Najbardziej nielubiana/znienawidzone subkultura.

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
Kiedyś pod moimi postami stało
ja nie komunist ja nie diemokrat
ja NS skinhead White Power sołdat
To kim ja mogę być ?
A co do tego :"ale jeden naziolek w ciemnej uliczce płacze ze strachu jak pomacham paluszkiem" to chyba obracasz się wśród gimnazjalistów. Zazdroszczę. Te szczenięce lata.
 

emilysweet

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2007
Posty
48
Punkty reakcji
0
Miasto
LA
Kiedyś pod moimi postami stało
ja nie komunist ja nie diemokrat
ja NS skinhead White Power sołdat
To kim ja mogę być ?
A co do tego :"ale jeden naziolek w ciemnej uliczce płacze ze strachu jak pomacham paluszkiem" to chyba obracasz się wśród gimnazjalistów. Zazdroszczę. Te szczenięce lata.
oj przeliczylbys sie :)
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
To może tam gdzie Ty mieszkasz. Ja jestem z Białegostoku i nie zauważyłem łysych silnych w grupie. W grupie to atakuje Antifa
i inne lewactwo. I to przynajmniej przy 5:1. A i to wynik niepewny.

oj przeliczylbys sie :)
Może byś rozwinęła.
 

Barton

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2007
Posty
1 428
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Białystok :] Fajne laski tam macie :D

Osobiście nie przepadam za kibicami, ale cóż, oni pewnie komputerowców też nie lubią. (musiałem coś napisać do offtopa :))
 

Rasputina

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2007
Posty
24
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Santa Monica Cemetery
No najwidoczniej, ale jeżeli wyglądasz według schematu skina 88/14 to miałbyś do mojego miasta bilet w jedną stronę, zapewniam, czułbyś się pewnie tylko w grupie 6 łysych przyjaciół.

a antifa i inne... lewactwo walczy o to, czego ty i tobie podobni nigdy nie zrozumiecie :)
 

Berserker

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2007
Posty
127
Punkty reakcji
0
Miasto
Valhalla
No najwidoczniej, ale jeżeli wyglądasz według schematu skina 88/14 to miałbyś do mojego miasta bilet w jedną stronę, zapewniam, czułbyś się pewnie tylko w grupie 6 łysych przyjaciół.

To pewnie z powodu odwagi samotnie działających lewaków. <_<

a antifa i inne... lewactwo walczy o to, czego ty i tobie podobni nigdy nie zrozumiecie :)

A to święta prawda. Nigdy nie zrozumiem o co wam idzie :lol:
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
Antifa to syf i nikt mnie nie przekona. Jak nie wierzysz to przeczytaj sobie o akcji na powązkach w 2005. Kogo pobili.
Faszyzm w Polsce? - Cmentarzu Powązkowskim 11.11.2005 - lewackie bojówki faszystowskie Antifa zaatakowały członków Stowarzyszenia na rzecz Tradycji i Kultury "Niklot" i Stowarzyszenia Patriotycznego "Szaniec"

Dnia 11.11.2005 grupa członków Stowarzyszeń "Niklot" i "Szaniec" jak również nie zrzeszone osoby zainteresowane udały się na warszawski cmentarz Powązki Wojskowe celem zapalenia zniczy na grobach.
W trakcie zapalania zniczy na grobach 15-osobowa grupa /w tym kilka kobiet/ została zaatakowana przez około 25 osobową bojówkę uzbrojoną w kije i butelki. Grupa atakująca z okrzykiem "Antifa" rzucała również znicze zabrane z grobów.

Tomasz Szczepański: -Zostałem zaatakowany przez 3 napastników, z których jeden uderzył mnie butelką w głowę, szkło rozbiło się tnąc i oszałamiając mnie, a inny powalił kopniakami i ciosami drewnianej pałki. Upadłem słysząc jak jeden z bojówkarzy woła do innych, że powinni już się wycofać bo czas się kończy. Byliśmy zaskoczeni - nie spodziewaliśmy się napadu na cmentarzu. W wyniku tej akcji 3 osobom z grupy członków i sympatyków Stowarzyszeń Niklot” i „Szaniec” udzielono pomocy w szpitalu. Jednym z pobitych był niepełnosprawny z widocznym, także dla napastników niedowładem ręki.

Policja która szybko zjawiła się na miejscu zdarzenia nie zastała już sprawców, którzy zręcznie ewakuowali się. Polityczny podtekst tego zajścia jest oczywisty – "Antifa" jest bojówką środowisk lewackich. Grupy: „Radykalna Akcja Antyfaszystowska z Białegostoku” i „Antifa” z Łodzi, jak same informują w internecie: http://www.decentrum.most.org.pl/raaf/raafx.htm jako jedyne prezentują opcję bojową ruchu”.
Środowiska lewackie nienawidzą wszelkich przejawów patriotyzmu polskiego stąd też akt oddania hołdu bohaterom narodowym w dniu Święta Niepodległości musi ich oburzać, jako widoczny "przejaw faszyzmu".

