Najbrzydsze miasto.

elbazyl

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2008
Posty
105
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Z nicości
Sanok Ropczyce i Dębica ;d


Przecież z tego co pamiętam to akurat Sanok jest przepieknie połozony...może troche zaniedbany, ale wiem że tam się duzo zmieniło od czasu kiedy byłem w nim ostatni raz. Widzę, że ta sonda jest poprostu sporem ludzi o miasta w których mieszkają. dla mnie na Podkarpaciu najpiekniejsze są:
Przemyśl (i to nie z tego powodu, że tam kiedyś mieszkałem, chociaż czas zatrzymał sie tam wraz z upadkiem cesarstwa Austro-Węgierskiego, obecne władze chcą chociaż po części przywrócić świetność najstarszemu miastu w regionie!!!, ma klimat poprzez architektoniczne style wielowiekowe mieszanie się kultur i ścisłe kontakty przez wieki ze Lwowem i Krakowem)
Sanok
Sandomierz
Ustrzyki
ewentualnie jarosław (chociaż jest malutki, zakorkowany i śmierdzący od spalin...;/ to włodarze zaczęli dbać o miasto...tylko jedno prosze...zlikwidujcie ten wstrętny dworzec w centrum bo to wrzód na tyłku tego miasta)

Natomiast nie podobają mi się na Podkarpaciu:
Rzeszów (wielki betonowy, wszystko budowane na siłę i ten straszny budynek komitetu w centrum wraz z pomnikiem...chociaż starówka się ładnie odbudowuje...oby tak dalej)

Stalowa Wola (brxydka, szara, z wielką hutą)
Tarnobrzeg (chociaż mienia się i te zmiany idą w odpowiednim kierunku - z racji wyukształcenia byłem w machowie i dla mnie nie jest dobrym pomysłem z kopalni siarki zrobić zalew)
Dębica (bardzo zaniedbana...tam czas zatrzymał sie w latach 80tych chyba)
Krosno (miasto o wielkim potencjale turystycznym, pięknie położone w Bieszczadach, tylko strasznie zaniedbane)

ja skończyłem a teraz mało obiektywni mnie zjedzą...
 

dama_kier

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2009
Posty
7
Punkty reakcji
0
Miasto
Niemcy-Stalowa Wola
Najbrzydsze miast to Rzeszow ,ciasnota w centrum ,brak parkingow !! a te szalety przy dworcu zenada !!! zenada !! to Polska C poprostu wstyd mi bylo pokazac znajomemu nasza stolice wojewodztwa uwierzcie mi :(
Pochodze ze Stalowej Woli miasto jak miasto dla mnie duzo przestrzeni ,ma swoje wady i zalety ,a co do huty to jest na obrzezach miasta i praktycznie nikomu nie przeszkadza .
 

Roksana133

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2009
Posty
37
Punkty reakcji
0
Miasto
Dębica
ej ej ja jestem z Dębicy!!! <foch>

a ile lat temu w Dębicy beliście? He? Bo teraz dużo się zmienilo! Dużo koncertów,nowy rynek,dowieźli new zabytki,zrobili nowe osiedle,zbudowali sklep,jest tesco i wiele wiele innych! Prosze przyjechać to się pzrekonacie i Dębica się Piękna zrobiła.!!!! Wiecie ile się zmieniło? przejdźcie się na jednostke wojskową to zobaczycie! Rynek też się zmienił,ul.Witosa,Kościuszki się zmieniło hmm co tam jeszcze? No poprostu bardzo dużo!!! I pzrestańcie mówić że dębica jest brzydka bo tak już nie jest bo nie ma już dziurawych chodników! A dla mnie najbrzydsze miasto to Rzeszów!!!!!! Okropne miasto dość zaniedbane,okropnie wygląda,niemiła atmosfera.
 

zbychu2

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2009
Posty
144
Punkty reakcji
5
ej ej ja jestem z Dębicy!!! <foch>

a ile lat temu w Dębicy beliście? He? Bo teraz dużo się zmienilo! Dużo koncertów,nowy rynek,dowieźli new zabytki,zrobili nowe osiedle,zbudowali sklep,jest tesco i wiele wiele innych! Prosze przyjechać to się pzrekonacie i Dębica się Piękna zrobiła.!!!! Wiecie ile się zmieniło? przejdźcie się na jednostke wojskową to zobaczycie! Rynek też się zmienił,ul.Witosa,Kościuszki się zmieniło hmm co tam jeszcze? No poprostu bardzo dużo!!! I pzrestańcie mówić że dębica jest brzydka bo tak już nie jest bo nie ma już dziurawych chodników! A dla mnie najbrzydsze miasto to Rzeszów!!!!!! Okropne miasto dość zaniedbane,okropnie wygląda,niemiła atmosfera.
Kościuszki? hmm dalej dziurawa, o chodnikaach na tej ulicy nie wspomne, chodzę ze szkoły i do szkoły prawie codziennie znaczy chodziłem :p tymi chodnikami i to jest po prostu koszmar, położyliby jakąś kostke brukową, to by może było ;)
 

Roksana133

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2009
Posty
37
Punkty reakcji
0
Miasto
Dębica
nie powidziałam że nie ma ani jednej dziury !! Tylko że jest ich mniej! Niedawno ropotali i prostowali i troche pomoglo xD Ale Wolicki hmm dużo zrobil i mam nadzieje że jescze więcej tego będzie bo pasowalo by trosze ten mostt...naprawić bo co z tego że go ciągle malują jak i tak jest popaćkany i caly w rdzy.
 

