Na co do kina?

D

Dorka123

Guest
Jeszcze moment i tez wychodzę, bilety udało nam się zarezerwować na drugi seans, bo na pierwszy po pracy byśmy nie zdążyły, zdam relacje po powrocie :)
 

szwiergotka

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2015
Posty
50
Punkty reakcji
2
Ja wczoraj też postanowiłam się wybrać na ten film i w związku z tym mam do Was pytanie ( do tych co byli) - czy też się tak ubawiliście jak ja.
Szczerze od dawna nie byłam na tak lekkim i przyjemnym musicalu - a niezłe jest też to, że cała reszta ludzi na sali ma tak samo jak Wy - niezły ubaw
Czekam na opinie :wink:
 
D

Dorka123

Guest
Świetny film, na babski wieczór po prostu idealny. Duża dawka fajnej muzyki i humor Rebel Wilson na dokładkę ;)
 

KarolowaOla

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2014
Posty
217
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Ja jestem zachwycona po prostu :D na pewno obejrze ten film jeszcze nie raz! Cała sała się śmiała, łącznie z moją babska paczką :D idealny poprawiacz humoru. Po seansie od razu poszłyśmy na miasto.
 
N

nianiaSweet

Guest
też byłam wczoraj na premierze filmu, ubawiłam się nieźle, warto było czekać na sens w kinie.
 

natalia_zkrk

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2015
Posty
9
Punkty reakcji
0
Dla mnie najlepsze są minionki - byłam już na nowej części i również była super:):)
 

Proper

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2012
Posty
38
Punkty reakcji
2
Ja wciąż czekam na staaaaar waaaaars :D :D Jednak do nich jeszcze kawał czasu. Dlatego rozglądam się za innymi ciekawymi filmami. Co proponujecie na kino sensacyjne, wojenne, coś w tym stylu? Jest coś może. Snajper był mega film. Jest coś podobnego?
 

soova

Nowicjusz
Dołączył
19 Luty 2015
Posty
49
Punkty reakcji
2
Proper napisał:
Ja wciąż czekam na staaaaar waaaaars :D :D Jednak do nich jeszcze kawał czasu. Dlatego rozglądam się za innymi ciekawymi filmami. Co proponujecie na kino sensacyjne, wojenne, coś w tym stylu? Jest coś może. Snajper był mega film. Jest coś podobnego?
I ja czekam!!! i na Bonda nowego też :) a Snajper akurat jakoś średnio mi się podobał, bardziej Helikopter w ogniu albo Hurt Locker, nie jestem jakąś specjalną znawczynią w tym temacie, ale lubię sobie obejrzeć czasem film wojenny :) teraz się coś szykuje ciekawego, bo nie kojarzę?
 

Kubekk

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2015
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja tam czekam teraz na Bonda :3

A co do filmów, które niedawno były to polecam Mission Impossible :D Jak dla mnie genialny film, a Tom Cruise odwalił naprawdę dobry kawał roboty!
 

Proper

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2012
Posty
38
Punkty reakcji
2
Trochę odgrzewany kotlet MI. A Helikopter w ogniu to klasyk, oczywista sprawa :)
 

ance

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2014
Posty
33
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Proper napisał:
Trochę odgrzewany kotlet MI. A Helikopter w ogniu to klasyk, oczywista sprawa :)
Teraz naszą polską Karbalę do Helikoptera porównują. ktoś już widział?
 

Bal_lerina

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2011
Posty
183
Punkty reakcji
1
Miasto
polska
Kubekk napisał:
Ja tam czekam teraz na Bonda :3

A co do filmów, które niedawno były to polecam Mission Impossible :D Jak dla mnie genialny film, a Tom Cruise odwalił naprawdę dobry kawał roboty!
No wiadomo, że na Bonda! Dobra filmowo jesień w tym roku, zresztą w ubiegłym też była zacna ;)
Helikoptera w ogniu przyznaje, ze nie oglądałam, snajpera z Cooperem tak - świetny i Karbalę. Choć to facet mnie wyciągnął na film, to przyznam, że dobry! Dobrze zapowiadal sie ze wzgledu juz na obsadę i rezysera, który kupił mnie swoją Biełarusią z Karoliną Gruszką no i po raz kolejny dobra robota. To czuć, że on robi te filmy z potrzeby - otym, co go boli i wywołuje we mnie takie same uczucie niezgody na taki stan rzeczy...
 

ance

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2014
Posty
33
Punkty reakcji
2
Wiek
34
dominik5 napisał:
Spróbuję wybrać się na Karbalę.
I jak byłeś? Ja juz po seansie. Te porównania do Helikoptera w ogniu mają coś w sobie. Ogląda się super, wciąga. Zadziwiająco dobry film wojenny. Nie spodziewalam się, że kiedyś to napisze o polskim filmie :)
 

Leonardo7

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2015
Posty
84
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Płock
Ja polecam Praktykanta - świetny film. Daje do myślenia, a jednocześnie można się dobrze wybawić :)
 

fiska

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2015
Posty
122
Punkty reakcji
3
natalia_zkrk napisał:
Dla mnie najlepsze są minionki - byłam już na nowej części i również była super:) :)
He he, zgadzam się w 100% . Kupa śmiechu dla małych i dużych :)
 
Do góry