Najbardziej nielubiana/znienawidzone subkultura.

pablu_dza80

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2009
Posty
33
Punkty reakcji
0
chyba nie mam takiej - nie lubię tylko głupich i złych ludzi - a takich można znaleźć wszędzie , niezależnie od subkultury, tak samo odwrotnie - w każdej subkulturze można znaleźć dobrych i mądrych ludzi,
nie szata zdobi człowieka
 

zgiel

Nowicjusz
Dołączył
22 Styczeń 2010
Posty
57
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
mielec
Dla mnie metal ale nawet nie wiem czemu moze miedzy innymi bo nie mam ani 1 mp3 z ich muza. Emo ich to wogule nie czaje.
 

Matiucha

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2009
Posty
23
Punkty reakcji
0
Zgiel, już po twoim podpisie z userbarami można domyślić się, że nie słuchasz metalu ani nic takiego. Mówisz, że nie masz na kompie żadnej piosenki, z "ich muzą", skąd wiesz, czego ONI słuchają? Jeżeli nie wiesz, metal nie jest muzyką, która opiera się na darciu mordy. Nieświadomie, możesz mieć jakieś piosenki, które będzie można zaliczyć do metalu. Skąd to wiem? Sam nie dawno myślałem (no półtora roku temu xd), że metal i ciężkie brzmienia połączone z darciem mordy nie są dla mnie. Nawet nie wiesz jak się zdziwiłem, gdy dowiedziałem się, że całkiem lubiany przeze mnie Linkin Park, to... metal. Co prawda nie dokładnie metal, przed tym słowem stał jakiś przedrostek (którego niestety teraz nie pamiętam). Co chcę powiedzieć? Utwór metalowy, nie jest równy utworowi metalowemu.

Co do topicu. Każda subkultura, ma jakąś z którą by się żarła. Przykładowo, mój kolega, któremu najbliżej do drecha, widząc metala (których w naszym wąskim gronie nazywami Korniasami/Kornasami) nazwał go pieszczotliwie oblechem. Co tu dużo mówić. Nie ma porozumienia między subkultarami, nigdy nie było i nigdy nie będzie, choćby nie wiem co się działo. Może na świecie są wyjątki, ale prawdopodobnie są to przypadki patologiczne.
 

zgiel

Nowicjusz
Dołączył
22 Styczeń 2010
Posty
57
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
mielec
Matiucha zgadza sie i przygro mi bo wiem kto to jest metal mam takiego kuzynka. a co do linkin park to zaraz se nute sciagne...
 
R

Reuben

Guest
emusy mondziolusy :lol: i dresy.
ale w sumie niechaj sobie egzystuja...przynajmniej jest sie z czego posmiac :p kazdy czlowiek niech se wolny bedzie...blessior!
 

Alex241

Fantasy.
Dołączył
10 Lipiec 2009
Posty
585
Punkty reakcji
16
Miasto
Piła
Najbardziej nie lubię Emo o_O
Ci ludzie wg mnie są jacyś dziwni... Jeszcze te stroje, i okaleczanie się...
 

senz

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2010
Posty
13
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
Madryt
Emo. Głupota jakich dużo. Samookaleczenie, ubiór, nastawienie do życia. Nie rozumiem takich ludzi.
 

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
Dres-poniewaz to bez mozg nastawiony na agresje
Kibol- poniewaz to jeszcze glubsza odmiana dresa nastawiona na agresje
Techno-poniewaz na tle zelowanych kenow i lalek kibol blyszczy wysokim IQ
pseudo....-poniewaz ludzie podszywajacy sie za jakas subkulture sa tragiczni.
 
M

Mushkin

Guest
Dres-poniewaz to bez mozg nastawiony na agresje
Kibol- poniewaz to jeszcze glubsza odmiana dresa nastawiona na agresje
Techno-poniewaz na tle zelowanych kenow i lalek kibol blyszczy wysokim IQ
pseudo....-poniewaz ludzie podszywajacy sie za jakas subkulture sa tragiczni.

Popieram... a najwięcej pseudo jest właśnie emo..

Do tego dodać Pokemony
 

piec22

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2008
Posty
56
Punkty reakcji
0
Ten topic istnieje tylko po to by obrażać innych za poglądy czy zainteresowania? Odróżnijmy obrażanie od krytyki... Przykro mi Lestat że masz do czynienia z "glubsza odmiana dresa nastawiona na agresje". nie pozdrawiam.

