Najbardziej Niebezpieczna Subkultura

Aconcagua

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2011
Posty
15
Punkty reakcji
5
Miasto
B-B
Ogółem to sami sobie stwarzamy takie sytuacje.
Człowiek należący do danej subkultury jest wolny, ale wierzy twierdzeniom, swojej subkultury
Więc dzięki stereotypowi, który się akurat sprawdza metalowiec i dres (lub hip-hopowiec) nie znajdą wspólnego języka, tak jak nie znajdą go tez skin i punk...
ITD.
 

Nowy78

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2010
Posty
60
Punkty reakcji
5
Dla mnie najbardziej niebezpieczną subkulturą są skin headzi, których co prawda jak na lekarstwo w naszym kraju, ale neonazistowska ideologia zawsze będzie dla mnie powodem do zmartwień
 

Malina52

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2011
Posty
11
Punkty reakcji
2
Wiek
30
Miasto
WOR
Tak też uważam. Skini są najbardziej niebezpieczni. Od takich to metal dostanie za to, że nosi glany, bo skini uważają, że tylko oni mają prawo je nosić. A dres dostanie, bo skacze z mordą, ponieważ myśli, że to metal. Zapewne zdarzają się i pobicia śmiertelne.
 

Karol Marley

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2010
Posty
315
Punkty reakcji
6
Wiek
34
E tam u mnie przypadki śmiertelne są tylko jak narodowcy organizują kontrmanifę jak Antifa manifestuje raz-dwa do roku. Tak po za tym to najwyżej wpadną do skateparku i pobiją paru skejtów ew. na mieście ... do mnie tam tylko raz jakiś skinuch wyskoczył z kosą i to był ewidentnie naćpany. Przypały z lewakami mam w 90% u dresów... ale tylko tych patologicznych i często da się dogadać. No, a na dwa takie prawicowe osiedla to po prostu nie chodzę sam po 22, a jak muszę to tylko z kosą.
 

anouck

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2011
Posty
45
Punkty reakcji
0
Myśle, że nie ma defakto najniebezpieczniejszej sub. wszędzie zdarzają się odpały na zasadzie czarnej owcy.
Jeśli juz mam wybierać, to powiem, ze dresy, o ile można ich nazwać subkluturą.
 

Anarchistka3

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Moim skromnym zdaniem to neonaziści i skini. Tak są tak bardzo niebezpieczni, ponieważ są tępi- a to znaczy , zę nie mają żadnych wartośći i sumienia nie myślą o innych. Widzieliście co się stało w Londynie? To wszystko przez skinów!







Rak uważany jest za chorobę cywilizacyjną . Warto , więc zrobić test. Dla mniej odważnych proponuję stronę- http://[link uznawany za spam, oczekujący na usunięcie - jeśli chcesz przyspieszyć proces - użyj opcji raport].com i nagłówek " test na raka ". Warto również poczytać o raku jako chorobie parę ciekawych artykułów.
 

monoton

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2011
Posty
259
Punkty reakcji
4
łyse dresy są najgorsze. metal, neonazista, punk, skinhead nikt z nich mnie nigdy nie zaczepił. dresy kilkakrotnie.
 

Narodowiec

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2011
Posty
37
Punkty reakcji
6
Moim skromnym zdaniem to neonaziści i skini. Tak są tak bardzo niebezpieczni, ponieważ są tępi- a to znaczy , zę nie mają żadnych wartośći i sumienia nie myślą o innych. Widzieliście co się stało w Londynie? To wszystko przez skinów!
skini namówili czarnuchów, żeby zrobili rozróbę? wyczytałaś to w CIA, czy sama wydedukowałaś anarchistko?
 

Karol Marley

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2010
Posty
315
Punkty reakcji
6
Wiek
34
Ja tam mam poglądy częściowo lewicowe, ale na pewno nie można powiedzieć, o NR itd. że są tępi. Już prędzej przypisz to dresom bo akurat skrajna prawica ma przynajmniej ideologię/poglądy sensowne i tylko lewak, który nie chce tego zrozumieć, albo fura się dla zasady będzie temu zaprzeczał. Po za tym temat to ,,najbardziej niebezpieczna subkultura" a nie ,,subkultura, której najbardziej nie lubię". Jakoś ja z praktyki wiem i widzę na co dzień, że ciężkie pobicia czy przypadki śmiertelne są dziełem pełnej anarchistów antify, a nie działaczy prawicowych. Dziękuję, dobranoc.
 

