Najbardziej nielubiana/znienawidzone subkultura.

XGEEX

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Do Mefisto777.Wiadomość z ostatniej chwili-metale się nie tną.
 

rycerzziola

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2009
Posty
39
Punkty reakcji
0
Dlamnie punki jak sama nazwa wskazuje ''smieci'' chodza po ulicach zebrają na wino czy jakis inny dynks ludzi poządnych zaczepiają wyglądają jak menele i te fruzury zal:/
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Może i zaczepiają, ale nie widziałem, żeby kogoś okradali czy atakowali bandą dla pieniędzy na wino. Także nie widzę powodu, aby ich stawiać niżej.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Do Mefisto777.Wiadomość z ostatniej chwili-metale się nie tną.
odpowiadasz na post napisany 2 lata temu górniku

Nigdy nie lubię mówić "Jestem metalem". Co do udowadniania rzeczy, dyskutuję tylko na nurtujące mnie tematy i to tylko z osobami, które wg mnie potrafią coś na ten temat powiedzieć.

Co do "Jestem wy:cenzura:isty bo jestem metalem" - Jestem wy:cenzura:isty bo jestem sobą, egoistyczne, narcystyczne ale jakże budujące.
a ja od dzisiaj nie jestem metalem bo mam torbe reeboka :D
no ale już bez żartów.
egoizm jest ok, a to czy jestem metalem czy nie nie jest ważne, ważne że mi dobrze z tym jaki jestem. Zresztą określanie się metalem ma wadę, jako człowiek dumny i mający się za lepszego od wielu innych ludzi drażliwy bywam na punkcie porównywania mnie z hołotą, a obecnie dużo dziczy określa się metalami. I nie mówię tu o numetalach i takich, nie o nich mi chodzi, choć Ci co mnie znają mogliby tak pomyśleć.
 

yaiez

Yggdrasil
Dołączył
11 Listopad 2008
Posty
614
Punkty reakcji
4
Wiek
34
Miasto
Tam gdzie wiatr
Trafiłeś w sedno, dlatego nie lubię nazywać się metalem. Chodzi tu też o oryginalność, nie proszę się o przynależność do jakiejś subkultury, nie chce się wiązać z jej przekonaniami, bo mam swoje.
 

segador

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2009
Posty
72
Punkty reakcji
2
Hmmm...dziwny temat...taki...tolerancyjny...?
Pewnie bez zastanowienia odpowiedziałbym skinheadzi gdyby nie to,ze poznałem kilku(tylko to byli squatersi i określali siebie jako patriotów,antyrasistów).
Jeżeli chodzi o radykalnych skinheadów,narodowców z np. nopu (chociaż nie wiem czy mozna nazwać to subkulturą)To takich nienawidzę.Kiedyś rozmawiałem ze znajomą psycholożką,która powiedziała,że są to ludzie bez ambicji,puści i znajdujący w takich grupach schronienie,szacunek(przynajmniej ci,ktorzy się u niej leczyli).
W glowie dzwięczy mi jeszcze fragment utworu zespołu bunkier (...)"Puste idee mają żywe trupy,nic nie warci ludzie zbierają się w grupy,psują opinie niezrównoważeni,krótko mówiąc-są po:cenzura:ani"
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Squatersi? A nie SHARP-i, tudzież SHARP-owcy? Wiesz co to squatting? Bo mi się to jakoś z patriotyzmem wyklucza.
 

segador

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2009
Posty
72
Punkty reakcji
2
hem zdaje mi się,ze jako jacobs half-mod powinieneś wiedzieć lepiej niż ja sam co?
No widzisz mi też squatting się wyklucza z patriotyzmem,no ale oni na pewno nie mają pojecia czym jest rash,sharp...
To są tak naprawde oiowcy,ktorzy przedstawiają sie jako skinheadzi,a jezeli przedstawiają się tak,a nie inaczej to nazywam ich tak jak oni sami siebie nazywają.Tak jak napisałem wyżej,gdyby byli radykalnymi tró skinheadami to raczej bym się z nimi nie dogadał...
Ps:Ciesze się,ze wiesz co to jest squatting,squat i wiesz kto takowe zasiedla
 

yaiez

Yggdrasil
Dołączył
11 Listopad 2008
Posty
614
Punkty reakcji
4
Wiek
34
Miasto
Tam gdzie wiatr
Zawsze jednak np. tacy SHARP'i będą łączeni z tymi fanatycznymi, nopowcami itp. Dla mnie ogólnie to zbyt rozbieżne grupy by je wspólną nazwą określać, ale cóż - utarło się.
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
segador, a co tutaj ranga ma do rzeczy? Po prostu mi się jakoś skinhead patriota wykluczył z ideą squattingu. Zwłaszcza jeśli o ten patriotyzm chodzi.
 

