Na co zwraca uwagę mężczyzna,gdy poznaje kobietę?

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
Czart napisał:
Potraficie takie widok zignorować?
W takim wypadku nie. Ale gdybyś również umieścił twarz a nie sam dekolt, mogę Ci zagwarantować, że skupiłbym się na twarzy a dopiero potem zszedł niżej.
 
M

MacaN

Guest
Oczy przyciągaja uwagę, ale tylko gdy są faktycznie wyjątkowo piękne :) A bywa i tak. ( Mi np. bardzo podobają się u dziewczyn ciemne oczy - brązowe, a czarne to w ogóle :p )
 

Hailie

Bywalec
Dołączył
17 Wrzesień 2010
Posty
475
Punkty reakcji
118
sewanna napisał:
To wielki atut-piosenki o tym piszą przecież
Mi się nigdy nie podobały, uwielbiam niebieskie lub zielone oczy i właśnie mężczyźni nimi obdarzeni przyciągają moją uwagę, bardzo. Duże, przejrzyste, błękitne oczy :).



greggxx napisał:
To jest takie oklepane - co ci się w kobiecie podoba? "oczy". Ach jakie to romantyczne. Piękne oczy. Szkoda tylko, że gdy gadam z kumplami o kobietach, to owe "oczy" w dyskusji padają niezwykle rzadko. Jak już to cała twarz. I to bym uznał za bardziej prawdopodobne.
Każdy prawdziwy macho uważa, że nie należy skupiać się na takich drobiazgach jak oczy. Przecież liczą się duże piersi i jędrny tyłek. No i oczywiście piękna, idealna twarz. Nie cierpię tego.
A szkoda, sami drodzy Panowie na tym tracicie, bo z oczu można dosłownie "wyczytać" intencje człowieka. Później narzekacie, że ta czy tamta was wykorzystała.
Niestety rzadko zwracacie uwagę na mowę ciała (lub po prostu nie umiecie jej odczytywać) i kręcą was dziewczyny, które hiperbolicznie podkreślają wasze zalety. Jest mnóstwo książek na ten temat. Polecam szczerze, gdyż znajomość mowy niewerbalnej przydaje się zarówno w kontaktach damsko-męskich jak i w pracy :).
 
C

Czart

Guest
Też mi się podobają. :)

"Zwróciłam też uwagę na ważne kwestie-uśmiech,pewność siebie-wielu kobietom tego brakuje,choć są całkiem atrakcyjne - odstraszają nieświadomie płeć przeciwną."

Kobiety nie zdają sobie sprawy, jakimi potężnymi silami zastały obdarzone. Bardzo często, czują się atrakcyjne dopiero u boku faceta - to jest ogromny błąd.


"Cieszę się, że są tu osoby, które patrzą w oczy, nie w cycki."
"– Koszulki „Oczy mam wyżej” to jeden z dwóch najlepiej sprzedających się modeli z napisami, obok „Mój tata jest super” – mówi Grzegorz Klimas z CoolTshirt.pl. – Ale szał na koszulki z hasłem skończył się dwa lata temu, dziś to tylko kilkanaście procent
zamówień.
– A co zamawiają mężczyźni na prezent dla swoich kobiet?
– Dominują reprodukcje obrazów, które dobrze prezentują się na biuście."

Poka cycki - artykuł newsweeka

http://spoleczenstwo.newsweek.pl/poka-cycki,106060,1,1.html

Są kobiety, które prowokują bawiąc się wisiorkiem, dekoltem, w celu sprowadzenia wzroku faceta na piersi - czerpią przyjemność z onieśmielania. :)

co ci się w kobiecie podoba? "oczy"


no, zwłaszcza gdy nic innego nie widać


saudi-women-saidaonline.jpg


"Bowiem patrzenie na atrakcyjny biust działa niczym... poranna gimnastyka. Chociaż podczas wykonywania ćwiczeń ciśnienie krwi rośnie, a serce zaczyna bić szybciej, jednak już po kilku minutach dotleniony organizm ogarnia błogi spokój. Najważniejsze jednak, podobnie jak ma to miejsce w przypadku gimnastyki, jest regularne uprawianie "obserwacji" kobiecego biustu. "




http://facet.wp.pl/kat,1033389,wid,13210966,wiadomosc.html


Czuję się usprawiedliwiony.
 

greggxx

Stały bywalec
Dołączył
1 Marzec 2011
Posty
580
Punkty reakcji
153
Thyme napisał:
Ale gdybyś również umieścił twarz a nie sam dekolt, mogę Ci zagwarantować, że skupiłbym się na twarzy a dopiero potem zszedł niżej.
To jest oczywiste.

Przykład:
karolina_szostak_20th_anniversary_of_the_polsat_tv_warsaw_18_12_2012_r6s9Z5E2.sized.jpg


i

ugly_fat_women_big_boobs_ugly_woman.jpg


"Argumenty" niby te same, ale wybór wydaje się być jasny.



Hailie napisał:
Nie cierpię tego.
Zależy. Jedne nie cierpią, inne opalają się w blasku swoich widocznych zalet.



Hailie napisał:
A szkoda, sami drodzy Panowie na tym tracicie, bo z oczu można dosłownie "wyczytać" intencje człowieka. Później narzekacie, że ta czy tamta was wykorzystała.
I to jest ten słaby punkt.



