Najlepsze derby

M

marco9512

Guest
Nie ma szans.
Najlepsze derby to
W ,,slangu" Katalońskim ,,Gran Derbi Europa"
W ,,slangu" Castylijskim ,,El Clasico"

Wiadomo o co chodzi :)
 

petertabak

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2007
Posty
68
Punkty reakcji
1
Polskie najlepsze derby to derby Krakowa :) A zagranicznymi nie interesuje sie w wielkim stopniu ale myśle że w Szkocji derby Glasgow :)
 

Casual14

Nowicjusz
Dołączył
3 Czerwiec 2010
Posty
17
Punkty reakcji
0
W Polsce zdecydowanie WDŚ , później derby Łodzi i na trzecim miejscu derby Rzeszowa

W Europie
Crvena Zvezda - Partizan , Panathinaikos - AEK Ateny , Ujpest - Ferencváros, Spartak - CSKA Moskwa , Levski - CSKA Sofia

W Azji

Fenerbahçe- Galatasaray

Derby Europy Real Madryt - FC Barcelona
że k**** czego ???
 
M

marco9512

Guest
Casual

Jak się nie myle Turcja jest położona w Azji ale częściowo w Europie więc jest zaliczana do kraju Europejskiego więc co ty pier**** ?

Poza tym Derby Europy to Real Madryt vs Barcelona :)
 

Casual14

Nowicjusz
Dołączył
3 Czerwiec 2010
Posty
17
Punkty reakcji
0
Casual

Jak się nie myle Turcja jest położona w Azji ale częściowo w Europie więc jest zaliczana do kraju Europejskiego więc co ty pier**** ?
Turcja państwo położone w Azji na półwyspie Azja Mniejsza


Turcja zaliczana jest do Europy przez UEFA i UE w przypadku UEFA w Europie leży też Kazachstam ,Azerbejdżan czy Gruzja więc przestać :cenzura:ić

Poza tym Derby Europy to Real Madryt vs Barcelona

Piłkarskie derby to mecz piłki nożnej dwóch drużyn z jednego miasta lub regionu

Derby Europy ?? grają dwie drużyny z jednego kraju i derby Europy , takie z tego derby jak z koziej dupy trąba .
 
M

marco9512

Guest
Proponuję ci zobaczyć mapę i liste krajów w Unii Europejskiej

Co do meczu Realu z Barcą.

Oglądasz piłkę ? Jeśli nie to nie będę ci tłumaczył bo szkoda czasu
 

Casual14

Nowicjusz
Dołączył
3 Czerwiec 2010
Posty
17
Punkty reakcji
0
Proponuję ci zobaczyć mapę i liste krajów w Unii Europejskiej

przejrzałem i nie ma tam Turcji poucz się historii i zobacz że Turcja jest w Azji ,mentalnie , historycznie , kulturowo , religijnie i geograficznie

Oglądasz piłkę ? Jeśli nie to nie będę ci tłumaczył bo szkoda czasu

oglądam ale nie zmienia to faktu że Real - Barca to derby jak z koziej dupy trąba
 
M

marco9512

Guest
Ta lepsze jakieś Spartak Moskwa ? Hahaha

Drużyny, które mają najwięcej pucharów najlepszych piłkarzy itd. Ty wiesz co się dzieje z ludźmi 3 miesiące przed meczem ? Pewnie nie. Mecz gdzie są emocje. Wszystko co najpiękniejsze w piłce. Ten mecz jest chyba najlepszym meczem po finale LM i MŚ. Żaden mecz nie elektryzuje tak ludzi jak właśnie Barca versus Real
 

Bałuciarz.

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2010
Posty
14
Punkty reakcji
0
Najlepsze derby są w Łodzi ;)
fajnie jest iść w 5 tysięcy osób na 'stadion' wroga BB)
 

riata

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2008
Posty
46
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Kraków
a po meczu do Marcina Robaka podbiegly jakies kobiety i zaczely go wyzywac, bluznic na niego, od zydow wyzywac i grozic mu smiercia. No nie mam slow, ze juz nawet kobiety kultury zachowac nie potrafia na meczach. Do tego nie wiadomo jakim cudem, ale potem te kobiety wymknely sie ochronie i wdarly sie do szatni Widzewa.

to nie były kobiety tylko naćpane gówniary uważające się za cheerleaderki, tak że nie ubliżaj kobietom porównując te latawice do nich

najlepsze derby w Polsce to Widzew - ŁKS
najbardziej przereklamowane derby to derby Krakowa, które świętą wojną są tylko z nazwy
 
M

marco9512

Guest
Kibice Wisły na Litwe pojechali z Maczetami, Nożami a nawet ... mieczami samurajskimi. Szkoda słów. Jakbyś chciał pojechać na mecz do Krakowa to nie masz szans na powrót. I takie bestie mają jeździć na mecze w LM albo LE ?
 

