Najlepsza lokata

kiniuska

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2012
Posty
15
Punkty reakcji
0
Ja mam pytanko do specjalistówą o Nową Lokate w Skoku, myslicie ze warto i ze jest to bezpieczne?
 
M

miśko90

Guest
LOkata ciekawa przy czym jeśli miałbym wybierać z tych akurat w skoku wołomin to chyba ta na 3 lub 6 miesiecy jest lepsza. Ale to wyłącznie moja subiektywna opinia.
 

kiniuska

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2012
Posty
15
Punkty reakcji
0
Wiesz..zastanawiam sie ewentualnie nad tą na 3 miesiące bo nawet jesli miałabym ja zerwac to wypłacą mi 70% odsetek od kapitału-nie trace wszystkiego a to roznie bywa.
 

kiniuska

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2012
Posty
15
Punkty reakcji
0
Założyłam lokate na 16 tyś zł w tym skoku na okres 6 miesięcy. Zastanawiałam sie czy nie wykupić większej ilości udziałów to oprocentowanie byłoby jeszzce wyzsze niz 7,5% ale na razie pozostałem przy jednym udziale. Za pół roku i zobaczymy co z tego wyjdzie.
 

tokarcz

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Skorzystałam z oferty http://www.grandcapital.pl/ i mogę w pełni polecić. Jest to pewna inwestycja.
 

FestBaba

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2010
Posty
76
Punkty reakcji
0
najlepsze lokaty mają małe banki i tam należy szukać ofert.

wielkie banki nie dają nawet zarobić na inflację, więc tam trzymanie pieniędzy to de facto strata.
 
P

Piotr Janicki

Guest
Jak już robson wspomniał rynek lokat bankowych jest bardzo dynamiczny. Pytanie otwierające temat zadane w 2009r. ma się nijak do dzisiejszych ofert. Dlatego proponuję korzystać z renomowanych porównywarek lokat (moja propozycja to Wybierarka), których bazy są aktualizowane codziennie.

Nawiązując do zapytania z 2009r. aktualnie, jak pokazuje nam Wybierarka, najlepszą lokatą na kwotę 1.000 PLN w okresie na 1 rok jest mLokata Negocjowana mBanku z oprocentowaniem 6,5%. To daje nam zysk w kwocie 52,65zł już po odliczeniu podatku.
 

markef1

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2013
Posty
2
Punkty reakcji
0
Banki wymyślają najróżniejsze nazwy które mają przyciągnąć uwagę. Każdy ma jakiś pogląd na inwestowanie swoich pieniędzy, ale czy inwestowanie w IKE to dobry pomysł? przy tak niestabilnej gospodarce europejskiej pewniejsze są lokaty krótkoterminowe ponieważ dają większą kontrolę nad kapitałem. Regularnie występują w różnych bankach promocyjne oferty najlepszych lokat najwyżej oprocentowanych. Ja regularnie zaglądam na www.twojeoszczędności.pl i tam przedstawiają linki do najlepszych ofert lokat i pożyczek w danej chwili. IKE owszem, ale dopiero jak się ma za dużo pieniędzy i nie wiadomo co z nimi robić na dłuższą metę.
 
P

profipro

Guest
Gwarantowany czy nie? Sprawdzamy depozyty
Jedną z największych zalet bankowych depozytów jest bezpieczeństwo. System gwarantowania depozytów chroni klientów banków przed skutkami upadłości instytucji, której powierzyli swoje oszczędności. Jednak nie wszystkie produkty sprzedawane przez banki pod szyldem „oszczędności” dają taki sam poziom ochrony.

[background=rgb(247, 246, 240)]Produkty oszczędnościowe oferowane przez banki to nie tylko konta oszczędnościowe i lokaty terminowe. Od wielu lat instytucje bankowe sprzedają także lokaty strukturyzowane, polisolokaty i inne hybrydy, czyli pakiety łączące w sobie cechy kilku typów finansowych usług. Warto być świadomym, że [/background]poziom bezpieczeństwa tych produktów jest zróżnicowany[background=rgb(247, 246, 240)]. Dotyczy to zarówno gwarancji zwrotu wpłaconego kapitału (niektóre produkty mogą przynieść straty), ale również gwarancji otrzymania z powrotem oszczędności w przypadku upadłości instytucji finansowej...[/background]
 
B

bajderman

Guest
Mając środki można fajnie zainwestować, wystarczy wejść w JARTOM, ale tutaj mowa o milionach złotych.
Największy potencjał budzą nieruchomości. Lokata to w zasadzie zerowe zyski...
 

Przemasboss

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2010
Posty
181
Punkty reakcji
2
Dziś bardziej opłacają się konta oszczędnościowe niż lokaty. Niektóre banki mają korzystne oferty i trzeba trochę poszukać.
 
I

Infiner

Guest
Najlepsza lokata obecnie? W przypadku dużych funduszy najbardziej opłacalna jest inwestycja w nieruchomości. Postawiłbym na branżę turystyczną. Coraz więcej osób planuje wakacje. Pomorskie rozwija się w szybkim tempie ale działeczki są tam stosunkowo tanie na dzień dzisiejszy ( jakiś czas temu się orientowałem...).
Na stronie: http://inwestujewpomorskim.com.pl/ - można się zorientować mniej więcej w cenach mieszkań.
Pozdrawiam.
 
Do góry