Najlepsze kosmetyki!

rebeka306

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2017
Posty
91
Punkty reakcji
0
mój najbardziej skuteczny kosmetyk to krem remescar pod oczy, poradził sobie z moimi cieniami pod oczami, a wcześniej wszystko co stosowałam nie było skuteczne, teraz dopiero widać różnice i jestem zadowolona.
 

kaskagrudzien

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2019
Posty
12
Punkty reakcji
0
ja bardzo polubilam dermokosmetyki od novaclear, maja rozne serie, do/po opalaniu, do skory problematycznej ale tez natluszczajaco-nawilzajaca serie ktora uwielbiam. jesli chodzi o takie "naturalne" to tez olejek rycynowy, i rumianek ktory slozy mi do plukania wlosow i troszke je rozjasnia.
 

BlueRain

Nowicjusz
Dołączył
24 Wrzesień 2008
Posty
139
Punkty reakcji
0
dla mnie ostatnim odkryciem i numerem jeden jest Bio Oliwka do paznokci z Eveline. No rewelacja po prostu :) kosztuje nieco ponad dyszke, a skład jest extra i przy tym jak super działa :) ja lubie takie kosmetyki co nie kosztują dużo, mają dobry skład i jeszcze widać efekty. Eveline się postarał ;) wystarczy sobie poczytać inne opinie o tej oliwce, dziewczyny na innych forach mega ją zachwalają
 

papilotka55

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2020
Posty
3
Punkty reakcji
0
dla mnie aktualnie hitem jest Bio SOS dla skórek i paznokci z Eveline :D gorąco polecam!
 

Angelika22

Zbanowany
Dołączył
15 Luty 2020
Posty
14
Punkty reakcji
0
Ja z kolei Floslek lubię. Dobre, polskie, naturalne, markowe :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Qafopaa

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2020
Posty
7
Punkty reakcji
0
Najlepsze kosmetyki jakie miałam okazję testować to z całą pewnością kosmetyki naturalne. Mają niesamowity wpływ na naszą cerę i nawilżają ją głęboko_Osobiście korzystam z tego sklepu ;) Ekocibus
 

Tikkajam

Zbanowany
Dołączył
28 Listopad 2019
Posty
48
Punkty reakcji
0
Co ciekawe, to niekoniecznie cena jest tutaj najważniejsza. Nie powinna być jedynym wyznacznikiem tego, czy się na dany kosmetyk decydujemy czy nie. Bo niekoniecznie będzie to dobre. Droższe kosmetyki wcale nie są tak dużo lepsze od tych tańszych....

Szczególnie duze znaczenie ma to dla cery trądzikowej, na przyklad dla cery z trądzikiem rózowatym:

Cera taka jest delikatna i po prostu słabo reaguje na kosmetyki o złym składzie. Poczytajcie sobie o serii Acne rose, jedne z lepszych kosmetyków jakie do tej pory użytkowałam.
 

selerka

Nowicjusz
Dołączył
17 Grudzień 2017
Posty
31
Punkty reakcji
0
z tańszych na pewno mogę wam polecić pomadkę ochronną do ust oeparol, jest ekstra. Kilka złotych a nawilżenie jest bardzo długie, usta wyglądają o wiele lepiej, jak są gładkie i zadbane niż jak są suche, podrażnione
 

Fanita

Zbanowany
Dołączył
10 Październik 2016
Posty
63
Punkty reakcji
3
Do twarzy i ogolnie ciala polecam kosmetyki z bielendy seria eco nature. 99% skladnikow pochodzenia naturalnego w skladzie, super nawilzenie i odmlodzenie skóry. Uwielbiam maseczke, peeling i serum do twarzy z trawa cytrynowa zielona herbata i woda kokosowa oraz krem do rąk z figą kwiatem pomaranczy i mleczkiem waniliowym
 

Caraoka

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2017
Posty
237
Punkty reakcji
7
Ostatnio kupiłam kilka kosmetyków Solverx i moja skóra je pokochała. Mam tonik, żel i krem. Na pewno to nie koniec, bo chciałabym jeszcze kilka z nich wypróbować. Może następną zamówię sobie piankę do higieny intymnej.
 

Marcelja

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2021
Posty
8
Punkty reakcji
0
Jeśli macie do polecenia jakieś kosmetyki naturalne ale do makijażu, typu podkład, cień, puder, szminka, tusz, to z chęcia potestuję. Z tego co już udało mi się wypróbować to róż z equilibra, annabelle minerals golden fairest i szminka z lily lolo ale nie testowałam żadnego podkładu ani cieni, nie są to jakieś moje hity. Szminka fajna ale nie była zbyt trwała, puder okej ale uważam że najlepiej nadaje się do cery do mieszanej i tłustej to taka moja ocena, róż super!
 

Pyza55

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2020
Posty
40
Punkty reakcji
0
Moim faworytem są kosmetyki naturalne, zarówno polskie marki jak również azjatyckie, w szczególności koreańskie
 

huszka

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2016
Posty
58
Punkty reakcji
0
Chyba najbardziej lubię kosmetyki z Eveline. Nie są drogie, a mam kilka perełek wśród ich produktów. Na pewno mogę polecić odżywki do paznokci - mają spory wybór, choc moja ulubiona to ta diamentowa. Paznokcie szybko mi po niej rosną i są twarde, zdrowe.
 

Domik43

Nowicjusz
Dołączył
4 Wrzesień 2018
Posty
11
Punkty reakcji
0
Według mnie oczywiście kluczowe jest również znalezienie takich elementów, jak lusterka kosmetyczne które jednak pomogą skutecznie zadbać o piękny makijaż, aby zarówno pięknie wyglądać ale również świetnie się czuć. Pozdrawiam serdecznie!
 

wodazrodlana

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2017
Posty
42
Punkty reakcji
0
pachnacakraina ma super kosmetyki, osobiscie jestem zakochana w olejku busajna bo pieknie nawilza i ujedrnia skore ale tez dziala na stany zapalne czy rozstepy
 

malgorka

Nowicjusz
Dołączył
2 Maj 2023
Posty
16
Punkty reakcji
0
Świetny jest olejek Busajna i do pielęgnacji ciała i do twarzy. Mega nawilża, ujedrnia, pomaga na zmarszczki, cellulit i rozstepy
 
Do góry