Muzyka szkodliwa na głowę

bartekt

Made in China
Dołączył
2 Kwiecień 2007
Posty
1 288
Punkty reakcji
5
Wiek
28
Miasto
*********
Ja już sam nie chciałem odkopywać tego tematu, bo nie widziałem w tym sensu, no ale, skoro już zrobiliście to za mnie... Pod koniec roku szkolnego, jak już na lekcjach się nic nie robi, wygłosiła jeszcze jedną mowę. Gadała prawie całą lekcję, ale ja już mało z tego pamiętam. Opowiadała, że metalu słuchają ludzie, którzy pragną coś w sobie zagłuszyć, że jest przeciwna wydzieraniu się, a wokalista "iron majden" to już w ogóle tak krzyczy, że się tego słuchać nie da. Oczywiście, pouczyłem ją, że Bruce Dickinson to jedno z największych gardeł świata. :p

może nigdy nie słyszeli nawet jednego metalowego kawałka.

"No, nie powiem. Metallica ma bardzo ładne ballady"


Black, death...
Yhym..
Tokio Hotel...

Ale ona ma w sygnaturze "Tokio Hotel Anty-Fan" ^^
 

mustane

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2008
Posty
30
Punkty reakcji
0
Ja już sam nie chciałem odkopywać tego tematu, bo nie widziałem w tym sensu, no ale, skoro już zrobiliście to za mnie... Pod koniec roku szkolnego, jak już na lekcjach się nic nie robi, wygłosiła jeszcze jedną mowę. Gadała prawie całą lekcję, ale ja już mało z tego pamiętam. Opowiadała, że metalu słuchają ludzie, którzy pragną coś w sobie zagłuszyć, że jest przeciwna wydzieraniu się, a wokalista "iron majden" to już w ogóle tak krzyczy, że się tego słuchać nie da. Oczywiście, pouczyłem ją, że Bruce Dickinson to jedno z największych gardeł świata. :p


Jaka powalona baba... :/ I czemu się potem dziwić, ze dresy biegają po podwórku i biją biednych metali, skoro w szkole ich tak edukują? :bag: Co jak co, ale gadanie w szkole na takie tematy jest niedopuszczalne. Nie można dyskryminować ucznia tylko dlatego, że słucha "niby" głośniejszej muzyki od np "disco polo". Jak dla mnie zachowanie tej nauczycielki to totalna żenada. Byle człowiek z wykształceniem muzycznym potrafi docenić talent muzyków rockowych i metalowych. Przynajmniej ich nie krytykując.
 

damroka

the local freak with the twisted mind
Dołączył
7 Sierpień 2008
Posty
1 175
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Miasto
się biorą dzieci?

BusSsi_;*

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2007
Posty
2 253
Punkty reakcji
0
Ale ona ma w sygnaturze "Tokio Hotel Anty-Fan" ^^
A.. To zwracam honor ;)

Co jak co, ale gadanie w szkole na takie tematy jest niedopuszczalne.
To znowu mała przesada. ^_^
Gadać o tym można - to znowu nie żaden temat tabu.
Sama kiedyś na ten temat z anglistką rozmawiałam i wcale nie potępiała mojego zdania ;)

Ale przychylam się do drugiej części wypowiedzi ;)
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Na moją głowę takie szarpidruty trzęsące kudłami bynajmniej nie działają dobrze. splash.gif
I też nie wiem jak może się komuś taka 'muzyka' podobać,ale nie wnikam.
Pani już podziękujemy bo nic nowego pani nie wniosła.
To, że nie potrafisz zrozumieć sztuki, jaką niewątpliwie jest metal to nie nasza sprawa ale już publicznie poniżać się nie musisz. Bo nie poniżyłaś nas- słuchaczy, ani muzyków, tylko siebie samą debilnym komentarzem.
 

miremell

Nowicjusz
Dołączył
7 Sierpień 2008
Posty
23
Punkty reakcji
0
Na moją głowę takie szarpidruty trzęsące kudłami bynajmniej nie działają dobrze. :]
I też nie wiem jak może się komuś taka 'muzyka' podobać,ale nie wnikam.
Jak ja tego nie lubię.. Kiedyś też się z taką musiałam użerać. Dziewczyno, nie podoba ci się tam muzyka to nie. Masz swój świat i swoje kredki to sobie go pomaluj jak chcesz ale metal zostaw w spokoju. My Twojej muzyki nie krytykujemy. To tyle do Ciebie. Nie mam ochoty nawracać kolejnej osoby, zwłaszcza tak ograniczonej.
 

Wojownik1988

Syn grzesznych ciał
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 853
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Mazury
Na moją głowę takie szarpidruty trzęsące kudłami bynajmniej nie działają dobrze. :]
I też nie wiem jak może się komuś taka 'muzyka' podobać,ale nie wnikam.

