na slodko czy na zimno?

Zmijka

Nowicjusz
Dołączył
11 Wrzesień 2007
Posty
164
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Gdzieś W Pobliżu
tez planowalam resocjalizacje a skonczylam na stosunkach miedzynarodowych we wrocku. niby dobrze, kierunek oblegany i te sprawy, ale ja nie wiem czy gdybym mogla cofnac sie do klasy maturalnej to wybralabym to samo...
gg jest dobre i powtarzam to na kazdym kroku!! :p niepoznaje sie czlowieka takim jakim jest ale jakim chce byc :pw dodatku latwo i szybko w miare sie umawia i co wazne za darmo!! :pgg jest dobre i juz :)
ok - gg jest dobre, nawet bardzo, ale pod warunkiem ze nie uzywa sie go jako srodka zastepczego: nie chce mi sie isc na miasto spotkac sie z chlopakiem bo pada - to spotkajmy sie na gg. to nie zbliza .... moje skromne zdanie
 

xxszalonaxx

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2007
Posty
122
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
zachodnio-pomorskie
zmijka tak zawsze jest ale porozamwiamy o tym pozniej ok :) teraz ide lul bo za jakieś 4-5h psiak mnie zwali z wyrka bo bedzie chcial na spacerek wysiusiac sie (7yugodniowym szczeniaczkiem jest wiec nie mam mu zazłe) a potem do 14:25 lekcej wiec bedeniezywa :) miło sie gawędziło do zobaczonka diobranoc :) :*:*:*:*:*
pewnie tesz zmienie jeszcze kilka razy kierunek studiow ;]

popieram co do gg :)
 

Zmijka

Nowicjusz
Dołączył
11 Wrzesień 2007
Posty
164
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Gdzieś W Pobliżu
no to dobrej nocy zycze :*

tez mam szczeniaka - 8 tygodni i skubaniec nie daje pospac (ale ja na szczescie lekcje bede miala dopiero od pazdziernika ;))
 

Zmijka

Nowicjusz
Dołączył
11 Wrzesień 2007
Posty
164
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Gdzieś W Pobliżu
najzwyczajniejszy i ulubiony kundel - wyglada jak miniaturka rottweilera ;)

dobranoc jeszcze raz

jutro sie niezle zdziwia jak zobacza do ktorej szalelismy ;)
 

Zmijka

Nowicjusz
Dołączył
11 Wrzesień 2007
Posty
164
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Gdzieś W Pobliżu
szalenstwo na maxa!!!

ciekawe kto na tym o f f t o p i e pojawi sie jutro (a wlasciwie dzisiaj) pierwszy...



kimkolwiek jestes: "dzien dobry" (czesio/sheq)
 

piekny

Nowicjusz
Dołączył
9 Wrzesień 2007
Posty
532
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
"z twoich marzen"
witam serdecznie no kto mogl byc pierwszy jak nie ja

a co do lozka to wyspalem sie super tylko szkoda ze sam ale coz juz jutro bedzieinaczej :D :p no to czekamy na reszte spiochow
 

Zmijka

Nowicjusz
Dołączył
11 Wrzesień 2007
Posty
164
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Gdzieś W Pobliżu
czesc piekny!!! czuje w moczu ;) ze masz cos na skrzynce ;)

ps. zazdroszcze przyszlej nocy - ja na podobna musze poczekac 3 tygodnie :(


no i jeszcze raz gratuluje 300 postow :D
dales rady
 

piekny

Nowicjusz
Dołączył
9 Wrzesień 2007
Posty
532
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
"z twoich marzen"
witam witam w skrzynke juz odebralem :D
no ja juz neimoge sie doczekac dopiatku 3 dni ze swoja niunia a potem praca koniec sielaby i koniec urlopu :(
ale zyjmy pozytywnie :D
 

agusia-malusia

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2007
Posty
617
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Poznań
A Ty myślisz że ja niby z kimś?! Moje kochanie już tam cieżko pracuje. I zobaczę je dopiero wieczorem, a wspólna noc... Hm.... To jeszcze trochę potrwa. Niestety nie mieszkamy jeszcze razem. Ale żyjemy wspomnieniami wakacyjnych wyjazdów....
 

piekny

Nowicjusz
Dołączył
9 Wrzesień 2007
Posty
532
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
"z twoich marzen"
ja tez neimieszkam razem ale jak do mneiprzyjezdza to razem spimy wkoncu 3 lata razem a z wakacji to bylem z nia razem we dwoej nad mozem w tym roku 1 miesiac we wladyslawowie :p
wspomnienia
 

agusia-malusia

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2007
Posty
617
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Poznań
My razem od pół roku. Poprzednio mieszkałam z chłopakiem z którym byłam 4 lata i na szczęście ten związek się rozpadł, bo ja miałam go dosyć, a on chyba też już nie był szczęśliwy. Chociaż po rozstaniu chciał się jeszcze zejść. Ale ja nie. A mój misiaczek to taka przytulanka, i za to go uwielbiam. Możemy tylko leżeć przytuleni, nic nie mówić i jest dobrze. I dobrze. ;-)

My byliśmy na kilkudniowych wypadach bo niestety nie mieliśmy razem urlopu. Ale i tak było fantastycznie. Z resztą zawsze jest za krótko!
 

xxszalonaxx

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2007
Posty
122
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
zachodnio-pomorskie
witam witam
a ja byłam w szkółce i mam teraz dwa okienka więc przyszłam se przywitać i spadam :) nio więc miłego dzionka i dozobaczenia na forum :*:*
 

agusia-malusia

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2007
Posty
617
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Poznań
Ale powiem szczerze myślałam że po takim związku w sensie długim będzie mi się ciężko pozbierać, ale nie. W ogóle nie czułam się z nim szczęśliwa, więc rozstanie w ogóle mnie nie obeszło. Aż przykre. Ale cóż. Teraz jestem szczęśliwa i widzę wyraźnie jak źle mi z nim było.

No czekamy z niecierpliwością!
 
Do góry