Najbrzydsze miasto.

*czarna_owca*

Nowicjusz
Dołączył
30 Marzec 2008
Posty
163
Punkty reakcji
1
Wiek
29
Owszem, dosyć przyjemny. Z tego co przejazdem mogę zauważyć ;). Ale to nie od tego temat, tylko o najbrzydszych miastach, wiec chyba nie potrzebnie spamować. :)
 

madzia_lenka

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2009
Posty
5
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Najbrzydszymi miastami dla mnie są Stalowa Wola i Rzeszów.
I mam ten niefart mieszkać w jednym z nich. :/
 

umc91

Nowicjusz
Dołączył
14 Marzec 2010
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Rzeszów
pilzno i dębica ... bardzo brzydkie i brudne miasta ... Rzeszów jest OK.
 

MaDzieJka

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2005
Posty
14
Punkty reakcji
0
Miasto
rzeszów
Rzeszów może nie jest szczególnie atrakcyjny, np dla turystów, ale bardzo zadbany i to sie liczy! Za to Przemyśl i Jarosław to miasta zabytkowe i należy to docenić, nawet jeśli kamienice są ładne tylko od fasad, a podwórza to ruina ;P

Malarstwo, fotorealizm, zapraszam: http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=7521737
 

Michalek204

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2009
Posty
31
Punkty reakcji
1
Miasto
Krosno
Który powiedział Krosno?
Urodziłem się tam i jestem tam.
Więc radzę nie wymieniać Krosna.:D
Maćkowice.(taka mała niepopularna miejscowosć)
 

Rap3r

Nowicjusz
Dołączył
28 Styczeń 2011
Posty
5
Punkty reakcji
0
Rzeszów jest najbrzydszy ... wogule 0 zieleni ... no może trochę w parkach ... najładniejszym to chyba Przemyśl z miast.
 

haima

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2010
Posty
361
Punkty reakcji
1
Miasto
Kraków
Jarosław i Dębica (ktoś mówił, że w mieście najważniejsi są ludzie - niestety również w tej kategorii Dębica nie wypada najlepiej).

A co wy macie z tym Przemyślem, miasto jest piękne! Chyba że w ciągu roku diametralnie się tam zmieniło, bo właśnie od tego czasu tam nie byłam :p
 

maxwellek

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Rzeszów może nie jest szczególnie atrakcyjny, np dla turystów, ale bardzo zadbany i to sie liczy! Za to Przemyśl i Jarosław to miasta zabytkowe i należy to docenić, nawet jeśli kamienice są ładne tylko od fasad, a podwórza to ruina ;P

Malarstwo, fotorealizm, zapraszam: http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=7521737

Zgadzam sie Rzeszów nie jest szczególnie atrakcyjny....a jesli chodzi o zdbanie to zawdziecza to jedynie temu, że stał sie pożal się boże stolica podkarpacia i ma odpowiedzialne władze. Co do Przemyśla to sądze, że jest jednym z najładniejszych miast podkarpackich...

Najbardziej śmieszą mnie ludzie którzy wymienili P-śl jako najbrzydsze miasto hehe. Sądze, że do takiej oceny mogli sie jedynie przychylić rzeszowiacy i jaroslawiaki...wiadomo z jakich powodów:) Oni to mają poczucie humoru hehe.
 

topiciel

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2011
Posty
22
Punkty reakcji
3
Najbrzydszym miastem jest Przemyśl, budynki do renowacji, brudno, nie ma tam nic ciekawego, o zabytki też trzeba dbać. Najładniejszym miastem jest Rzeszów, ale jak ktoś woli mieszkać w ziemiance niż w mieszkaniu to jego decyzja.
 

malaru

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2011
Posty
217
Punkty reakcji
4
Miasto
Tarnobrzeg
Sanok jest jakiś taki... mało sympatyczny.
byłam tam krótko ale miasto zaniedbane.

jest tam co zwiedzać? gdzie pójść? gdzie się zabawić?
 

M4riu5z

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
W SAnoku masz skansen to jest troche co pozwiedzać reszta nie wiem nie byłem.
 

Pietro199022

Nowicjusz
Dołączył
26 Sierpień 2012
Posty
77
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Lublin
Zapraszam do Lublina, najlepiej na dworzec pks i okolice. Tuż pod zamkiem mamy stary dworzec, targowisko z gaciami i jedzeniem rodem z azji, co wytwarza brud, smród i kulturalnych zuli proszących o poratowanie:angry:

Nokia 6070 -> SE s313 -> LG GT540 -> HTC EVO 3D (2.3.4)
 

pieszczoch21

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2012
Posty
5
Punkty reakcji
0
Dębica, Rzeszów, Mielec... wiadomo czerwone miasta, jak można to porównywać z Przemyślem, Łańcutem, Krosnem czy Jarosławiem. Taka jest obecnie polityka naszych władz, że pieniądze się pakuje do największych miast a małe miejscowości dostają ochłapy, to jak mają czynić inwestycje czy coś wyremontować? W Przemyślu nic nie ma? To za przeproszeniem tylko jakiś debil może coś takiego stwierdzić. Ale przynajmniej coś się dzieje w porównaniu do Ukrainy, Lwów jest strasznie zaniedbany a szkoda, bo moim zdaniem to jedno z najpiękniejszych miast na świecie, a napewno najpiękniejsze w naszym regionie
 
Do góry