Najlepsze kosmetyki!

rebeka306

Nowicjusz
Punkty reakcji
0
mój najbardziej skuteczny kosmetyk to krem remescar pod oczy, poradził sobie z moimi cieniami pod oczami, a wcześniej wszystko co stosowałam nie było skuteczne, teraz dopiero widać różnice i jestem zadowolona.

kaskagrudzien

Nowicjusz
Punkty reakcji
0
ja bardzo polubilam dermokosmetyki od novaclear, maja rozne serie, do/po opalaniu, do skory problematycznej ale tez natluszczajaco-nawilzajaca serie ktora uwielbiam. jesli chodzi o takie "naturalne" to tez olejek rycynowy, i rumianek ktory slozy mi do plukania wlosow i troszke je rozjasnia.

BlueRain

Nowicjusz
Punkty reakcji
0
dla mnie ostatnim odkryciem i numerem jeden jest Bio Oliwka do paznokci z Eveline. No rewelacja po prostu :) kosztuje nieco ponad dyszke, a skład jest extra i przy tym jak super działa :) ja lubie takie kosmetyki co nie kosztują dużo, mają dobry skład i jeszcze widać efekty. Eveline się postarał ;) wystarczy sobie poczytać inne opinie o tej oliwce, dziewczyny na innych forach mega ją zachwalają

papilotka55

Nowicjusz
Punkty reakcji
0
dla mnie aktualnie hitem jest Bio SOS dla skórek i paznokci z Eveline :D gorąco polecam!

Angelika22

Nowicjusz
Punkty reakcji
0
Ja z kolei Floslek lubię. Dobre, polskie, naturalne, markowe :) Zamawiam tutaj: https://horex.pl/floslek.html żeby wyszło taniej. Kremy przeciwzmarszczkowe mają świetne i sera do twarzy, na niektóre kosmetyki innych firm miałam reakcje alergiczne a na Flosleka nigdy

Do góry