Istotniejszy jest jednak fakt, że zdarzenie miało miejsce na cmentarzu, szczególnym cmentarzu jakim są Powązki Wojskowe w Warszawie, gdzie spoczywają powstańcy z okresu zaborów, Powstańcy Warszawscy, Bohaterowie - obrońcy Ojczyzny z czasów II wojny światowej oraz inni zasłużeni.
Zasadniczo wszelkie cmentarze w naszej kulturze są szanowane jako miejsca pamięci i nie odbywają się tam żadne rozróby, z jakimkolwiek tłem.
Bojówkarze "Antify" pokazali, że istnieje w naszym kraju margines dla którego cmentarz nie jest miejscem świętym, a upamiętnienie bohaterów narodowych - czymś oczywistym.
Ciekawe czy w tej sprawie służby naszego Państwa na progu nowego politycznego etapu, okażą się skuteczne?

Tomasz Szczepański
http://www.aferyprawa.com/index2.php?p=tek...ycie&id=797
A sławna sprawa Macieja D. po której policja zaatakowała Redwatch.

Lewica jak po raz kolejny strzeliła sobie samobója. Histeria, ktora wybucha po ataku na Macieja D. przeszla wszelka miare. Krzyczano o bojówkach nazistowskich na ulicach, o klimacie przyzwolenia dla rasizmu i przemocy. Nie znano miary dla pokazania szlachetności "ofiary" i bestialstwa "oprawcy". Pierwszy: ideowy, niezlomny przesladowany. Na przeciw niego: odrazający egzekutor czerpiacy inspiracje z list proskrypcyjnych redwatch'u. Tymczasem, po blizszym zbadaniu sprawy staje sie coraz bardziej prawdopodobne, ze rzekomy atak rasistowski był zwykłymi porachunkami znajacych sie obwiesiów, jakich wiele w srodowisku kiboli, dresiarzy i blokersów.

Sprawca napadu zatrzymany w czwartek przez policję, kierował się motywem osobistym - poinformował komendant główny policji Marek Bieńkowski. Zatrzymany zaatakował Macieja D. z zemsty za pobicie. Prawdopodobnie nie wiedzial ani o jego przekonaniach politycznych, ani o liscie redwatch.

24-letni Marek B. wyjaśniał, że chciał się zemścić za to, iż we wrześniu 2005 r. pobito go po jednym z koncertów (grał w zespole muzycznym Awantura). Wśród osób bijących - według niego - miał być Maciej D.

Atak na Macieja D. nie miał związku z działalnością organizacji "Krew i Honor" i stroną redwatch. Informacja ta, jak sie okazuje, zostala wyssana z palca i miala jedynie udramatyzowac gromy ciskane przez opozocje.

Marek i Maciej znali się z widzenia. Po wrześniowej bójce Marek postanowił śledzić Marka. Do napadu doszło jednak zupełnie przypadkowo - natknął się w sklepie spożywczym. Nóż - jak twierdzi - nosił przy sobie - wyjaśnił Bieńkowski.

Komendant podkreślił też, że zatrzymanie Marka B. to efekt ciężkiej pracy grupy funkcjonariuszy z Komendy Stołecznej Policji (jeszcze w piątek Bieńkowski wręczy im za to nagrody). Przesłuchali dziesiątki świadków, przejrzano zapis z kamer przemysłowych. Kilkadziesiąt metrów od miejsca napadu znaleziono nóż, prawdopodobne narzędzie przestępstwa. Na podstawie zgromadzonego materiału sporządzono portret pamięciowy sprawcy - wymieniał szef policji.

Podczas konferencji na telebimie wyświetlono też fragmenty krytycznych wypowiedzi polityków opozycji dotyczących reakcji rządu na napad na Macieja D. - Izabeli Jarugi-Nowackiej (SLD), która skierowała do szefa MSWiA Ludwika Dorna zapytanie poselskie w tej sprawie; wicemarszałka Sejmu Wojciecha Olejniczaka (SLD) i lidera PO Jana Rokity. Jaruga-Nowacka stwierdziła wówczas m.in., że "od czasu objęcia władzy przez Prawo i Sprawiedliwość, w Polsce zapanowała atmosfera przyzwolenia na łamanie praw człowieka, na przejawy agresji, użycie siły, stwarzanie zagrożenia dla życia". Pokazano też artykuły z "Trybuny" i "Gazety Wyborczej".

