Najlepsze derby

M

marco9512

Guest
możesz rozwinąć ostatnie zdanie ?
Chodzi o to, że ustawki są między bojówkami. Jeśli chcą się zabijać to niech to robią ci, którzy mają w tym interes a nie ludzi, którzy idą od tego szerokim łukiem. Kiedyś kibic Crakowi wracał do domu i dostał cios nożem od kibica Wisły. Skoro był taki hojrak to niech idzie na ustawke się tam zabijać z innymi ale po co nie winnych ludzi ?
 
C

compton_style

Guest
W Polsce żadne inne derby nie mogą się równać z krakowskimi. Kto choć raz był na meczu to to potwierdzi, nawet koleś z Football Factory przyznał, że krakowskie derby były najlepszymi jakie widział. Staram się być na każdych, tych przynajmniej na Cracovii. Chciałbym też zobaczyć raz w życiu chociaż derby Mediolanu, dowiedziałem się ostatnio, że takie biuro podróży MegaTravel organizuje wyjazdy większych grup, na mecze zagranicznych gigantów. Może kiedyś mi się uda zobaczyć AC Milan vs Inter na żywo.
 

erm2

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2010
Posty
15
Punkty reakcji
0
KRAKOWSKI DERBY TS WISŁA KRAKÓW vs KS CRACOVIA KRAKÓW
za granicą
REAL MADRYT vs FC BARCELONA
 

moskwiak1

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
Prawda taka że żeby powiedzieć o najlepszych derbach trzeba je przeżyć "na żywo" bo większość z was wpisuje prze różne derby ze świata a widziało je co najwyżej w tv. Dla mnie osobiście derby Rzeszowa to coś jedynego i wyjątkowego bo czuje przywiązanie do jednego z lokalnych klubów i przeżywam je za każdym razem bardzo mocno. Byłem na wielu innych derbach od Krakowa po Londyn i mimo pięknych emocjonujących meczów piłki na najwyższym poziomie a nie w II lidze pszenno buraczanej (derby Rzeszowa), super atmosfery na trybunach traktowałem to jako coś niewiele lepszego od zwykłego meczu a to dlatego że nie czułem przywiązania do tych klubów nie budziły we mnie tych emocji co klub z rodzinnego miasta.
 

bolusek1

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2011
Posty
7
Punkty reakcji
0
Dla mnie derby Celtic-Rangers ten klimat, z Polskich Ruch-Górnik lub Widzew-ŁKS.
Co do Derbów Krakowa... Są Bardzo niehonorowi, co to za sztuka zadźgać kogoś za szalik Wisły lub Cracovii :/ Jedynie Hutnik walczy na gołe pieści :]
 

Cyr4x

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2010
Posty
638
Punkty reakcji
20
Najlepsze derby? Takie, po których nikt w Krakowie nie kończy zakosowany.
 

slavo87

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2011
Posty
111
Punkty reakcji
1
Piłkarsko najlepsze derby to na pewno Barcelona-real. Jeśli chodzi o doping kibiców to wciąż sie zastanawiam...
 

elvadero

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2012
Posty
90
Punkty reakcji
1
Miasto
Kraina Gejzerów
Miałem okazję jako fan Rangersów i Kogutów być na Wyspach (kilkakrotnie) na derbowych spotkaniach moich zespołów - Rangersów z Celtami i Kogutów z Gunnersami.
Coś pięknego!!!! Nie obraźcie się, ale atmosfera na tych spotkaniach była o niebo lepsza niż na Gran Derbi chociażby.
 

JrGunner

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2012
Posty
20
Punkty reakcji
0
Wiek
101
Arsenal vs. Tottenham

A co to było wczoraj! :eek:h: oglądałam w pubie, a gardło boli mnie do dziś, tak samo jak po wyjazdach na mecze Lecha. Coś cudownego. AFC :klaniasie:
 

hylo-for99

spolegliwy
Dołączył
10 Październik 2007
Posty
675
Punkty reakcji
16
Miasto
Polska Południowa
Odświeżę staroć :)

dla mnie najlepsze derby to oczywiście Real - Barcelona

petertabak napisał:
Polskie najlepsze derby to derby Krakowa [...]
zgadzam się ...

Mimo iż jestem ze śląska, uważam że derby Krakowa budzą największe emocje
 
Do góry