Ogólnie? Najprawdopodobniej najmniej tolerowani wśród społeczeństwa obecnie to ludzie słuchający cięższej muzyki oraz kultywujących tradycji tej muzyki ;-) poprzez ubiór np. Dlatego subkultury wiążące -> Skinów, Punków, Metali etc. Oraz z drugiej strony muzyki zmuszającej do NIEMYŚLENIA ;-) oraz pochodnych stąd -> Dresiarze, laleczki techno, emo czyli wszystko co teraz 'modne'...

Z mojej perspektywy za poglądy: Punk
Z mojej perspektywy za ogólną reprezentacje siebie: Emo, Dres, 'era techno'
 

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
Przepraszam, ze ustawilem kibola az tak nisko w jakies hirarchi subkultur, ale coz. Nizej sie nie dalo :D Za to kibicow sportowych stawiam tak wysoko, ze o nich tu nie wspominam, poniewaz piszemy o nielubianych subkulturach, grupach spolecznych ;)
 

błyskawica

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2009
Posty
36
Punkty reakcji
0
A przcież każda subkultura jest jakąś kulturą, więc po co te sprzeczki...
 

piec22

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2008
Posty
56
Punkty reakcji
0
O to niema co się sprzeczać, teoretyzując. Jesteś w subkulturze A, o której ktoś wypowiada się nie tyle krytycznie (bo wszystko można skrytykować, ale przedstawiając argumenty i robiąc to odpowiednio - nie ma rzeczy idealnych) co po prostu obraźliwie, de fakto nie stawiając konkretnych argumentów. Jakbyś się czuł gdy ktoś obraża Twoje ideologie, czyli samego Ciebie głęboko mając wbite w głowę jakiś stereotyp? Z tej strony mogę odbić piłkę i powiedzieć kto stosuje takie argumenty, sam równa się do tego poziomu - bez mózgu i głupku. Ale bynajmniej w moim mniemaniu należy rozmawiać na wyższym poziomie. Stąd nie pozwolę obrażać siebie, i innych którzy należą do tej subkultury co ja. I nie piszcie teraz, że to wszystko przez to, bo jest paru pajaców którzy 'psują dobrą markę' i wyrabiają opinię innym. Owszem tak jest, ale jeśli sam jesteś na tyle inteligentny społecznie to wiesz, że stereotyp to jedna z gorszych rzeczy jeśli chodzi o ocenę człowieka. Przytaczając przykład Polaka, mam prawo mówić do Ciebie -> Złodzieju, pijaku, debilu i nierobie?
 

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
Przykro mi, ze Polak Ci sie kojarzy z pijakiem, zlodziejem, nierobem i debilem. Znam wiele osob z roznych panstw zachodu i wschodu ii zaden tak o nas nie mysli, wiec tym bardziej mi przykro.

Poza tym po co argumenty? Czy mam pokazywac foty, co potrafi kibol zrobic z czlowiekiem, rodiowozem, przystankiem? A moze mam szukac wywiadow z prezesami stowarzyszen kibicow reprezentujacych rozne kluby, ktorzy wypowiadali sie na temat kiboli. Np. kiboli Legi, ktorzy swojemu klubowi na Litwie zalatwili wylot z Europejskich pucharow na rok :D Wiec sorry, ale nie chce mi sie wdawac w rozmowe, szkoda mi czasu na udawadniaie czegos co jest bardziej oczywiste od Twojego obrazu Polaka.
 

piec22

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2008
Posty
56
Punkty reakcji
0
Przykro mi, ze Polak Ci sie kojarzy z pijakiem, zlodziejem, nierobem i debilem. Znam wiele osob z roznych panstw zachodu i wschodu ii zaden tak o nas nie mysli, wiec tym bardziej mi przykro.

Poza tym po co argumenty? Czy mam pokazywac foty, co potrafi kibol zrobic z czlowiekiem, rodiowozem, przystankiem? A moze mam szukac wywiadow z prezesami stowarzyszen kibicow reprezentujacych rozne kluby, ktorzy wypowiadali sie na temat kiboli. Np. kiboli Legi, ktorzy swojemu klubowi na Litwie zalatwili wylot z Europejskich pucharow na rok :D Wiec sorry, ale nie chce mi sie wdawac w rozmowe, szkoda mi czasu na udawadniaie czegos co jest bardziej oczywiste od Twojego obrazu Polaka.


