Najbardziej nielubiana/znienawidzone subkultura.

Camoomile

Nowicjusz
Dołączył
18 Październik 2008
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Śląsk.
Ja tam nic do nikogo nie mam.
Ale nie trawię `emo` ani ludzi którzy za wszelką cenę starają się do nich upodobnić.

A różowych plastikowych laleczek które pałętają się po mojej szkole już w ogóle.
Takim barbie tylko jedno w głowie.
Ubrania, Makijaż, Chłopcy i znęcanie się nad innymi którzy jak to one twierdzą są gorsi od nich.

A ja nie mam nic do Brudasów ;P
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Ja tam nic do nikogo nie mam.
Ale nie trawię `emo` ani ludzi którzy za wszelką cenę starają się do nich upodobnić.

A różowych plastikowych laleczek które pałętają się po mojej szkole już w ogóle.
Takim barbie tylko jedno w głowie.
Ubrania, Makijaż, Chłopcy i znęcanie się nad innymi którzy jak to one twierdzą są gorsi od nich.

A ja nie mam nic do Brudasów ;P

Ciekawe czy wiesz, że słowo Brudas jest uważane na tym forum za obraźliwe... <_<
 

elskadig

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2007
Posty
249
Punkty reakcji
1
Nie naleze do zadnej subkultury. Jednak mam wrazenie ze z roku na rok jest coraz mniej osob ktore manifestuja swoja przynaleznosc do danej subkultury.
NIE LUBIE
Idiotow - subkultura bardzo popularna w ostatnim czase.
Nie lubie "Czrnuchow" i innych gosci w dlugich wlosach ala kelly family.
Mocherow idacych na 6 rano do kosciola.
 

Wojownik1988

Syn grzesznych ciał
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 853
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
Mazury
A ja nie mam nic do Brudasów ;P

Skoro tak, to dlaczego używasz określenia brudas ? Pewnie chodzi ci o metali ? Skoro nic do nas nie masz, to nie używaj tego obraźliwego określenia.

NIE LUBIE
Idiotow - subkultura bardzo popularna w ostatnim czase.

W porządku też ich nie lubię i z tego, co widzę jest ich coraz więcej.

Mocherow idacych na 6 rano do kosciola.

Słusznie - też nie lubię moherów, ale mnie raczej bardziej śmieszą, niż wkurzają.

Nie lubie brudasow i innych gosci w dlugich wlosach ala kelly family.

I tu jest pies pogrzebany. Piszesz, że nie lubisz idiotów, a tym zdaniem udowodniłeś, że powinieneś nie lubić samego siebie.
To jakie ktoś ma włosy i jak się nosi, oraz jakiej muzyki słucha nie świadczy w żadnym stopniu o jego higienie.
Ja np. mam długie włosy, nazywam siebie metalowcem i na takiego też wyglądam.
Może dla ciebie to zabrzmi dziwnie, ale nie przeszkadza mi to codziennie się myć i mieć zawsze czyste i rozczesane włosy bez kołtunów, smalcu i łupieżu.
Z kolei wiesz ile razy widziałem ludzi bardzo krótko ściętych, w dresach, od których śmierdziało jakby się nie myli przez co najmniej tydzień ?

Nietolerancyjny patafian i IDIOTA kierujący się głupimi stereotypami !
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Nie naleze do zadnej subkultury. Jednak mam wrazenie ze z roku na rok jest coraz mniej osob ktore manifestuja swoja przynaleznosc do danej subkultury.
NIE LUBIE
Idiotow - subkultura bardzo popularna w ostatnim czase.
Nie lubie brudasow i innych gosci w dlugich wlosach ala kelly family.
Mocherow idacych na 6 rano do kosciola.

IDIOTO (który sam siebie nie lubisz) słowo brudas w znaczeniu metale no i punki itp. jest tutaj traktowane jako obraźliwe. Tak możesz się zwracać do swoich kolegów spod bloku czy innych swoich "ziomali". Poszedł raport, zapewne Vard uzna go i wręczy to na co zasłużyłeś.
Po za tym to co napisałeś mija się bardzo z pytaniem w pierwszym poście tego tematu, co daje drugi argument, abyś dostał ostrzeżenie.
Co ci przeszkadza w długości włosów u mężczyzn ? Pewnie to że są na ogół inteligentniejsi od ciebie i nie piszą pierdół na forach kierując się stereotypami <_<
Naucz się być tolerancyjnym dla innych (którzy nie wchodzą ci w drogę), czytania ze zrozumieniem i wtedy wróć tutaj.