WrednayaPriwichka

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2011
Posty
44
Punkty reakcji
5
Miasto
Warszawa
Subkultury mają różnych przedstawicieli, o czym nie można zapominać. Póki ludzie zachowują trzeźwe myślenie i jakiś dystans, wszystko jest ok. "Subkultura" idiotów jest najbardziej niebezpieczna. Niestety sporo ludzi do niej należy... Myślę, że nie warto wspominać o przypadkach, które załamują wszystkich normalnie myślących ludzi. Każdy to zna z życia. Unikać generalizowania, zachowywać dystans- lekarstwo na wszystko. Dlatego nie będę się wypowiadać o tym, że ta subkultura jest zła, a ta gorsza... To nie ma żadnego sensu. Osobiście nie jestem w żadnej z nich i chwalę sobie kompletną indywidualność, jak i to, że ludzie nie postrzegają mnie poprzez przynależność.
 

okiennik

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2011
Posty
37
Punkty reakcji
1
Hm, no nie da się ukryć. Subkultura, o ile sie orientuje, charatkeryzuje się tym, że jej członkowie specyficznie sie ubierają, słuchają konkretnej muzyki, no i mają do pewnych spraw ustalony stosunek.
Ubiór mamy - berety.
Muzykę też w pewnym sensie :D - Radio Maryja.
No i oczywiście poglądy...
Buheh, ale jaja :sexy:
PS To co, zaliczamy mohery do subkultur? :p

Muzyka to nie tylko Radio Maryja i rozmowy niedokończone. Kapela Znad Baryczy robi tam za Rolling Stonesów :)

http://www.youtube.com/watch?v=BXvha2_Ebe8
 

Joakim

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2011
Posty
30
Punkty reakcji
0
Wiek
25
Jak dla mnie nie ma subkultur, bezpiecznych i niebezpiecznych :)
 

Adaś.

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
To temat zbyt subiektywny, by wypowiedzieć się w nim - i odpowiedzieć autorowi tematu.
Chociaż w sumie, to wszędzie są wyjątki - taka jest prawda, nie ma co się oszukiwać.
 

wlascicielek2

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2011
Posty
309
Punkty reakcji
11
Najbardziej niebezpieczni są Ci, którzy nie mają nic do stracenia- bez znaczenia do jakiej subkultury należą. Nóż wbić Ci może i skate... i metal... i murzyn. Wszystko zależy od człowieka.
 

Ptomaina

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2011
Posty
7
Punkty reakcji
1
Miasto
Ezoteryczny Poznań
To raczej zależy od jednostki, a nie całej subkultury :)

Ja osobiście należę do subkultury metal/gotyk/punk/rock (słucham każdego z tych gatunków i nie jestem 100% metalówą, punkówą.. co nie oznacza,że ograniczam się tylko do tego rodzaju muzyki)i otwarcie przyznaję - są ludzie i parapety...

Są metale źli - ćpuny, wszczynają bijatykę, rozrabiają wszędzie, demoralizują.
Są dresy, również źli, którzy sieją chaos i zniszczenie.

No ale są i dobrzy metale, dresy, którzy mają swój taki styl, swoje morale, których się trzymają. Nie każdy, kto należy do subkultury metal, punk jest szatanem i ćpunem. Nie każdy kto jest dresem wyznaje JP 100%.

Zależy to od tego, co człowiek ma w głowie :)
 

nico77

Nowicjusz
Dołączył
26 Wrzesień 2011
Posty
17
Punkty reakcji
0
Oczywiście dresy, przynajmniej część w nich. Ale pojedyńcze przypadki znajdą się w każdej subkulturze.
 

Enes

Nowicjusz
Dołączył
7 Sierpień 2011
Posty
45
Punkty reakcji
0
Macie racje dresy to cwaniaczki,ale tylko wtedy,gdy idą młodsze od nich osoby,albo jest ich mniej i wyglądają na słabszych jak idą jacyś więksi łysi to nigdy się nie przysrają.
 
M

MacaN

Guest
jak dobrze, że nie mieszkam w mieście ale myślę, że taki dres w pojedynkę nic by mi nie zrobił.. przeszedłby obok ale gdyby było ich 5 to dostałbym w łeb.. Tak działa każda grupa tych " groźnych " dlatego uważam, iż nie ma groźnych subkultur
 

KLON

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2006
Posty
437
Punkty reakcji
0
W Polsce jest parę niebezpiecznych subkultur ale jedna głupotą i swoim zachowaniem bije wszystko inne na łeb mam na myśli tu PIS!!! PISiory to tak niebezpieczni ludzie że się sami nawzajem wykańczają :p
 
Do góry