Najlepszy program antywirusowy

Najlepszy program antywirusowy.

  • Array

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    0

pawso44

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2015
Posty
111
Punkty reakcji
3
Teraz mam darmowego ale widzę że to lipa, chyba trzeba się przesiąść na coś płatnego, jakie poleacie?? Żeby nie zamulało i łatwo się to obslugiwało bo w tym co teraz mam ciężko mi znaleźć cokolwiek i wszystko mi blokuje.
 

robson12

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2010
Posty
552
Punkty reakcji
8
Co to znaczy wszystko ci blokuje? Na starszym lapku mam G Data – mozesz za darmo testować, a jest tam parę fajnych funkcji, np. ochrona bankowa. Zresztą jeżeli na tablecie logujesz się na konto bankowe, to również dobrze jest coś takiego mieć.
 

pawso44

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2015
Posty
111
Punkty reakcji
3
Blokuje mi stronki, nawet gimpa nie mogłem zainstalować bo to jako potencjalnie szkodliy program zaklasyfikował, ciezko odblokować to blokowanie, masakra. Nie zamula Ci ten amtywirus? Która wersję masz?
 

robson12

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2010
Posty
552
Punkty reakcji
8
pawso44 napisał:
Blokuje mi stronki, nawet gimpa nie mogłem zainstalować bo to jako potencjalnie szkodliy program zaklasyfikował, ciezko odblokować to blokowanie, masakra. Nie zamula Ci ten amtywirus? Która wersję masz?
To G Data Total Protection. Co ty, jak zainstalujesz, to komp praktycznie nie zauważa obecności antywira, po prostu jest leciutki.
 

pawso44

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2015
Posty
111
Punkty reakcji
3
kumpel miał eseta i mówił ze mu allegro blokował, ja często na allegro robie zakupy i sprzedaję i wole takich problemów nie mieć, ten gdata mi jakoś najbardziej przypasował, lepszy total czy IS?
 

hajki86

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2012
Posty
65
Punkty reakcji
5
Wiek
34
Miasto
Kraków / Warszawa
Z darmowych Avast. Z płatnych Kaspersky.

P.S. Pisze tak w oparciu o testy ogólnie dostępne w Internecie oraz własne doświadczenie.
 

robson12

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2010
Posty
552
Punkty reakcji
8
pawso44 napisał:
kumpel miał eseta i mówił ze mu allegro blokował, ja często na allegro robie zakupy i sprzedaję i wole takich problemów nie mieć, ten gdata mi jakoś najbardziej przypasował, lepszy total czy IS?
Jak dla mnie to najlepsza jest wersja 2+2, bo zawsze masz kogoś z kim możesz podzielić się kosztami, a wyjdzie taniej.
 

Xenomorf

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2016
Posty
1
Punkty reakcji
0
Aktualnie korzystam z darmowej Aviry w połączeniu z Malwarebytes Anti-Exploit jako podstawowej ochrony. Od czasu do czasu skanuję także komputer Malwarebytes Anti-Malware. Jak na razie to się sprawdza.
 

pawso44

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2015
Posty
111
Punkty reakcji
3
robson12 napisał:
kumpel miał eseta i mówił ze mu allegro blokował, ja często na allegro robie zakupy i sprzedaję i wole takich problemów nie mieć, ten gdata mi jakoś najbardziej przypasował, lepszy total czy IS?
Jak dla mnie to najlepsza jest wersja 2+2, bo zawsze masz kogoś z kim możesz podzielić się kosztami, a wyjdzie taniej.
na pewno taniej to wychodzi, a urzadzenia mobilne tez warto zabezpiecza, z tego co czytałem sporo się teraz pojawia podrbek pokemon go i tam hakerzy blokują dostęp do tel i chcą kasy za to, jak ktos robi przelewy telefonem to koniecznie trzba o czymś takim pomyslec
 

dowojanek

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2016
Posty
24
Punkty reakcji
3
Też słyszałem o tych atakach przez pokemon go ! W ogóle teraz z tymi Androidami to się porobiło tak, że to bez antywirusa ciężko strasznie... Sam miałem problemy ze swoim Samsungiem A5, ale właśnie z G Data już jest spoko. Nic nie spowalnia, a maja chyba najbardziej aktualna baze wirusow
 

pawso44

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2015
Posty
111
Punkty reakcji
3
chyba boom na pokemony się powoli kończy, to dbrze wybrałeś antywirusa, on ma bardzo dobrą wykrywalność więc telefon masz bezpieczny, podstawa funkcjonowania w necie to dobry antywirus i rozwaga, chociaż wiadomo nie zawsze jesteśmy w stanie przeczytać wszystko jak coś na szybko instalujemy czy ściągamy, z pocztą też trzeba uważąc bo sporo jest teraz lipnych maili niby z poczty czy od kuriera
 

Kacper Fryk

Nowicjusz
Dołączył
20 Wrzesień 2016
Posty
4
Punkty reakcji
0
Ja mogę polecić ochronę Bitdefender Totall Security 2016, wykupiłem sobie licencję w tym programiku i jestem zadowolony, interfejs ma przejrzysty i łatwo się w nim połapać i jako jedyny od poprzedników nie zawala mi ekranu reklamami i aktualizacjami.
 

pawso44

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2015
Posty
111
Punkty reakcji
3
to prawda ze bitdefender zaliczył jakąś wpadkę, tzn włam na swoje serwery?? czytałem gdzieś ostatnio o tym
 

robson12

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2010
Posty
552
Punkty reakcji
8
Też o tym Bitdefenderze czytałem, podobnie jak wcześniej o Eset. To w sumie przerażające wpadki. Lepiej polegać na sprawdzonym oprogramowaniiu.
 
S

serwor

Guest
robson12 napisał:
Też o tym Bitdefenderze czytałem, podobnie jak wcześniej o Eset. To w sumie przerażające wpadki. Lepiej polegać na sprawdzonym oprogramowaniiu.
Akurat silnik Bitedefendera to teraz najbardziej popularny silnik antywirusowy, co drugi antywirus ma go, tak że nie wiesz co używasz, kupujesz F-secure czy coś innego a masz tylko klona Bidefendera.
 

Karcelka

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2011
Posty
85
Punkty reakcji
1
pawso44 napisał:
to prawda ze bitdefender zaliczył jakąś wpadkę, tzn włam na swoje serwery?? czytałem gdzieś ostatnio o tym
Tylko czy sa na to jakieś dowody? Bo po wszystkich forach to ktos pisze bez dowodu. Poza tym nawet jeśli miało takie coś miejsce, to przeciez inne antywirusy też zaliczają wpadki, poczytajcie np. tu https://zaufanatrzeciastrona.pl/post/krytyczna-bardzo-niebezpieczna-luka-w-antywirusie-symanteca-nortona/
Trzeba patrzeć na ilość wpadek, jedna nie przekreśla programu jako dobrego.
 

robson12

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2010
Posty
552
Punkty reakcji
8
Przecież o sprawie bitdefendera było głośno w zeszłym roku. Informacja pojawiła się na wielu portalach internetowych.
 

Karcelka

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2011
Posty
85
Punkty reakcji
1
Ja własnie każdy pisze, było głośno, nic więcej. Ja o tym nie słyszałam, aczkolwiek jeśli na prawdę miało to miejsce to moim zdaniem nie przekreśla to tego programu. Dla mnie program jest wart zainteresowania, sama go mam.
 
Do góry