Muza na przerwach

Severusa

Krwiożercza macica
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
3 054
Punkty reakcji
2
Miasto
Skądinąd
U nas było jak ja byłamw podstawówce... (gim i pdst. to jeden budynek, ale podzielony kratami) później nie było... teraz chcielismy w gim zeby było, ale nauczyciele nie chca "bo i tak jest głośno" i bo sie im te jak to nasza kochana pani B. określiła "unc unc unc" nie podoba.
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
U mnie nie ma czegoś takiego, chyba że ostatniego dnia przed feriami, Świętami itp. Wtedy to przeboje radiowe :p
 

Sica_

x]
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
1 681
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland
u nas puszczaja na 20stkach.. (jestem w liceum).. beznadziejna.. jakis takii pop :/.. mogliby sobie dac spokoj bo kazdy lubi inna muzyke :x..
 

charakterystyczna

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2007
Posty
165
Punkty reakcji
0
Miasto
Daleko w gwiazdach ^^
U mnie w szkole nie puszczają muzyki na przerwach z czego się baaaardzo cieszę. Każdy ma inny gust i by napewno się kłocili. Zresztą i tak jest głośno bo każdy wydziera mor.de ;/
 

OliFka

Nowicjusz
Dołączył
19 Maj 2006
Posty
58
Punkty reakcji
0
U nas leci wszystko :D Kazdy moze przynieśc swoją muzykę i puścić. I nikomu to nie przeszkadza... :):)
 

Pink Floyd

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2007
Posty
585
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
z ciemnej strony Księżyca
U mnie leci rzadko, może na kilku przerwach w tygodniu, i głównie takie dla mnie chały jak Farbeh Lehre czy Happysad... choć raz na miesiąc jakie Led Zeppelin czy Pink Floyd też puszczą :)
 

Milka's

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
2 513
Punkty reakcji
0
Nie puszczają.
I bardzo dobrze.
Pewnie by Arke Noego puścili albo coś w tym stylu.
 

agata14vip

skromna i fajna dziewczyna
Dołączył
6 Maj 2005
Posty
617
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
zaraz koło Ciebie.
Radio węzeł jest ale z tego co wiem to w rozsypce wiec nie ma jak :p mozemy sobie posiedziec w klasie (przed wybranymi lekcjami) i posłuchac muzyki.
 

Blackowa

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2007
Posty
946
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
Śrem k/Poznania
Gdy chodzilam do gimnazjum, ktoś wpadł na ten miły pomysł. Głośniki były wystawiane przy ładnej pogodzie na boisku szkolnym. A muzyka leciala różna... zależy jakie kawałki uczniowie chcieli. Jakby ktoś przyniósł swoją płytkę też by z niej utworki popłynęły...

Bardzo fajny pomysl, umilający przerwy ;)
 

Bishou

Nowicjusz
Dołączył
20 Wrzesień 2006
Posty
266
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Wysoka
U mnie w szkole muzyka puszczana jest tylko na długiej przerwie i praktycznie tylko remixy ^^
 

Temida

bo to zUa kobieta była...
Dołączył
2 Luty 2007
Posty
2 362
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
wrocław
U mnie puszczaja tylko jaką są jakieś luźniejsze dni... Dzień chlopaka, dzien kobiet, dzien dziecka, walentynki i inne takie :) wtedy na holu nie można się przecisnąć wszyscy tanczą xD są to głownie złote przeboje dobrze sie przy tym można bawić i ogólnie jest git xD
 

taka_nettka

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2007
Posty
225
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
ZzZ NibylandiI
puszczaja xD i to kazdy rodzaj muzyki........poczawszy od disco-poo do metalu:)
wiec kazdy powinien byc zadowolony:)
 

Szejron

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2007
Posty
7
Punkty reakcji
0
U nas puszczają, a jak. Ponoć miały być puszczane różne gatunki muzyki, a wyszło na to, że jest tylko techno, pop i disco-polo, arrgh...
 

Tronic

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2007
Posty
199
Punkty reakcji
0
U nas nie puszczają ale uczniowie z telefonów jakas muze włączają i jest spoko.
 

Impresja=)

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2006
Posty
112
Punkty reakcji
0
Nie puszczają. I się ciesze. Bo 95% naszego gimnazjum to techniacy, popacy i tokio hotelówny uważające że słuchają rocka :/
 

Black Angel

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2007
Posty
675
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
From Fr ;x
ooo nie słyszałam jeszcze o takim czymś jak puszczanie muzy w budzie na przerwach.. :mruga: :p
 

rafal1401

can you read my mind?
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
2 438
Punkty reakcji
1
Wiek
31
U mnie w szkole ogólnie nie ma radio węzła, ale czasami np. w mikołajki są stawaine głośniki na korytarzu i puszczana muza.
Natomiast w mojej szkole panuje mania puszczania muzy z komórek. Oczywiście ledwo co to słychać, jakość do bani, ale podnieta jest, bo przecież teraz to jest tRenDI
 
Do góry