Takie wypowiedzi ujawniają swój właściwy charakter; z jednej strony groteskowo-komiczny, z drugiej strony groźny. Bo ujawniający natężenie konfliktu politycznego, natężenie wręcz niechęci czy nienawiści politycznej do obozu rządzącego, które zwalnia od obowiązku skłaniania głowy pod jarzmo rozumu i przyzwoitości - powiedział wicepremier i szef MSWiA Ludwik Dorn, odnosząc się do krytyki opozycji. .
Uzupełnienia i sprostowania:
Oświadczenie Macieja D.
Maciej D. 05.08.2006 09:58
Oświadczenie Macieja D. odnoszące się do dzisiejszej konferencji prasowej szefa MSWiA Ludwika Dorna, na temat napadu na jego osobę

Oświadczam, że nigdy nie pobiłem Marka B.
Znam go, jednak nie chciałem mieć z nim nic wspólnego, jako że Marek B. niejednokrotnie demonstrował swoją postawą, zachowaniem, wypowiedziami na różnych forach internetowych poglądy rasistowskie, którym jestem przeciwny. Charakter napadu na mnie bardzo wyraźnie unaocznia fakt, wykrzykiwania przez napastników w trakcie napadu słów: "Ty lewacka k..."
Nie zgadzam się z wypowiedziami, że napad na mnie nie był związany ze stroną Redwatch, mam poważne podejrzenia, ze to Marek B. jest zamieszany w przekazywanie moich danych osobowych, jak i również wielu innych osób, znajdujących się na tej stronie, co miało na celu narażenie mnie i te osoby na niebezpieczeństwo ze strony osób o poglądach faszystowskich, rasistowskich.

Dodatkowo kolejny raz chciałbym podkreślić, ze nie należę do żadnej organizacji, nie jestem tez anarchistą, jak mylnie określają mnie osoby publiczne , a także media.

Maciej D.
http://www.pl.indymedia.org/pl/2006/08/22409.shtml
Antifa to syf gorszy niż SA.
A 88 nie jestem, 14 co i oweszem, nawet 83. Ale czy Ty wiesz co to znaczy ?
 

Rasputina

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2007
Posty
24
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Santa Monica Cemetery
ale co mnie obchodzi co to znaczy? nie interesuje mnie temat łysych nacjonalistów.

to STRASZNIE DRAMATYCZNE co zrobiła antifa.
tylko dlaczego prawie codziennie robi to samo MW i inne ugrupowania?
jakim prawem RedWatch prowadzi chorą witrynę ze zdjęciami działaczy lewicowych i zupełnie niewinnych ludzi [jak np. uczniowie LO którzy sprzątnęli żydowski cmentarz]?

wy możecie walczyć siłą o swoje ideały, ale antifa już nie?
booże, o tyle można was zapytać i na nic nie uzyskam rzeczowej odpowiedzi.
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
ale co mnie obchodzi co to znaczy? nie interesuje mnie temat łysych nacjonalistów.

to STRASZNIE DRAMATYCZNE co zrobiła antifa.
tylko dlaczego prawie codziennie robi to samo MW i inne ugrupowania?
jakim prawem RedWatch prowadzi chorą witrynę ze zdjęciami działaczy lewicowych i zupełnie niewinnych ludzi [jak np. uczniowie LO którzy sprzątnęli żydowski cmentarz]?

wy możecie walczyć siłą o swoje ideały, ale antifa już nie?
booże, o tyle można was zapytać i na nic nie uzyskam rzeczowej odpowiedzi.
Redwatch nie było pierwsze najpierw powstał Searchlight czyli internetowe listy faszystów. Nie powiedzieli Ci koledzy ?
 

Rasputina

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2007
Posty
24
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Santa Monica Cemetery
ale ty chyba nie umiesz odróżniać dobra od zła, Searchlight nie nawoływał do agresji, nie podawał danych tak prywatnych jak adres.
a RedWatch?
BALBLABLA ZDRAJCY BIAŁEJ RASY, ZAPAMIĘTAJCIE ICH TWARZE BLABLALBA.
przecież to patologia
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
A tu masz odpowiedź moja droga na tę samą sytuację o Antifie prosto z Forum Żydów Polskich : "Robert nie przejmuj się lewacy też nas nienawidzą,za Golan, Jerozolimę, za 67 no i za to że Arafat nie cacy i jeszcze za parę rzeczy."
http://fzp.jconserv.net/viewtopic.php?t=38...c&start=165
A jak wejdziesz i spojrzysz na avatar to poznasz, kto jest Robertem. Jakie te pitbulle są podobne. Więc powiem Ci, że Żydzi mają
tę całą lewacką bandę w :cenzura:e, bo nie intereseje ich bandytyzm ubrany w ideologię.
A co do nie agresji. Kto pobił młotkiem Irvinga, kto oblał kwasem staruszka Faurissona. Pewnie MW ?
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
nie interesuje mnie zdanie poszczególnych osób na całą sytuację.
zresztą Antifa nie walczy tylko o żydów.
Antifa to daltoniścii. Nie mogli zostać kibolami, bo jak tu bronić barw.