Hailie napisał:
Niestety rzadko zwracacie uwagę na mowę ciała
Raczej zwracamy uwagę na rzeczy, które wydają się nam korzystne. Reszta to pierdoły :D



Czart napisał:
no, zwłaszcza gdy nic innego nie widać
Nic nie mówiłem o muzułmanach, to całkiem inna bajka. Tutaj w zasadzie należałoby założyć osobny temat i zacząć dyskusję od podstaw, objaśnić rolę kobiety w Islamie itd itd. Skupmy się na "zachodzie" :)
 
C

Czart

Guest
"Niestety rzadko zwracacie uwagę na mowę ciała"

Gesty, spojrzenia mówią więcej niż słowa. (nigdy nie edukowałem się w tej dziedzinie - po prostu widzę). Myślę, że czasami łatwiej być ślepym na pewne komunikaty niewerbalne - łatwiej nie znaczy lepiej.
Nie chciałbym, by wszyscy wszystko wiedzieli co ukrywam.


"Nic nie mówiłem o muzułmanach"

To był żart - nie wyszedł. :D


"Nie miałam pojęcia,że mogę zostać terapeutką"

mówiłem :)

"Kobiety nie zdają sobie sprawy, jakimi potężnymi siłami zastały obdarzone."
 
C

Czart

Guest
i jeszcze sobie coś przypomniałem

"
Według badań Roy Levin z University of Sheffield oraz Cindy Meston z University of Texas, którzy przebadali ponad 150 kobiet, aż 82% z nich doznawało zwiększonego pobudzenia seksualnego przy stymulacji piersi. Prawie 60% prosiło o ich dotykanie. U większości kobiet więc powyższe zabiegi podnoszą pobudzenie seksualne i uruchamiają te same obszary mózgu, jak w przypadku stymulacji łechtaczki czy pochwy. Kiedy partner seksualny dotyka, masuje czy podszczypuje kobiecy biust, powoduje uwolnienie oksytocyny w mózgu kobiety. Zachodzi wtedy ta sama reakcja, która ma miejsce w przypadku opiekowania się noworodkiem. Jednakże w kontekście relacji seksualnych, oksytocyna skupia uwagę kobiety na jej partnerze i wzmacnia pragnienie więzi z nim.
Innymi słowy mężczyźni mogą uczynić się bardziej atrakcyjnymi poprzez stymulację biustu podczas gry wstępnej oraz seksu. Ukierunkowanie mężczyzn ku kobiecym piersiom jest więc wynikiem działania ewolucji. Owe zainteresowanie, pociąg, jest efektem zorganizowania mózgu, które u heteroseksualnych mężczyzn ujawnia się podczas dojrzewania płciowego. "
http://www.psychologia-spoleczna.pl/aktualnosci/1197-piersi.html
 

greggxx

Stały bywalec
Dołączył
1 Marzec 2011
Posty
580
Punkty reakcji
153
Czart napisał:
To był żart - nie wyszedł.
Protestuję :D Dla muzułmanina kobieta w burce może być równie seksowna i pociągająca co kobieta w bikini dla Polaka. Przecież dla niektórych facetów laska skąpo przyodziana działa bardziej niż gdyby była goła, tutaj w grę wchodzi taki współczynnik zwany wyobraźnią. Przeciętny muzułmanin musi mieć bardzo dużą wyobraźnię, bo widzi kobietę w "bikini", które nie zakrywa tylko jej części intymne, ale zakrywa ją całą. A oczy? No cóż, to jedyny punkt zaczepienia - jakiś przecież musi być :) Wtedy też rozpala wyobraźnię może jeszcze bardziej niż wspomniane bikini.
 

greggxx

Stały bywalec
Dołączył
1 Marzec 2011
Posty
580
Punkty reakcji
153
Widocznie nie była w guście :D
A póki jej nie widać, to pomarzyć można :p
 
C

Czart

Guest
Przecież dla niektórych facetów laska skąpo przyodziana działa bardziej niż gdyby była goła.
Nie musi być skąpo - wystarczy że ładnie. Jednak burca zakrywa niemal wszystko - więc

co ci się w kobiecie podoba? "oczy"
a co innego może powiedzieć? :D


Nie dysponuję aż tak rozwiniętą wyobraźnią, a za głupotę uważam, że kobiety pod warstwą szmat muszą ukrywać swoje piękno. Wiem - kultura, przepisy itp.


burca.jpg


Zdjęcie rodzinne. :D
 
0

03092010

Guest
Righteousness napisał:
Dokładnie. Co za duże to niezdrowe.
Nikt nie mowi o patologicznym powiekszaniu piersi.

Jesli ja jestem kobieta i zwracam uwage na kobiece piersi (nie w kontekscie seksualnym. chyba :D ), to mezczyzna tym bardziej nie popusci.

Naprawde nie wiem co jest pieknego w piersiach tych..malenkich.

575314.jpg
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Obie panie są w gruncie rzeczy ładne.Gorzej mają kobiety po wykarmieniu piersią dzieci-w takim wypadku operacja ma tylko naprawić szkody,więc nie zawsze jest ona jakąś fanaberią.

Czy mnie się wydaje-czy temat o cyckach nam się zrobił :crazy:
 
W

wiki9969

Guest
Nie ma się czemu dziwić, skoro większość tu wypowiadających się to specjaliści w tej dziedzinie. ;)
 
Do góry