Muzyka i rodzice

adziak91

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2007
Posty
307
Punkty reakcji
1
Miasto
Ziemia Niczyja
Siemka! mam pytanie:
Jakiej muzyki słuchają wasi rodzice?? Czy mają podobny gust jak wy?? U mnie np. moi rodzice słuchają zupełnie czego innego niz ja, a jak jest u was??
Wypowiedzcie się ponizej i zagłosujcie w sondzie
 

atom2004

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2007
Posty
303
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Studzionka City :D
Zależy, bo np. tata słucha głównie spokojnej muzyczki typu Enya, Smokie, Alexander itp. I do tego dochodzą starocie typu Abba (dlatego "pop" zaznaczyłem). Z kolei mama słucha tego, co jej akurat wpadnie w ucho, ostatnio nawet zaczęła słuchać mój ulubiony vocal trance :D Ale ogólnie to mam inny gust niż moi rodzice- jakby było inaczej nie słyszałbym non stop żebym ściszył muze :]

adziak91 napisał:
U mnie np. moi rodzice słuchają zupełnie czego innego niz ja, a jak jest u was??

Czegoś zupełnie innego, czyli? Prosisz o konkrety, a sam ich nie podałeś :p
 

Severusa

Krwiożercza macica
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
3 054
Punkty reakcji
2
Miasto
Skądinąd
Hym. Moja mama słucha poważnej i tej z jej lat młodości ;p Polskie przeboje i takie tam ;p
 

Agnes_3210

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2007
Posty
97
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Katowice
Moi rodzice, ze szczególnym uwzględnieniem mamy słuchają głównie rocka, metalu, a nawet heavy metalu. Mama i jej brat (mój wujek) mają hopla na punkcie Iron Maiden i Pink Floyd. To dzięki mamie usłyszałam o Rammstein, HIM i Alice Cooperze. Cieszę się, że słucha muzyki podobnej do mnie. Przynajmniej nie narzeka, kiedy puszczam mój sprzęt tak głośno, że aż szyby się trzęsą :)
 

Chinidinum

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2007
Posty
117
Punkty reakcji
0
Mój ojciec słucha przede wszystkim poważnej oraz filmowej, a mama do tego czasem także pop'u.
 

murderdoll

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2006
Posty
588
Punkty reakcji
0
Miasto
z łona matki
U mnie moi rodzice słuchają zupełnie innej muzyki niż ja :p Wiadomo jakieś tam przeboje z ich młodości, Czerwony gitary, Violetta Villas, Rodowicz, Krawczyk i te sprawy (to raczej mamuska :p) A tata to też takie starocia plus jeszcze większe starocia z lat około 50 - 60 :p Polskie, typu Mieczysław Fogg noo i takie tam :p
A ja ich swoją muzyka nie męczę, słucham sobie głosno jak nikogo nie ma w domu a tak to na słuchawkach. No a slucham wiadomo, szeroko pojęty rock, metal, punk...
 

MaTa_HaRi

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2007
Posty
2 754
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
HH, Deutschland
no cóż...tata szaleje za polskim hip-hopem :lol:- słucha Pięć Dwa Dębiec oraz Peję :D
za to mama- wisi jej, no może pop :)
 

Doroti

Zwykła Wariatka
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
3 079
Punkty reakcji
18
Wiek
31
Miasto
czy to ważne ?
Mój tata słucha wszystkiego :) od jazzu po pop, rock, punk , hip-hop i tzw. utwory z vivy. Wiem wiem, to dziwne, ale cieszę sie z tego. Przynajmniej mamy jakąs płaszczyzne porozumienia. Chociaż nie jest nia tylko muzyka. Rozmawiamy o ksiażkach, szkole, polityce a nawet o.. filozofi.
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
Moj ojciec slucha Beatlesów, Scorpionsów, Pearl Jam,
Mama- Virgin :p
 

Basieńka_

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2006
Posty
191
Punkty reakcji
0
Miasto
...
moi rodzice słuchają zupełnie innej muzyki niż ja. mama maleńczuka, kazika i jakiś pop z radia, tata muzyki elektronicznej, a ja rock, metal itp.
 

Fanz

...
Dołączył
8 Marzec 2007
Posty
1 196
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
nieważne.
U mnie rodzice słuchają polskiej muzyki lat 80-tych, popu, bluesa, a ojciec ma czasami jeszcze porywy na hip-hop amerykański ;P
 

Carrie

zagubiona w korytarzach czasoprzestrzeni
Dołączył
8 Styczeń 2007
Posty
1 293
Punkty reakcji
1
Wiek
36
ojciec - jazz, blues, rock, muz. klasyczna
mama - lekki pop, rosyjskie ballady, fado, grecka i turecka muzyka, radio Zet ;)

a ja z checia slucham tego co mama + jeszcze rock, metal
 

Lady_Nikt

w rzeczy samej.
Dołączył
13 Luty 2007
Posty
2 298
Punkty reakcji
0
Wiek
18
Miasto
Warszawa
Matka preferuje klasykę.
Ojciec wszytsko po kolei od Jazzu i Bluesa, przez Pop, Disco Polo, aż do techno.
-.-
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Hmm, rodzice słuchają głównie tego co leci akurat w TV w czasie transmisji jakiegoś festiwalu. Czyli ogólnie, polskie dzisiejsze komercyjne jak i starsze utwory.

No mama nie narzeka też gdy słucham głośno gotyku symfonicznego :D.
 

maaadzia

w dojczlandzie :)
Dołączył
22 Marzec 2007
Posty
1 858
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
Regensburg
u mnie to jest totalna tragedia.

tata słucha wkółko disco-polo i mama tak samo, normalnie zwariować można. a najlepszy jest fakt że jak ja słucham głośno swojej muzyki to słyszę " ścisz to bo nie mieszkasz sama" ale jeżeli gra ich muzyka to może grać na full i nic żadnego problemu nie ma.
 

Magic_Gladiator_90

Odmieniec
Dołączył
27 Grudzień 2006
Posty
1 038
Punkty reakcji
1
Miasto
haaaj
tata to co leci w tv czy radiu a mama to co jej wpadnie w ucho :p ostatnio widzialem ze puszcza sobie niektore moje trance'owe kawalki :)
 
Do góry