babyy

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Wiek
28
nie wiem kto jest nielubiany ale lubiani sa skejci:D:D:D a tak serio to chyba punki:)
 
P

Październik

Guest
ja z każdym mogę pogadać, czy śmieciarz, czy chodzi w garniaku, nie posiadam zdolności eliminacji, czy segregowania ludzi na podstawie wyglądu :D
 

thorN89

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2009
Posty
87
Punkty reakcji
1
Emo metale punky ludzie którzy kolczyki mają wszędzie, kolesie którzy nosza długie włosy, ćpuny, dziwią się że mówi się o nich brudasy a sami mają włosy do pasa chodza w glanach i czarnych ubraniach przy 40 stopniowym upale.

najkulturaniej napiszę ' nie lubię ich' .
 

FL8

Black Dynamite!
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
2 469
Punkty reakcji
8
Wiek
33
Mają się tak, że koleś widać nie wie za dużo o danej subkluturze, ale ją nienawidzi, bo...i nie ma argumentów, więc mówi standard, że ćpuny, brudasy, glany w lato itp. Bo tyle wie.
 

iLyN

Nowicjusz
Dołączył
22 Kwiecień 2009
Posty
124
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Bydgoszcz
Też bym się dziwił takiej nielogiczności.

Ja nie lubię dresów, bo co drugie słowo przeklinają, mają krótkie włosy (fuj), chodzą w ciuchach adidasa, słuchają nieambitnej muzyki, są agresywni, ograniczeni intelektualnie w porównaniu do innych ludzi i wiele, wiele innych..

Rzuciłem pierwszymi lepszymi stereotypami a i tak mam nieodparte wrażenie, że lepiej uzasadniłem swoją niechęć niż Ty swoimi wypocinami :)
 

yaiez

Yggdrasil
Dołączył
11 Listopad 2008
Posty
614
Punkty reakcji
4
Wiek
34
Miasto
Tam gdzie wiatr
No bo w takich ciuchach człowiek się poci, jak się poci to śmierdzi a metale się przecież nie myją, no bo jak to tak? Logika bezbłędna, krzywdząca może i też ale jakże wygodna dla tego małego światka, jaki niektórzy sobie w swoich mniej lub bardziej łysych główkach ułożyli.
 

przecajo

ja tetryk
Dołączył
22 Kwiecień 2009
Posty
3 329
Punkty reakcji
91
Wiek
65
Miasto
wielkamałopolska
Niezwykle interesujące są Wasze spostrzeżenia :D ja jako małomiasteczkowiec nie mam zbyt wielu okazji obserwacji tych wszystkich subkultur :papa:
Wiem jedno opakowania nie ma się co bać niebezpieczna może być zawartość. Co natomiast znajduje się w środku niejednokrotnie i sam zainteresowany nie wie.
Dla mnie najbardziej niebezpieczną sub tworzą politycy którzy żyją całkowicie wyizolowani i gotowi do największych podłości dla dobra swojej grupy.
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Mają się tak, że koleś widać nie wie za dużo o danej subkluturze, ale ją nienawidzi, bo...i nie ma argumentów, więc mówi standard, że ćpuny, brudasy, glany w lato itp. Bo tyle wie.


nie, że nie wie. To jest kolejny smark który niewłaściwą osobę nazwał brudas, dostał wpi*rdol a teraz dowartościowuje się na forum, bo tutaj nic nie możemy mu zrobić. I udaje wielkiego kozaka.
 

yaiez

Yggdrasil
Dołączył
11 Listopad 2008
Posty
614
Punkty reakcji
4
Wiek
34
Miasto
Tam gdzie wiatr
To wszystko opiera się o niedocenianie metali jako maminsynków, którzy nie potrafią walczyć o swój honor. Taki jest teraz stereotyp, również przez gimnazja i to daje pewien element zaskoczenia ;x
 
Do góry