Najlepszy piłkarz !!!!!!!!!!!!!!!

PaoDeAcucar

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
241
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
czarodziejka z księżyca...:D
Nepwno nie C.Ronaldo!!!!Dla mnie to piłkarz efektowny ale mało efektywny. Jak ja nienawidze tych jego zwodów!!!Ile to już razy widziałem że poskakał nad piłką w miejscu i ODDAŁ DO NABLIŻSZEGO!!! I oczewiście gromkie brawa i wogóle fenomen. Pozatym przyznać musicie, że w najważniejszych meczach zawodzi :]:) Liga mistrzów, mecz z Polską :sexy: Nie zrozumicie mnie źle zawodnikiem jest donbrym i ma talent, ale jeszcze nie dorósł do najlepszego piłkarza świata. Tupie nogą ja mu strzał nie wyjdzie, często płacze:/ Tak nie może zachować się lider drużyny a co dopiero najlepszy piłkarz świata!!! Ale za pare lat 4. 5?!?! Może być naprawde the best!!W tej chwili najlepszy dla mnie jest kaka!!! No fenome bez nieggo milan nie istnieje!!!!No i Gerrard!!Mało kto poświęca się dla drużyny tak jak on!Z bramkarz to oczewiście kuszczak :] :] Poważnie :] :]

Mogłabym się podpisać...ale...
 

Fanz

...
Dołączył
8 Marzec 2007
Posty
1 196
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Starachowice
Ile to już razy widziałem że poskakał nad piłką w miejscu i ODDAŁ DO NABLIŻSZEGO!!! I oczewiście gromkie brawa i wogóle fenomen. (...) Tupie nogą ja mu strzał nie wyjdzie, często płacze:/ Tak nie może zachować się lider drużyny a co dopiero najlepszy piłkarz świata!!!
Zgadzam się. Jeszcze dodam, że najlepszy piłkarz świata powinien pokazywać na co go stać na boisku, ale też swoim zachowaniem dawać przykład innym poza nim (Rooney'a już wykluczam).
 

Bartinho17

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2007
Posty
44
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska
Dla mnie najlepszym piłkarzem zawsze będzie Diego Maradona. A z grających jeszcze to Quaresma i Kaka
 

gipcu

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2007
Posty
817
Punkty reakcji
1
Miasto
wyry
Remigiusz Jezierski i Piotrek Cwielong, a no i MiKi --> Mikulenas :D
 

bakłażan

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2007
Posty
23
Punkty reakcji
0
Miasto
kristiansand
Kaka, Ole G. Solskjaer...
i Buffon.
Kiedyś Nesta, ale teraz robi piłka parzy i nie gra już tak efektywnie.
 

dr. Mendyk

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2007
Posty
6
Punkty reakcji
0
Z Polskich no to Smolar, zagranica: Ronaldinho, Rooney, Eto'o no i Messi się nieźle prezentuje ale wyjdzie że za dużo z Barcy^^ A wszechczasów no to Zizou!!!!
 

Polaczek

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2007
Posty
26
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Mój pokój :D
HEH...moge tak caly dzien ale powiem tych NAJ NAJ NAJlepszych ;): C.Ronaldo,Quaresma,Boruc,Błaszczykowski,Niedzielan,Messi,Sergio Ramos , Maradonna , Pele , zizou , Saha , Henry...ALE NAPRAWDE NIENAWIDE KAKI!!!!!!!
 

espilo

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2007
Posty
179
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
Solskjaer?! :mruga:
Hmm...dla mnie najlepszy jest Torres(przy tym najbardziej go lubie),Fabregas,Jesus Navas,Messi,Kaka,Van der Vaart,Ramos,Lampard i Haregraves :)
 

Dirdi

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2007
Posty
87
Punkty reakcji
0
Ja tam lubie Smolarka !! :p ale najlepszy według mnie jest chyba... Robinho :) ten talent...
 

Fanz

...
Dołączył
8 Marzec 2007
Posty
1 196
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Starachowice
Kiedyś napisałem w tym temacie, że za najlepszego piłkarza uważam Henry'ego. Nie tylko za grę, ale przede wszystkim za charakter i przywiązanie do barw klubowych.

Pamiętam jeszcze, jak grał w Arsenalu i zapierał się, że nie opuści tego klubu do końca swej kariery. Niestety, jak powszechnie wiadomo w pewnym sensie 'zdradził' on swoją drużynę, gdyż złamał obietnicę przechodząc do Barcelony. Mimo, iż jestem mu wdzięczny za grę w barwach 'kanonierów' i pogodziłem się z jego odejściem to muszę przyznać, że stracił on wiele w moich oczach. Dlatego też Titi wg. mnie nie jest już najlepszym piłkarzem na świecie.

To tak w ramach sprostowania...
 
Do góry