Najlepsze kosmetyki!

rebeka306

Nowicjusz
Punkty reakcji
0
mój najbardziej skuteczny kosmetyk to krem remescar pod oczy, poradził sobie z moimi cieniami pod oczami, a wcześniej wszystko co stosowałam nie było skuteczne, teraz dopiero widać różnice i jestem zadowolona.

kaskagrudzien

Nowicjusz
Punkty reakcji
0
ja bardzo polubilam dermokosmetyki od novaclear, maja rozne serie, do/po opalaniu, do skory problematycznej ale tez natluszczajaco-nawilzajaca serie ktora uwielbiam. jesli chodzi o takie "naturalne" to tez olejek rycynowy, i rumianek ktory slozy mi do plukania wlosow i troszke je rozjasnia.

BlueRain

Nowicjusz
Punkty reakcji
0
dla mnie ostatnim odkryciem i numerem jeden jest Bio Oliwka do paznokci z Eveline. No rewelacja po prostu :) kosztuje nieco ponad dyszke, a skład jest extra i przy tym jak super działa :) ja lubie takie kosmetyki co nie kosztują dużo, mają dobry skład i jeszcze widać efekty. Eveline się postarał ;) wystarczy sobie poczytać inne opinie o tej oliwce, dziewczyny na innych forach mega ją zachwalają

papilotka55

Nowicjusz
Punkty reakcji
0
dla mnie aktualnie hitem jest Bio SOS dla skórek i paznokci z Eveline :D gorąco polecam!

Angelika22

Zbanowany
Punkty reakcji
0
Ja z kolei Floslek lubię. Dobre, polskie, naturalne, markowe :)

Ostatnio edytowane przez moderatora:

Qafopaa

Nowicjusz
Punkty reakcji
0
Najlepsze kosmetyki jakie miałam okazję testować to z całą pewnością kosmetyki naturalne. Mają niesamowity wpływ na naszą cerę i nawilżają ją głęboko_Osobiście korzystam z tego sklepu ;) Ekocibus

Tikkajam

Zbanowany
Punkty reakcji
0
Co ciekawe, to niekoniecznie cena jest tutaj najważniejsza. Nie powinna być jedynym wyznacznikiem tego, czy się na dany kosmetyk decydujemy czy nie. Bo niekoniecznie będzie to dobre. Droższe kosmetyki wcale nie są tak dużo lepsze od tych tańszych....

Szczególnie duze znaczenie ma to dla cery trądzikowej, na przyklad dla cery z trądzikiem rózowatym:

Cera taka jest delikatna i po prostu słabo reaguje na kosmetyki o złym składzie. Poczytajcie sobie o serii Acne rose, jedne z lepszych kosmetyków jakie do tej pory użytkowałam.

selerka

Nowicjusz
Punkty reakcji
0
z tańszych na pewno mogę wam polecić pomadkę ochronną do ust oeparol, jest ekstra. Kilka złotych a nawilżenie jest bardzo długie, usta wyglądają o wiele lepiej, jak są gładkie i zadbane niż jak są suche, podrażnione

Fanita

Zbanowany
Punkty reakcji
2
Do twarzy i ogolnie ciala polecam kosmetyki z bielendy seria eco nature. 99% skladnikow pochodzenia naturalnego w skladzie, super nawilzenie i odmlodzenie skóry. Uwielbiam maseczke, peeling i serum do twarzy z trawa cytrynowa zielona herbata i woda kokosowa oraz krem do rąk z figą kwiatem pomaranczy i mleczkiem waniliowym

Do góry