Najpiękniejsze miasto w Lubelskim

Adam1609

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2006
Posty
48
Punkty reakcji
0
Miasto
Janów Lubelski
No przecież że Janów, cicho i spokojnie - wiem bo sam mieszkam ;)

Dodam do przedmówców że jeżeli ktoś lubi historię (szczególnie IIWŚ) to zapraszamy chociażby na Porytowe Wzgórze - miejsce największej bitwy partyzanckiej na ziemiach polskich podczas tamtej wojny ;) Spacery po lasach też są dla zdrowia wskazane ;)


No i wreszcie nasz przecudowny dworzec mają przenieść, najwyższa pora...
 

ThEmily

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2009
Posty
15
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Czterowymiarowe
Nie rozumiem tej fascynacji Kazimierzem. Męczy mnie to miasto. Tłok i galopująca komercha. Może kiedyś był w porządku, ale teraz zostało zabite w tym mieście to, co najpiękniejsze. Osobiście wolę Nałęczów.
Pozdrawiam rodaków z Bełżycowa! Fakt dziura ciasna, ale zawsze własna... BB)
 

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
Nie rozumiem tej fascynacji Kazimierzem. Męczy mnie to miasto. Tłok i galopująca komercha. Może kiedyś był w porządku, ale teraz zostało zabite w tym mieście to, co najpiękniejsze. Osobiście wolę Nałęczów.
Pozdrawiam rodaków z Bełżycowa! Fakt dziura ciasna, ale zawsze własna... BB)
Chyba z Bełżyc...
 

snuffman

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2009
Posty
47
Punkty reakcji
1
Kazimierz Dolny - jeżdżę do niego dość często nadal to miasto jest dla mnie piękne, za każdym razem odkrywam coś innego :)
W ten weekend jeśli mi tylko pogoda dopisze, jadę na świętowania Udanych Zbiorów Chmielu :) mam nadzieję że zabawa będzie super.
 

sikorzwp1

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2009
Posty
59
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Chełm
Byłem w prawie wszystkich wiekszych i mniejszych-malowniczych miastach w wojewodztwie i tak obiektywnie to najladniejsze, malownicze i urokliwe to jak dla mnie Zamość, Janów Lubelski i jeszcze nie przyjrzalem sie dokladnie, ale jak przejezdzalem to wrazenie na mnie zrobil Tomaszów Lubelski, no i stolica- Lublin oczywiscie ;) Zamość, wielki + za piekna starowke nocą, no i taki ogolnie sympatyczny klimat; Janów Lubelski- wystarczy sie przejechac :) tam są chyba najrozsadniejsze i najlepsze wladze miejskie w calym wojewodztwie, preznie rozwijajace sie miasto, podobnie jak Zamość :) Tuż za w.w miastami obsadzilbym mój Chełm i Puławy- również miasta z fajnym klimatem, zielone :) no i tez z jakas historia ( Chełm- walki zbrojne podczas insurekcji kosciuszkowskiej, no i niechlubny manifest lipcowy hehs; Pulawy- Czartoryscy ). Kazimierz DLN niby fajny, ale poza zamkiem nie ma nic ciekawego; juz wyzej dalbym Nałęczów. Włodawa zle sie prezentuje: miasto 3 kultur, a prawie nikt o tym nie wie, rynek przecietny, ogolnie szara miescina, ale w przeciwienstwie do niektorych wiekszych miast lubelskiego ma przynajmniej stacje meteorologiczna :) A na samym koncu daje Białą Podlaskę: tu nie ma NIC poza AWF'em. Rynek jeszcze moze byc, ale bloki tak fatalnie rozmieszczone, ponuro... nie wytrzymalbym 2 tygodni mieszkania tam :/

Ciezko mi ocenic, ktore miasto zasluguje na miano najlepszego, ja mam takim sentyment do Chełma, ze jak dla mnie to najlepsze ;> a jak nie CH to chyba bym potem wybrał Zamość.
 

Kahlua

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2010
Posty
167
Punkty reakcji
0
Ja jestem z południa, więc nie znam Lubelszczyzny. Byłam tylko w Tomaszowie Lubelskim, na weselu siostry i bardzo mi się podobało. Piękna okolica i swojskie weselicho w zajeździe Arkadia. Jedzonko pyszne, na takiej potańcówce nie byłam już dawno;) Jeśli cały wasz region może się pochwalić takimi miejscówkami, to zdecydowanie zapoznam się z resztą miast.
 

olapol1993

Nowicjusz
Dołączył
19 Sierpień 2008
Posty
408
Punkty reakcji
5
Wiek
31
Miasto
No one knows :)
Zalew w Janowie + okolice wymiatają ;) Jestem tam przynajmniej raz na 2 lata. Ale i tak najbardziej lubię swoją wiochę koło Lublina, której nazwy nie będę wymieniać ;)
 
D

Deleted member 69517

Guest
KRAŚNIK THE BEST ! ! ! Jest ładnie, jest gdzie trawę ekologiczną kupić...
naughty.gif
 

Dareios

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2010
Posty
194
Punkty reakcji
13
Wiek
43
Zamość... nie mieszkam w nim,ale blisko niego i znam jego każdy chodnik ;)
 

zuberet

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2010
Posty
26
Punkty reakcji
0
A Hrubieszów , czy ktoś wie gdzie leży Hrubieszów , to małe miasteczko na południowym wschodzie Polski mające blisko siebie granicę z Ukrainą .
 
Do góry