A tu jeszcze ciś ciekawego.

Bez jaj... sam byłem kilka razy na podobnych spędach (noce kryształowe, pierwszy dzień wiosny będący przypadkowo także Międzynarodowym Dniem Walki z rasizmem, bo to chyba jakaś rocznica, jakieś Sharpesville), to nie uwierzę, że zwolennicy tolerancji przyszli uzbrojeni tylko w kwiatki...
Zresztą ten bidny martwy kot, który pofrunął nad demonstrantami, też w imię tolerancji został tam przywleczony?
Poza tym - starczy poczytać:

Cytat:

"(...)
Część przemawiających (liberalne feministki, Zieloni itp.) oczekiwała od władz miasta, że zdelegalizują marsz ONRu. Jednak duża część manifestantów (anarchiści i Antifa) wzywała do zablokowania marszu faszystów bez oglądania się na władze. O godz. 16.00 oficjalnie rozwiązano manifestację, wzywając za razem do nierozchodzenia się i "godnego" przywitania faszystów. Policja utworzyła dodatkowe kordony wokół Antify. Rozpoczęło sie legitymowanie zamaskowanych uczestników akcji oraz próby zastraszania - "zdejmuj kominiarkę albo na dołek".
(...)
Przez jeden z ogródków piwnych przeszło "tornado Antifa" tratujące faszystów, którzy myśląc że są bezpieczni (prawie cała Antifa była w tym momencie przetrzymywana przez policję) popijali piwo. W ruch poszyły pięści, krzesła i kufle, faszyści salwowali sie szybką ucieczką zostawiając kolegów na ziemi..."



Jeśli już, to tzw. marsze tolerancji też są robione dla zadymy. Ustawki, tak jak miedzy kibicami. Wszystko.

http://www.bandyci.org/phorum/read.php?5,340715,340779
To ostatnie zdanie podsumowuje wszystko. Antifo zdejmij kominiarkę. A jak chcą być macho proponuję meczyk z C-18.
 

Wojownik1988

Syn grzesznych ciał
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 853
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
Mazury
ale ty chyba nie umiesz odróżniać dobra od zła, Searchlight nie nawoływał do agresji, nie podawał danych tak prywatnych jak adres.
a RedWatch?
BALBLABLA ZDRAJCY BIAŁEJ RASY, ZAPAMIĘTAJCIE ICH TWARZE BLABLALBA.
przecież to patologia

Po pierwsze nie popieraj lewaków, ja tesz nigdy nie zrozumiem o co im chodzi. Komunizm to totalitarna utopia, a ludzie tacy jak Stalin czy Lenin, Che Guevera byli komunistycznymi zbrodniarzami, zbyt wielu ludzi zginęło przez tych :cenzura:i, a pozatym, dlaczego od razu czepiasz się skinheadów ? Mylisz ich z drechami, wcale nie prawda, że skin jest sinly tylko w grupie, dla prawdziwego skina liczy się honor, oczywiście jest pełno powalonych pseudoskinów, atakujących wszystko co się da, ale są tesz skini na poziomie, czy Outremer, albo Berserker bluzgali kiedyś ciebie, albo punków ? Nie widziałem takich bluzgów w ich postach, dlatego wkurza mnie takie gadanie, mam paru znajomych skinów i nie atakują metali (a ja jestem metalem), no bo i po co ? Już prędzej zaatakują punków. Zgadzam się z tym że trzeba walczyć z komuchami, nie jestem faszystą ani za bardzo nacjonalistą (ale do tego to już mi bliżej), mam szacunek do ojczyzny, jeste przeciw komunie, ale tesz przeciw anarchii.
Najbardziej uniwersalny jest Liberalizm.
 

Lady_Punk

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
236
Punkty reakcji
0
dla mnie ludzie słuchający np. techno to idjoci...żeby zaimponować dziewczyną takie technoburaki warjują na szosach maluchami [hahaha] śmiesznie się ubierają w obcisłe ciuchy i noszą mokasyny...masakra
a dziewczyny? jekby mogły nie nosiłyby majtek! po co wogóle się ubierać...wystawaiją swoje klejnoty żeby poczuć się sexy i zostać doceniona w łóżku przez jakiegoś głąba...z tym mi się kojaży subkultura technoz:cenzura:** o ile mozna to nazwać sublulturą a nie sektą!

zdaję sobie jednak z tego sprawę że nie wszyscy tacy są...niektórzy po prostu nie jednoczą się z tą plastikową muzyką.
 
Do góry