo cała Włodawa nienawidzi tego :cenzura:***** Chełma!!!CHEŁM TO ŻAL I SYF!!!
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
Hmmm... Kazimierz Dolny i Zamość : )
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
coz ja mam zjezdzony teren dosyc doglebnie
(bylem prawie w kazdej gmnie i wielu malych wioskach) imponujaca jest starowka w zamosciu i w zasadzie skonczylem...
 

fankypanki

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2008
Posty
346
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Oł Jee Poland
hahaahha żeby nie czasem "debili" nie ma pozatym żadnego syfu. No a pozatym najpiękniejsze miasto to jeszcze Zamość i oczywiście Lublin :) :) i Kazimierz Dolny :)
 

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
Chełm to jest miasto nocników i debili:)Sory bardzo cała Włodawa nienawidzi tego :cenzura:***** Chełma!!!CHEŁM TO ŻAL I SYF!!!
Znam kilka osób z okolic Chełma i wszyscy zdrowo poje:cenzura:i ale może to tylko wyjątki <_<

P.S. Nie mam nic do ludzi z Chełma i okolic ;)
 

fankypanki

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2008
Posty
346
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Oł Jee Poland
Nomm :) a pozatym w tym temacie chodzi chyba o najpiękniejsze miasto nie chodzi tu o ludzi no i jeśli zna się kilka osób co są Po:cenzura:*** no to nie powinno sie oceniać całego miasta ....
No a jakie miasta jeszcze wam się spodobały ?? :)
 

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
Ja nie wiem dlaczego ale lubię Kraśnik, nie ma tam czego podziwiać ale jakoś lubię to miasto :)
 

fankypanki

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2008
Posty
346
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Oł Jee Poland
:) o widzisz mi też się Kraśnik podoba bo tak w prawdzie każde miasto ma jakiś swój urok :p hmm a z takich mniejszych jakiś okolic to np jakie przypadło do gustu? :]
 

fankypanki

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2008
Posty
346
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Oł Jee Poland
herbmap.gif
Całe nasze cudne województwo :) W Krasnystawie nie byłamm ale podobno ładnie tam jest:)
 
Do góry