Przykro mi że Tobie kibol kojarzy Ci się tylko z rozwalaniem radiowozów i przystanków :) Odróżnijmy dresa od kibola... Szanujący sie Kibol nie będzie rozwalał przystanków, czy wybijał szyb w autobusach... Bo -> Całą energie skupi na głośnym dopingu, na przygotowaniu oprawy etc. To że dreso-pajac ubierze zamiast firmowej bluzy Hemp-gru czy innego prosto bluzę klubu sportowego to od razu znaczy, że jest on kibolem? Błąd! Jest wciąż tym samym dresem! Różnica taka że działa pod przykrywką 'kibol'.

Spójrz prosze na KIBOLI Lecha Poznań (kontr-argument na 'prezesów stowarzyszeń, oraz rozbijanie przystanków') -> Akcja mikołajkowa "Niebiesko-Biały mikołaj" -> Ogromna liczba paczek świątecznych dla dzieci chorych, oraz przebywających w placówkach takich jak "Dom dziecka"
"Pamięć powstania Wielkopolskiego" -> Nie muszę chyba tłumaczyć?
"Przez życie z Wiarą Lecha" -> Obecnie w realizacji, sfinansowanie kamizelek odblaskowych dla dzieci w wieku przedszkolnym.

Proszę, i Ci sami ludzie nazywani są "glubsza odmiana dresa nastawiona na agresje".

Nie twierdzę że Polak to pijak, złodziej etc. Po prostu posłużyłem sie równie niesmacznym ogólnie przyjętym stereotypem wśród Polaków, tak jak i kibiców.
 

marek70

Stały bywalec
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
1 268
Punkty reakcji
155
Wiek
53
Miasto
Białystok
Kibol- poniewaz to jeszcze glubsza odmiana dresa nastawiona na agresje
Kolego nie ma takiej subkultury.to słówko stworzyła pewna zakłamana gazeta w latach 90 .Wcześniej komuniści walcząc z nami nazywali nas szalikowcami
Obecnie kibice dzielą się na wiele podgrup.Kiedyś było bardziej uniwersalnie.Wiem co mówię,bo przeszedłem wszystkie szczeble tego rzemiosła

Przepraszam, ze ustawilem kibola az tak nisko w jakies hirarchi subkultur, ale coz. Nizej sie nie dalo :D
nie gniewam się lecz nie pisz o sprawach o których nie masz pojęcia

Za to kibicow sportowych stawiam tak wysoko
tych od popcornu? czy może małyszofanów{wymierający gatunek}

Przykro mi, ze Polak Ci sie kojarzy z pijakiem, zlodziejem, nierobem i debilem. Znam wiele osob z roznych panstw zachodu i wschodu ii zaden tak o nas nie mysli, wiec tym bardziej mi przykro.
przykro to jest jak krowa do studni nasra ,wtedy to jest dopiero przykro
Tobie zaś kibic kojarzy się z wszystkim co najgorsze .Diagnoza jest prosta łykasz za dużo propagandy
Jeden przykład z własnego podwórka.Zatrzymano u nas ostatnio 4 mężczyzn w aucie za kradzież paliwa na stacji.W bagażniku mieli kominiarki, siekiery
Jeden z nich był czołową postacią w społeczności kibiców.I co ? 3 dni lokalna gazeta oraz dodatek do ogólnopolskiej rozpisywały się o kibolach-bandytach przy okazji zwykłej kradzieży paliwa.Czy złodziej przyłapany na kradzieży i mający w kieszeni agzemplarz gazety x będzie opisany jako-"czytelnik gazety x został złapany na gorącym uczynku"
Kiedyś byliśmy solą w oku komunistów teraz nie bez wzajemności nas nie lubią wiadome media i lewacki element
Poza tym po co argumenty? Czy mam pokazywac foty, co potrafi kibol zrobic z czlowiekiem, rodiowozem, przystankiem? A moze mam szukac wywiadow z prezesami stowarzyszen kibicow reprezentujacych rozne kluby, ktorzy wypowiadali sie na temat kiboli. Np. kiboli Legi, ktorzy swojemu klubowi na Litwie zalatwili wylot z Europejskich pucharow na rok
Ty masz w oczach migawki i foty a ja wiem i widziałem co może zrobić milicjant.Ty karm się wywiadami a cala kibicowska Polska i tak pomoże wylecieć
Legii i na 5 lat z pucharów jak będzie trzeba

Jeśli chodzi o nielubiane subkultury to antifa banda dzieciaków i tego typu inni "obrońcy uciśnionych"
 
Do góry