A ja nie rozumiem do ciężkiej fujary, jak może się komuś podobać techno, które dla mnie w ogóle nie jest sztuką, tylko sztucznymi dźwiękami z komputera, w dodatku bardzo monotonnymi, które z pewnością na pewno dobrze na głowę nie działają.
Poza tym w ogóle nie ma tekstu i dla mnie jest to muzyka o du.pie marynie (czyli o niczym), ale tak poza tym, to nie wnikam.
 

damroka

the local freak with the twisted mind
Dołączył
7 Sierpień 2008
Posty
1 175
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Miasto
się biorą dzieci?
Na moją głowę takie szarpidruty trzęsące kudłami bynajmniej nie działają dobrze. :]
I też nie wiem jak może się komuś taka 'muzyka' podobać,ale nie wnikam.

No właśnie w tym rzecz, że wnikasz :] Ja też nie wiem jak można lubić techno albo dicho ale nie wchodze z tego tytułu na fora dla fanów takiej muzyki żeby poobrażać sobie ich ulubionych twórców :p Też nie otaczam jakimś szczególnym kultem muzyków, których słucham, ale wszystko jest sprawą gustu i nie widzę powodu, dla którego twoje preferencje miały by kazać ci twierdzić, że coś co poza nie wybiega ciężko nazwać mianem "muzyki" :mruga:
 
Dołączył
23 Lipiec 2007
Posty
862
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Warmia
I też nie wiem jak może się komuś taka 'muzyka' podobać,ale nie wnikam.

Jeżeli taka muzyka nie podoba Ci się to po jaką ciężką cholerę tu wchodzisz?
Zajmij się taką muzyką jaką lubisz.
A co do "szarpidrutów trzęsących kudłami" najpierw sama zagraj na gitarze choć mały fragment jakiegoś utworu Iron Maiden, a potem pogadamy...
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
ktoś dostał bana bo brak pewnego szacunku zauważony w zły dzień ma niemiłe konsekwencje...
 
J

Julia Moreno

Guest
Pani już podziękujemy bo nic nowego pani nie wniosła.
To, że nie potrafisz zrozumieć sztuki, jaką niewątpliwie jest metal to nie nasza sprawa ale już publicznie poniżać się nie musisz. Bo nie poniżyłaś nas- słuchaczy, ani muzyków, tylko siebie samą debilnym komentarzem.
Lepiej się już nie odzywaj,bo śmiać mi się z ciebie chce.Nad tą puentą musiałeś chyba dumać całymi nocami.Coś bym ci odpowiedziała,ale nie zniżę się do twojego poziomu.



no ale chyba z ilością tych godzin przesadziłeś :)
30 dni wystarczyłoby.
Dzięki,chociaż jeden normalny.


na jedno wychodzi, tacy userzy zazwyczaj nie wracają już po 30 dniach...
Masz rację,nie mam po co wracać.Jak najdalej od "takich" modów.
 

bartekt

Made in China
Dołączył
2 Kwiecień 2007
Posty
1 288
Punkty reakcji
5
Wiek
28
Miasto
*********
Masz rację,nie mam po co wracać.Jak najdalej od "takich" modów.

No to po co wracasz i zaśmiecasz forum drugim kontem? Domniemam, a nawet jestem pewien, że jeszcze dziś na to konto też dostaniesz bana. I nawet się nie wysiliłaś, żeby się jakoś inaczej nazwać, chociażby dla niepoznaki.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
kolejny ban. za multikonto. miało być tylko do dopytania się o tamto konto a jako że user nie umie się dogadać, a na dodatek robi co innego niż mówi (obecne konto miało być nie do postowania ale tylko do dopytania się o poprzednie konto.) a multikonta wszędzie są tępione. nie musiała zmieniać nazwy. wystarczyłoby się dogadać. ale user wymaga by być dla niego miłym zamiast samemu postarać się pójść na ugodę. do tej pory nie było usera z którym bym się nie dogadał jeśli tego chciał w sprawie blokad banów ostrzeżeń itp.
 

hsz

Essylt długowłosa.
Dołączył
2 Lipiec 2007
Posty
1 253
Punkty reakcji
3
Wiek
33
Miasto
Poznań
ta muzyka zdecydowanie źle działa na głowę i ja jestem tego żywym przykładem xD
a tak serio to w zupełności zgadzam się z tym, co ktoś kilka postów temu napisał o techno ;]
zresztą niech sobie każdy słucha czego mu się żywnie podoba, ale łapy precz od metali, bo to też ludzie i do tego zwykle przyzwoici ;p
 
Do góry