Musze zasięgnąć rady..

Duda

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2005
Posty
653
Punkty reakcji
3
Macie racje, ale opowiam wam jeszcze jedną sytuację, podczas pierwszego ''uderzenia'' rozmawiałem z nią własnie o szkole, konkretnie o chemii, ona często przychodziła poprawiać ocenki na moją lekcje (mamy z tą samą nauczycielką), ja też miałem problemy z chemią, no i własnie postanowiłem wtedy z nią o tym pogadać. No i zacząłem czy trudny był ostatni spr. bo ja też mam go pisać niedługo. (w tym czasie jak gadaliśmy jej przyjaciółka szła obok i nic się nie odzywała) I tak chwile pogadaliśmy aż nagle wypaliłem - masz gg - a ona, mam ale nie mam neta. Ja na jej odp.: ahaaaa, dobra ja sie zmywam bo zaraz mam autobus, narazie.

No i to tyle, jak widać już próbowałem rozmawiać o szkole, wszystko było ok póki nie zapytałem o gg :/

Tym razem ten temat chyba nie przejdzie? ;]
 

Natrina

Inżynierka minionych spraw.
Dołączył
27 Grudzień 2006
Posty
1 940
Punkty reakcji
2
Miasto
Kraina idealnie nieidealnych.
No to wypalenie o tym gg nie było za mądre...
Rzeczywiście drugi raz taka gadka może nie przejść. :/
Radzę się dowiedzieć czym dziewczyna sie interesuje, bo bez tego daleko nie zajdziesz. ;)
 

soulleader

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2007
Posty
649
Punkty reakcji
3
Wiek
38
Miasto
Leszno
Hmm chciałbym Ci jakoś pomóc...ale poczekam aż Natrina coś napisze ;) Może niech wypowie się płeć piękna.

O już się wypowiedziała... Czyli tak jak pisałem...temat szkoła jest zbyt "płytki". Zgadzam się z Natriną...musisz się koniecznie dowiedzieć czym ona się interesuje.
 

Duda

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2005
Posty
653
Punkty reakcji
3
Hmm, no to pozostało mi czekać na kumpele z jej klasy aż pojawi się na gg..
Jak już się dowiem to od razu od tego zaczynać rozmowę? To może być ciężkie..

To już wiecie czemu się ze mnie śmiały po tej nieudanej próbie :bag:
 

soulleader

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2007
Posty
649
Punkty reakcji
3
Wiek
38
Miasto
Leszno
Po co to sobie powtarzasz? Może nie śmiały się z Ciebie tylko do Ciebie? Pomyślałeś o tym choć przez chwilę?
 

Duda

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2005
Posty
653
Punkty reakcji
3
Po co to sobie powtarzasz? Może nie śmiały się z Ciebie tylko do Ciebie? Pomyślałeś o tym choć przez chwilę?
No teraz mnie zaskoczyłeś, ale nie wiem, mam takie przeczucie że ze mnie, z tego co zrobiłem podczas gdy z nimi gadałem..

A jeszcze jedno, czy to jest normalne że jak ide sobie korytarzem i je mijam, przyjaciółka patrzy się na mnie i się uśmiecha a ona sama odwraca gdzieś wzrok jakby się wstydziła, albo.. no właśnie albo co? :niepewny:
 

soulleader

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2007
Posty
649
Punkty reakcji
3
Wiek
38
Miasto
Leszno
Ehh nie pytaj bo możesz sobie tym jeszcze bardziej sprawę zagmatwać...
 

Natrina

Inżynierka minionych spraw.
Dołączył
27 Grudzień 2006
Posty
1 940
Punkty reakcji
2
Miasto
Kraina idealnie nieidealnych.
A jeszcze jedno, czy to jest normalne że jak ide sobie korytarzem i je mijam, przyjaciółka patrzy się na mnie i się uśmiecha a ona sama odwraca gdzieś wzrok jakby się wstydziła, albo.. no właśnie albo co? :niepewny:
Nie będę nic sugerować, bo mogę źle wywnioskować. ;)
Ale raczej to ma pozytywne znaczenie. :)
 

Duda

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2005
Posty
653
Punkty reakcji
3
Heh, dzisiaj stoje sobie a one idą, popatrzyły i speszone(?) poszły dalej patrząc się przed siebie :)

No powiedzmy że znam już kilka jej zainteresowań, co dalej?
 

Duda

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2005
Posty
653
Punkty reakcji
3
Niech tak będzie :D

A co myslicie żeby zapytać przez gg tą przyjaciółkę o jej zainteresowania? Bo koleżanka za wiele informacji mi nie podała, ale może jeszcze coś od niej wyciągnę, o ile sama będzie wiedzieć.
 

soulleader

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2007
Posty
649
Punkty reakcji
3
Wiek
38
Miasto
Leszno
Ehh myślałem,że sprawę przyjaciółki i gg mamy za sobą...
 

Duda

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2005
Posty
653
Punkty reakcji
3
No ok, też sądzę że to głupi pomysł :kwasny:

Sprawa wygląda tak: Koleżanka się z nią nie kumpluje tylko czasem z nią pogada, sama nie wie za wiele, ale może uda mi się coś jeszcze wyciągnąć, o ile coś wie o niej.

Mam niecały miesiąc na zdobycie jej, bo potem wakacje, a mieszkamy w dwóch różnych miastach oddalonych od siebie o ponad 30 km. Słabo...
 

Duda

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2005
Posty
653
Punkty reakcji
3
Może źle się wyraziłem, mam niecały miesiąc żeby nawiązać z nią kontakt/zdobyć nr. telefonu/zagadać.

Wiem że miałem napisać o jej zainteresowaniach ale sam niewiele wiem, a raczej nic nie wiem ;]
 

soulleader

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2007
Posty
649
Punkty reakcji
3
Wiek
38
Miasto
Leszno
Tak już lepiej...a co do tych zainteresowań to kiepsko się starasz :p
Za chwile z Natriną nie będziemy wiedzieli jak poprowadzić tej sprawy dalej...
 

Duda

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2005
Posty
653
Punkty reakcji
3
Heheh ale w sumie po co mi jej zainteresowania żeby rozpocząć rozmowę? Chyba lepiej będzie żeby mi sama o tym opowiedziała w dalszej fazie znajomości. Tylko musze znaleźć sposób żeby zagadać, pretekst itp.
No dajmy na to że ona interesuje się Tokio Hotel i co mam podejść i zapytać czy słyszała ich nową płytę bo też jestem ich fanem? :D (to tylko taki przykład ;) )
 

Natrina

Inżynierka minionych spraw.
Dołączył
27 Grudzień 2006
Posty
1 940
Punkty reakcji
2
Miasto
Kraina idealnie nieidealnych.
Heheh ale w sumie po co mi jej zainteresowania żeby rozpocząć rozmowę? Chyba lepiej będzie żeby mi sama o tym opowiedziała w dalszej fazie znajomości. Tylko musze znaleźć sposób żeby zagadać, pretekst itp.
No dajmy na to że ona interesuje się Tokio Hotel i co mam podejść i zapytać czy słyszała ich nową płytę bo też jestem ich fanem? :D (to tylko taki przykład ;) )
Jak najbardziej. :D
 
Do góry