Edit: Przejrzałem twoje posty- to nie jest pierwszy raz kiedy nazywasz metali itd. brudasami i kiedy zwraca ci się na to uwagę (np. tutaj ), więc przydałby się ban.
 

darkwarrior

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2008
Posty
422
Punkty reakcji
2
Nie naleze do zadnej subkultury. Jednak mam wrazenie ze z roku na rok jest coraz mniej osob ktore manifestuja swoja przynaleznosc do danej subkultury.
NIE LUBIE
Idiotow - subkultura bardzo popularna w ostatnim czase.
Nie lubie brudasow i innych gosci w dlugich wlosach ala kelly family.
Mocherow idacych na 6 rano do kosciola.
a ja nie lubię ciebie cioto,a jeśli chodzi o gł. temat to nie lubie techno pajacyków w butach pumy ferrari i żeliku na włoskach. a ostatnio zrobiła się moda na jeżdżenie po emo, ale to raczej jest taka moda niz szczera nienawiść ;)
 

elskadig

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2007
Posty
249
Punkty reakcji
1
Zaczalem pisac to bede kontynuowal. Nikogo nie obrazilem w tym temacie i na tym forum. Nie mam najmniejszej ochoty licytowac sie z wam, dlaczego brzydzi mnie subkultiura metalowa i zwyczaje z nia zwiazane.
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Zaczalem pisac to bede kontynuowal. Nikogo nie obrazilem w tym temacie i na tym forum. Nie mam najmniejszej ochoty licytowac sie z wam, dlaczego brzydzi mnie subkultiura metalowa i zwyczaje z nia zwiazane.

ha a jednak to stwierdziłeś na podstawie stereotypu :D -tak pół serio.
A na serio: jak piszesz, że będziesz kontynuował to kontynuuj, czekamy na argumenty.
I nie piernicz że nikogo nie obraziłeś bo ponad miesiąc temu w temacie Skini, uświadomiliśmy cie że brudas jest uważany tutaj jako słowo obraźliwe.
 

Wojownik1988

Syn grzesznych ciał
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 853
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
Mazury
brudas jest uważany tutaj jako słowo obraźliwe.

Mało tego - nie tylko tutaj, ale wszędzie jest obraźliwe. I dziwne, że elskadig o tym nie wiedział wcześniej.
Dziwne, że on twierdzi, że nikogo nie obraził. A jednak sugeruje, że jeśli ktoś ma długie włosy, to musi znaczyć, że się nie myje.
Do prawdy prymitywne myślenie i naiwne.
Nie wiem, czy elskadig wie (no bo skoro nie wie, że brudas to obraźliwe słowo), to zaczynam mieć wątpliwości, czy on w ogóle wie, co to znaczy brudas.
Dla głupków: to człowiek, który nie dba o higienę, jest brudny (jak sama nazwa wskazuje) i śmierdzi.
Więc nie wiem, na jakiej podstawie twierdzi, że każdy koleś z długimi włosami to brudas.
To chyba jeden z tych, którym można tłumaczyć, a od nich się to odbija, jak od ściany. Nawet gdyby tłumaczyć, że 2 + 2 = 4, ktoś taki gdyby się uparł, że jest inaczej, to nie trafiały by do niego najprostsze argumenty.
Po prostu beton i tyle.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Zaczalem pisac to bede kontynuowal. Nikogo nie obrazilem w tym temacie i na tym forum. Nie mam najmniejszej ochoty licytowac sie z wam, dlaczego brzydzi mnie subkultiura metalowa i zwyczaje z nia zwiazane.
obraziłeś mnie. i pare innych osób. ale przyjemność przydzielenia Ci % przypadła mi
 

mo4x

Nowicjusz
Dołączył
1 Czerwiec 2008
Posty
29
Punkty reakcji
0
Dla mnie ci w dredach i pancury to brudasy no i hippisi. Metale brudasy? Tak na nich mówią chyba tylko wyżelowane pedały w dresach.
 
G

Go To Klop

Guest
Zwykły szary chłop
Nie lubi:
-Dresów
-HH
-Nazi
Nie Toleruje:
-EMO
-Metali
Toleruje:
-Techno(młotów)
Lubi:
-Moherki :p
 

kunegunda00

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2008
Posty
14
Punkty reakcji
0
Miasto
z wnętrza ziemi
zdecydowanie dresiarzy, jakoś już się przyjęło, że wszędzie szukają zaczepki, rzucają się za nic ;/. Gdyby ich zachowanie nie było takie, a słuchali by tylko Hip - Hopu nie miałabym nic do nich... ;/
 

LittleJacob

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2008
Posty
4
Punkty reakcji
0
IMHO dresiarze i emo. Pierwsi wiadomo, nikt nie lubi stracić telefonu lub dostać w zęby, a emo... sam do nich nic nie mam, ponieważ tolerancyjny chłopak jestem. Aczkolwiek zauważyłem że chłopcy z grzywką zasłaniającą 3/4 twarzy są wyjątkowo źle odbierani w moich okolicach. Emo girls mają trochę łatwiej bo czasem bywają obiektami westchnień ^^ I mimo tony makijażu czasem bywają całkiem ładne ;)
 

fk16

Nowicjusz
Dołączył
28 Sierpień 2005
Posty
2
Punkty reakcji
0
PUNKÓW ,LEWAKÓW ,ANARCHISTÓW, DRESÓW,RASTAMANÓW ,EMO,SKATE.O CZYMS ZAPOMNIAŁAM??
 

dLn

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2008
Posty
213
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Szczecin
Zidiociali dresiarze, których jedynym zajęciem jest szukanie zaczepki ;)

Poza tym zakochani w sobie - narcyzi.
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
ja nie lubie brudów czyli metali punkow i tym podobnych dziwadel ;] aha no i oczywiscie EMO =/

sam k*rwa jesteś brudas, znalazł się :cenzura:y dresiarz czy technołom... Powiedz metalowi w oczy bedąc sam na sam, a nie z kolegami spod bloku, może przejdzie ci nazywanie innych brudasami...
 
Do góry