Najliczniejsza Subkultura W Polsce

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
hehehe :D
wczoraj trochę sie ujarałem, i nieco byłem jak by to powiedzieć "otępiony" - testowałem pewną mieszankę :D ale nie kopła tylko mnie nieźle otępiła ;)
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
lubię raz na jakiś czas po testować działanie ziółek itp. ale wcześniej dokładnie sprawdzam w necie jakie jest działanie, czy nie jest wysoko toksyczny czy nawet ekstremalnie i czy nie zrestartuje mi mózgu (ewentualnie zabije) jak np. bieluń przy przedawkowaniu :)

Po wczorajszym teście dam wam radę: nie palcie kocimiętki (nawet mieszanki z piołunem który niby dodaje kopa tej kocimiętce)... Opaliłem się jak świnia :D a nic nie dało ;) no po za otępieniem...
W następnym tygodniu test Spice gold :D
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Szansa na nieprzedawkowanie bielunia jest niewielka. Zwłaszcza jeśli nie masz wiedzy na ten temat. Szczyl sobie myśli "A co mi tam jedna szyszka zjem se z 10" a potem przy odrobinie szczęścia ląduje na OIOMie.

Kurde Master szalejesz xD A próbowałeś mieszankę wszystkich przypraw, które ma Twoja mama? xD Nie pamiętam dokładnie co, ale majeranek albo tymianek po spaleniu, albo wypiciu wywaru miały podobne działanie do Marihuany. Do tego dochodziły haluny xP

Spice gold? To ta taka mieszanka co niby legalna jest? Nie próbowałem xP
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
tak. Mieszanka różnych ziółek :)
z rzeczy z kuchni słyszałem o gałce muszkatałowej :D działa podobnie jak marihuana ale trzeba spalić więcej i później przez kilka dni ma się zejście i wymiotuje się :/ ale tego nie testowałem tylko tak przeczytałem :D
kurcze miałem kiedyś krzaka konopi ale jak miał 1 miesiac to spaliłem go nawozem :D ale na wiosne zaczynam uprawę na polu :D
 

Twisted_Sister

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2007
Posty
145
Punkty reakcji
0
master6x6 ja bym na twoim miejscu tak nie szalała... ;] na początku jest fajnie ale na "starość" dowiadujesz się że masz wyniszczony organizm, że twoje dziecko urodzi się bez ręki bo masz zdefragmentowane DNA... tak było z gościem który twierdził że on se popala i mu to nie szkodzi i nigdy nie zaszkodzi, no i nie zaszkodziło tak żeby on to widział. O takich tam próbkach raz na jakiś czas to nie mówię bo już nie przesadzajmy ale zabawa na większą skalę może się dobrze nie skończyć... :/
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
o tym bardzo dobrze wiem...
dla tego nie szaleję z tym kto wie jak (pewnie na to wynika z moich postów). drobne testy raz na miesiac...
Tak to wolę sobie kupic po piwie z kumplami i iść się przejść...
 

Abnormal

Nowicjusz
Dołączył
17 Grudzień 2007
Posty
134
Punkty reakcji
0
Taki offtop co do gałki-z tego co czytałem/słyszałem to to się chleje, nie pali i tak jak mówiłeś-okropne zejście ; p
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
:D ups wpadka :D
w sumie to nawet nie wiem jak to wygląda bo nie mam zamiaru za to świństwo zabierac sie :D ze względu na zejście...
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Pali się i pije. Sposoby różne. Ale ja od tego trzymam się z daleka jak od bielunia xP Wolę stare sprawdzone i bezpieczniejsze metody.

Dobra panowie koniec offtopa... xP
 

Samin Feathalion

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2008
Posty
77
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Szczecin
Bieluń ładnie pachnie jak kwitnie, ładnie wygląda i wystarczy :p
Zawsze można się herbatą natrzaskać ^__^

No a najliczniejszą subkulturą są chyba rzeczywiście drecho-blokero-bezmózgi
Tych to gdzie nie ruszysz spotkasz. A wiecie... mają dobrze rozwinięty instynkt stadny, pewnie dlatego jeszcze żyją
 

Tyna ;)

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2007
Posty
129
Punkty reakcji
0
Miasto
Rydzykland
mają dobrze rozwinięty instynkt stadny
nieźle zobrazowane :D
najliczniejsza grupa? blokersi, czyli bezmózgi z fają czy flaszką w ręku z kapturami naciągniętymi na oczy. no i kibole z łysymi łbami :mruga:
panienki lateksowe którym nie domyka się gęba...
poszerzająca się nastoletnia plaga EMO. <_<
 
A

Aqualorn

Guest
No cóż. Kibole to oczywista oczywistość jak ktoś w tym kraju powiedział.
Co do lateksowych panienek to zawsze było ich pełno. Ale to zwykłe lalunie po solarce (ciekawe jak będą wyglądały w wieku 30 lat) za którymi oglądają się kibole.
A tak swoją drogą po obejrzeniu Underworlda zmieniłem swoje wyobrażenie na temat zdania Lateksowa Panienka :p

Co do Emo to troche ich jest ale na razie są w głębokim podziemiu (przynajmniej u mnie). Dużo jest metali i to w cale nie pseuda.
W zasadzie ilość przedstawicieli danej subkultury zależna jest od regionu i miejsca zamieszkania.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
albo by nie rzucali czym popadnie w ludzi przez caly placyk z tych swoich laweczek.
 
Do góry