Muzyka i rodzice

19pajak20

Nowicjusz
Dołączył
26 Wrzesień 2008
Posty
32
Punkty reakcji
0
Miasto
Katowice
No moja mam słucha Queen tat czasem tez ale on częściej metallica rodzicom nie podoba sie im mój styl muzyki Hardstyle ,electro house
 

yaiez

Yggdrasil
Dołączył
11 Listopad 2008
Posty
614
Punkty reakcji
4
Wiek
34
Miasto
Tam gdzie wiatr
Matka zupełnie nie jest wybredna, lubi stare hity, lubi Metallice, czasem posłucha nawet tego metalu co ja ale jak puści sobie coś z vivy to aż mnie głowa boli... no, dode lubi...

19pajak20
W sumie to im się nie dziwie.
 

lorraine685

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2008
Posty
4
Punkty reakcji
0
U mnie tata słucha heavy metalu czyli Deep purple itp., mama lubi rocka i pop a najbardziej Georga Michaela.Hmmm tak ogólnie to rodzicom pasuje to co ja słucham ponieważ uwielbiam Queen i oni też:)), także nie karzą mi ściszać, gorzej jeśli chodzi o moją siostre;P heh.
 

Bardock247

Killer Insektów
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
4 238
Punkty reakcji
86
Miasto
nie znam
Matka lubi różną muzę, to w sumie nie najgorzej, ale ojciec głównie preferuje technomularstwo i pochodne. :/
 

spy86

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2008
Posty
40
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
w różnych miejscach świata
co do moich rodziców to sluchaja bardzo roznej muzyki .. zaczynajac od rocka po przez powazna ... np moj ojciec poslucha nawet metalu heavy metalu. :):)co do mnie to slucham metalu rocka punk rocka czasem nawet reeage :):)
 

TuCafé

Nowicjusz
Dołączył
27 Luty 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Lublin
moi rodzice, jak już wreszcie się spotykamy po jakimś czasie, czy gdzieś wyjeżdzamy razem, sluchają tego co ja. tzn metalu, rock'a, reggae, mieszaniny ostrych hardcore'ow i drum'n'bass'ow, jazz'u i klasycznej. to już dosłownie w zależności od ogólnego nastroju i samopoczucia. ale do dzisiaj pamiętam jak raz oglądaliśmy razem zdjęcia i mama nosi na zmianę koszulki pink floyd'ow (ktorych ubóstwiamy), metallica'i hehe. . . ale jak ostatnio dałem rodzinie do przesłuchania takie dwa zespóły jak n.o.h.a i club des belugas (gorąco polecam oba) to jak czasami do nich zadzwonie to ciągle gdzieś w tle słysze te niesamowite brzmienia :D
 

Wild Rose

Nowicjusz
Dołączył
8 Marzec 2009
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Mój tata słucha takiej samej muzyki jak ja.. tzn pop dance i techno
więc raczejnie mam problemów ze zbyt głośną muzyką.. no chyba że ze strony sąsiadki ;))
z kolei mama.. hmm jej cały ten świat muzyczny raczej wisi ;}
;*
 

Vozone.

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2009
Posty
866
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Osw.x]
Ogólnie słuchają tego co leci w radiu.

Tata najbardziej lubi rock...
Mama Pop...

Ja Rock i Techno najbardziej. ;p
 

Lukaszm

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
53
Punkty reakcji
0
Miasto
z buszu
Mój tata słucha poważnej i czasami, żeby mi zrobić na złość włącza na maxa utwór jakiegoś skrzypka albo jakiejś orkiestry :p
 

radioaktywna

Bywalec
Dołączył
13 Sierpień 2009
Posty
1 123
Punkty reakcji
37
Miasto
opolskie
hmm. rodzice ? zazwyczaj słuchają tego co im wleci w ucho. zazwyczaj jakieś radiowe przeboje. moja mama jest wręcz zakochana od czasów licealnych w reggae i nic chyba tego nie zmieni. czasem lubimy razem posłuchać boba dylana.
ja z kolei słucham dość innej muzyki, bo punk-rock'a i metalu (czasem zdarza się reggae). im to jednak nie przeszkadza i nawet spośród moich ulubionych kawałków znajdą czasem sobie coś co przykuje ich uwagę i potem chcą aby co chwilę to właśnie leciało. :p
 

zioomal

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
2 192
Punkty reakcji
10
Wiek
25
Mam to samo...Moja mama słucha piosenek z lat 70-80, czasem czegoś z Vivy, ale jak ja zapodam Basshuntera (eurodance), to muszę ściszyć ;/ Ostatnio nawet nuciła pod nosem "Ayo Technology", co mi się baaardzo podoba.
 

raman70

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2009
Posty
9
Punkty reakcji
0
Witam! Moi rodzice sluchaja przebojow z lat mlodosci glownie... Jedynka rzadzi co mnie zawsze wkurza, ja natomiast zajmuje sie rockiem :)
 
Do góry