Munsun

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2010
Posty
232
Punkty reakcji
3
W każdym Polskim klubie są tacy 'kibice' :).
Bardzo ciekawa teoria, że nie wrócisz z Krakowa. Ilu kibiców zginęło podczas spotkań ligowych w Krakowie w tamtym sezonie ?
 
M

marco9512

Guest
Nie wiem i nie myśl, że się boję bo tak nie jest. Ludzie (wszyscy zazwyczaj, którzy nie szukają zaczepki) uważąją, że to durne. W Polsce są i nic na to nie poradzisz ale jak chcą ostawki to po co ingerować w to nie winnych ludzi ?
 

Munsun

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2010
Posty
232
Punkty reakcji
3
No właśnie.. 'nie wiesz' więc nie gadaj bzdur, że w Krakowie jest tak strasznie i strach tam jechać na mecz.

Co do twojego pytania to nie wiem i nikt prócz zainteresowanych nie wie.:) ale..

Wszędzie są tacy kibice. Byłem na meczu Aston Villi na Villa Park.. przed stadionem na główne drużce prowadzącej do stadionu jest kilka 'ołtarzyków' (tabliczka z informacją kto tam zginął i kilkadziesiąt szalików Aston 'od kibiców').. są to miejsca gdzie zginęli kibice. To, że nie mam tam burd na stadionach jest spowodowany rygorem jeśli chodzi o karanie wandali.. wprowadzone po sławnym Heysel. Ustawki nadal są i będą. Tu, tam i wszędzie.

Wiem, że jesteś człowiekiem o chorych poglądach i znam to ja dobrze twoje teksty - 'wstyd być polakiem'. Ale skończ pokazywać to na każdym kroku i wszędzie szukając jakiś wad i głupoty w Polakach. "W Polsce są i nic na to nie poradzisz.." Jest tak wszędzie. Wszędzie znajdują się idioci którzy robią ustawki albo zaczepiają niewinnych ludzi. Nie jest tak tylko w Polsce. Przypomnę ci choćby z kilku ostatnich lat-
Glasgow Rangers - Zenit St. Petersburg 2008 Finał UEFA. Catania - Palermo, 2007.
Masowo zadymy są w , Argentynie i Grecji. Powiem ci, że Anglia, Szkocja, Włochy też nie wypadają gorzej od Polaków. Tak jest wszędzie i zawsze będzie więc nie ma o czym rozmawiać.

Żadne tutaj posty świata i ultrasów nie nawrócą.
 
M

marco9512

Guest
Z tego co widzę to huligani są więksi od Polaków jedynie w Anglii i w Szkocji. Zobacz Holandię. Znakomity doping ale ja nic nie słyszałem o jakiś tragediach. Włochy moim zdaniem się ,,ustatkowały". W Rosji nie ma co mówić bo to chory naród co wie każdy. Argentyna czu Urugwaj to kraje gdzie takie zadymy to nic nowego. Są to głównie bitwy takie jak np. przez narkotyki itd. Kibice Wisły jadą na mecz z maczetami i mieczami a to już nie normalne. Głównie w ustawkach chodzi o klepanie rękami a jak ktoś już pójdzie krok dlaej to bejsbole ale maczety ? Np. W Hiszpanii nie ma żadnych zadym a jak są to są to kibice drużyn, których nie mogą pokazać nic na boisku to kibice pokazują to poza nim. Kiedyś na mecze jeździło 150 tyś i nic się nie działo wielkiego.
 

riata

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2008
Posty
46
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Kraków
Nie wiem i nie myśl, że się boję bo tak nie jest. Ludzie (wszyscy zazwyczaj, którzy nie szukają zaczepki) uważąją, że to durne. W Polsce są i nic na to nie poradzisz ale jak chcą ostawki to po co ingerować w to nie winnych ludzi ?

możesz rozwinąć ostatnie zdanie ?
 
Do góry