MaxBurn

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2009
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Lezajsk/Phoenix
Jak dla mnie Rzeszow to piekne miasto ,np. Ryneczek na ktorym mozna spotkac zajefajne dziewczyny i mnostwo sklepow. Nie jest źle ,Tak naprawde najgorszym miastem na podkarpaciu jest ...Nowa Sarzyna .Jezeli ktos tam kiedykolwiek bedzie to zrozumie.... :papa:
 

elbazyl

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2008
Posty
105
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Z nicości
ej ej ja jestem z Dębicy!!! <foch>

a ile lat temu w Dębicy beliście? He? Bo teraz dużo się zmienilo! Dużo koncertów,nowy rynek,dowieźli new zabytki,zrobili nowe osiedle,zbudowali sklep,jest tesco i wiele wiele innych! Prosze przyjechać to się pzrekonacie i Dębica się Piękna zrobiła.!!!! Wiecie ile się zmieniło? przejdźcie się na jednostke wojskową to zobaczycie! Rynek też się zmienił,ul.Witosa,Kościuszki się zmieniło hmm co tam jeszcze? No poprostu bardzo dużo!!! I pzrestańcie mówić że dębica jest brzydka bo tak już nie jest bo nie ma już dziurawych chodników! A dla mnie najbrzydsze miasto to Rzeszów!!!!!! Okropne miasto dość zaniedbane,okropnie wygląda,niemiła atmosfera.


hehehe nie denerwuj się ja w Dębicy byłem z 5 lat temu:D W tedy to miasto było w fatalnym stanie:D. Skoro mówisz, że się aż tak zmieniła to pewnie odwiedzę ją w najbliższym czasie
 

Roksana133

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2009
Posty
37
Punkty reakcji
0
Miasto
Dębica
To ją odwiedź bo na zakończenie wakacji są planowane jakieś koncerty ;) Ostatniu chyba z tydzień temu bylo Video i ktoś jeszcze.
 

zbychu2

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2009
Posty
144
Punkty reakcji
5
To ją odwiedź bo na zakończenie wakacji są planowane jakieś koncerty ;) Ostatniu chyba z tydzień temu bylo Video i ktoś jeszcze.
Te koncerty top troche lipne, głosniki sa ustawione na wprost mojego domu, nie da się spać, zakłócają mi ciszę nocną :p A jak testują głośniki, to tylko hip-hop i co drugioe słowo to ku.wa, spier..laj, wypie..alaj i tak w kółko...
 

Janiula

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2009
Posty
20
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Dębica
hey ja też jestem z Dębicy i napisze jedno że Dębica to jeden syf!!! Rzeszów i Przemyśl sa najładniejsze! w Dębicy i co z tego że jest galeria czy chodniki zrobili jak i tak nie ma gdzie wyjść popołudniu. Nie ma żadnego paku z prawdziwego zdarzenia! i piszcie sobie co chciecie jaka to piękna Dębica jest ale i tak sami dobze wiecie ze to dziura i za:cenzura:e!
 

*czarna_owca*

Nowicjusz
Dołączył
30 Marzec 2008
Posty
163
Punkty reakcji
1
Wiek
29
Jak dla mnie Rzeszow to piekne miasto ,np. Ryneczek na ktorym mozna spotkac zajefajne dziewczyny i mnostwo sklepow. Nie jest źle ,Tak naprawde najgorszym miastem na podkarpaciu jest ...Nowa Sarzyna .Jezeli ktos tam kiedykolwiek bedzie to zrozumie.... :papa:
Nowa Sarzyna, dla mnie tam ani ona ładna ani brzydka, ot takie przeciętne małe miasteczko. A zresztą tutaj i tak pewnie nikt się nie zgodzi z Tobą, bo chyba nawet nie wie za bardzo o jej istnieniu :p.
 

pawlooo84

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2009
Posty
11
Punkty reakcji
0
Miasto
Mielec
Dla mnie najbrzydszym Miastem To Dębica i Stalowa Wola . Bez urazy dla mieszkańców tych miast.
 

OBUDOWA

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2009
Posty
44
Punkty reakcji
1
Wiek
29
Miasto
Rudnik nad Sanem
Sarzyna nie jest taka mała. Te miasto jest jakieś szare, bez życia. Zadowolony jestem z tego, że jest tam zakład chemiczny. Brakuje dobrego planu zagospodarowania przestrzennego. Burmistrz powinien pomyśleć nad zmienieniem wizerunku miasta (pod nacisk na jeden kierunek).
 

*czarna_owca*

Nowicjusz
Dołączył
30 Marzec 2008
Posty
163
Punkty reakcji
1
Wiek
29
Sarzyna nie jest taka mała. Te miasto jest jakieś szare, bez życia. Zadowolony jestem z tego, że jest tam zakład chemiczny. Brakuje dobrego planu zagospodarowania przestrzennego. Burmistrz powinien pomyśleć nad zmienieniem wizerunku miasta (pod nacisk na jeden kierunek).
Dawniej wydawało mi się, że jest 'bardziej' szara. No może trochę masz rację, ale nie uznała bym ją zaraz za najbrzydsze miasto Podkarpacia. ;)
 
Do góry